Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Trójmieście


atosia

Recommended Posts

Atosia, moge Ci podpowiedzieć paru lekarzy ze Stryjskiej - ale tylko tych - czy moge podawac nazwiska? Benkowski, Hajdo, Taube i Debis. Zalezy jeszcze co chcesz, bo np. Taube to specjalista od ortopedii.

Słysząłam jeszcze o pani Surowiec na Legionów - podobno bardzo dobra, ale i bardzo droga.

Link to comment
Share on other sites

Przez ostatnie tygodnie przezywalam koszmar w zwiazku z choroba moich suk wiec wypowiem sie co do wetow.

Lecznica na stryjskiej:

dr. Ratajski - polecam, jednak lecznica nie jest tania :(

Ja jestem jednka pod wrazaniem pani doktor Barbary Zalewskiej - Penkaniz z lecznicy przy ul. Krakowskiej 30 w Rumii. Dostalam sie do niej przez znajomą i nie zaluję - babka jest konkretna, blyszkawicznie wlaczyla prawdlowe leczenie, suki zdiagnowowala dzieki czemu szybko wracja do zdrowia.

Wiele dobrego slyszlam rowniez o dr. Brzeskim z przychodni na Kieleckiej w Gdyni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

ja polecam lecznica na Stryjską najlepsi lekarze to:Eryk Ratajski,Maciej Debis, i technik weterynari Artur Mróz.Drodzy ale skuteczni i pracuja z poświęceniem 24h na dobę.
Mogę jeszcze polecić p.Magdalena Przyjemska - Januszkiewicz gdynia witomino narcyzowa bardzo tanio i skutecznie leczy.

a kielecka odradzam naciagaja tylko na pieniadze

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja chciałam spytać o dobrego weterynarza w rejonach Zaspa-Przymorze-żabianka, mam psiaka od niedawna. Znam dobrych lekarzy w Gdyni, proszę pomóżcie. Mam pieska ze schroniska z Ciapkowa ale jest on słaby i nie wiem czy takie podróżowanie do Gdyni nie będzie go kosztować za dużo stresu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Witam,
Ktory Wet waszym zdaniem jest najlepszy?:

1. ul. Migowska 42
dr Rutkowiak, dr Zarnowska

2. ul. Jaskowa Dolina 101
dr Barancewicz, dr Zalewski

3. ul. Hallera 169/3a
dr Gorka, dr Kaminski

4. AWET
ul. Matejki 22
dr Makowski

na razie nic sie nie dzieje, szukam po prostu weterynarza dla szczeniaczka (szczepienia, paszport, porady) i fajnie by bylo gdyby mnie nie wyrzucil od razu za drzwi jak sie dowie o moich planach przejscia na BARF ;)
Bede wdzieczna za wszelkie uwagi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='spidzior']Witam,
Ktory Wet waszym zdaniem jest najlepszy?:

1. ul. Migowska 42
dr Rutkowiak, dr Zarnowska

2. ul. Jaskowa Dolina 101
dr Barancewicz, dr Zalewski

3. ul. Hallera 169/3a
dr Gorka, dr Kaminski

4. AWET
ul. Matejki 22
dr Makowski

na razie nic sie nie dzieje, szukam po prostu weterynarza dla szczeniaczka (szczepienia, paszport, porady) i fajnie by bylo gdyby mnie nie wyrzucil od razu za drzwi jak sie dowie o moich planach przejscia na BARF ;)
Bede wdzieczna za wszelkie uwagi :)[/quote]
Słyszałam, że dr Rutkowiak jest dobry. A co to jest BARF?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Słyszałam, że dr Rutkowiak jest dobry. A co to jest BARF?[/QUOTE]


dzieki za odpowiedz :)

a o BARFie to koniecznie poczytaj tutaj na Dogomanii! wejdz na zywienie i tam jest osobny temat BARF! w wieeelkim skrocie to jest karmienie psa SUROWYMI koscmi z dodatkiem SUROWEGO miesa, podrobow, warzyw, jajek, itd. Czyli taki "powrot do natury" w zywieniu czworonogow :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Osobiście polecam lekarzy z lecznicy na Chwarznie, przy ul. Apisa1.
Paweł Benkowski i Jarołlaw Hajdo, rewelacyjni lekarze.
Ufam im w 100%, sama leczę u nich moją sucz.
Mają ogromne serce dla zwierzaków, współpracują z naszym schroniskiem a to co robią, robią z wielki zaangażowaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='spidzior']Witam,
Ktory Wet waszym zdaniem jest najlepszy?:

1. ul. Migowska 42
dr Rutkowiak, dr Zarnowska

2. ul. Jaskowa Dolina 101
dr Barancewicz, dr Zalewski

3. ul. Hallera 169/3a
dr Gorka, dr Kaminski

4. AWET
ul. Matejki 22
dr Makowski

[/quote]

1 - moja przyjaciolka (ktora notabene jest na forum) bardzo dlugo chodzila do dr Rutkowiaka i sobie chwalila, ale niestety raz bardzo porzadnie sie na tym panu przejechala :(

2 - nie znam osobiscie, ale moja znajoma hodowczyni dogow niem. chodzi do dr Barancewicz i bardzo sobie chwali.

3- obok mnie ;) sterylizowalam tam kotke i ogolnie wszystko w porzadku bylo, ale to bylo dawno :roll: ogolnie nie polecam niestety, slyszalam bardzo duzo niepochlebnych opinii..

4- tez nie moge polecic, zla diagnoza u pudelka kolezanki...


natomiast bardzo polecam dr Wyszynskiego (Gd-Siedlce, ul.Skrajna 5b) i dr Zaleskiego (Gd Glowny, ul.Elblaska) - tego drugiego Pana nie mialam okazji poznac osobiscie, ale wiem z wielu zrodel ze to swietny specjalista.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktos mozę powiedzieć mi cos o dr Kończaku z Rumii? Slyszalam, ze sa do niego ogromne kolejki. Dużo kasy bierze? Mają dobrze wyposażony gabinet? Wiecie może, kiedy przyjmuje i czy można isę umówić na konkretną glodzinę na wizyte? Będe wdzięczna za wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...