Jump to content
Dogomania

Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!


erka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='sloneczkoswieci']Ojj tak, jestem bardzo zainteresowana!;) Czekam tylko, na telefon Jego opiekunki w sprawie ewentualnej operacji. Szczerze mówiąc, to już nie mogę wysiedzieć, tak się nie mogę doczekać, wszystkie Wasze wpisy na forum już przeczytałam, żeby mi szybciej czas zleciał:oops:

żadna pani, tylko Agnieszka;)[/quote]


Hurrrraaaaaa :multi::multi::multi:
Ale bez takich emocji mi tu-bo uryczana w pracy za biurkiem siedzę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']ojej, ale wspaniale, że sie Agnieszko zalogowałaś! :)
będziesz bliżej Xantka :cool3:

jemu sie nalezy to, co najlepsze...
trzymam kciuki, żebyś tym najlepszym była Ty ;)

[B]po tych wszystkich przejściach to [U]musi [/U]być ONA !![/B]

a jesli ktos mi ich zabierze? ;) hihi
a gdzie tam :P nikt nie chcial zabrać :D:D:D:D[/quote]


[B]co dziwne, nie?? :cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Super Agnieszko:multi:
Powiem Wam jeszcze ze czasem chlopaki z biura adopcji Palucha tu zerkaja lub wypytuja, jak potoczyly sie jego losy.[/quote]
to milo z ich strony , ze sie interesuja :) , uklony dla nich u mnie moga tez popatrzec na swoich podopiecznych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

kurcze nie zlinczujcie mnie , za to ze sie troszke cofne do tej nimilej historii z pania B. , ale wreszcie Kometa nie odpisała mi czy ten pan co Xancia przyprowadził to ten sam co mi dokumenty oddawal a szczerze mowiac ciekawa jestem :cool1:. Soryy za wracanie do tej historii w momencie gdy sie nowy domek szykuje

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]co dziwne, nie?? :cool3:[/QUOTE]
no ja miałam wrażenie, że na pewno :eviltong: mi ktoś sprzątnie sprzed nosa



orpha - nie dziwne, ze chcesz wiedziec
sama bym chciala :mad:
(nie nie, nie jestesmy zawziete...)

Xant :loveu: kochanie, na pewno niedlugo juz bedziesz szczesliwy!

Link to comment
Share on other sites

To Wy jesteście kochanymi osobami, że tak pomagacie pieskom, ja pomogę tylko jednemu. Gdybyście nie zawalili całego internetu Jego fotkami itp. (a nawet film się znalazł)to z pewnością bym Go nie znalazła. To Wam dziękuję!

Na podstawie tego co się dotychczas dowiedziałam to jestem już pewna, że po Niego przyjadę. Nie chciałabym jednak Was, a zwłaszcza Xanta zawieźć (czytałam o Jego poprzedniej adopcji) dlatego też nie chcę obiecywać, że na 100% Go zabiorę, bo muszę jeszcze zapytać o kilka rzeczy. Choć szczerze, to już sobie nie wyobrażam, że mogłabym się z jakiegoś powodu odmyślić!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sloneczkoswieci']Nie chciałabym jednak Was, a zwłaszcza Xanta zawieźć (czytałam o Jego poprzedniej adopcji) dlatego też nie chcę obiecywać, że na 100% Go zabiorę, bo muszę jeszcze zapytać o kilka rzeczy. Choć szczerze, to już sobie nie wyobrażam, że mogłabym się z jakiegoś powodu odmyślić!;)[/quote]

dobre podejście :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty szukając domów dla tych zwierzaków, serdeczny ukłon w ich stronę i Twoją również słoneczkoświeci. Mam nadzieje że nic już nie stanie na przeszkodzie ku adopcji Xantunia.

Kiedy Xantuś będzie miał wizytę u weta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sloneczkoswieci'] Nie chciałabym jednak Was, a zwłaszcza Xanta zawieźć (czytałam o Jego poprzedniej adopcji) dlatego też nie chcę obiecywać, że na 100% Go zabiorę, bo muszę jeszcze zapytać o kilka rzeczy. Choć szczerze, to już sobie nie wyobrażam, że mogłabym się z jakiegoś powodu odmyślić!;)[/quote]

Trzymam kciuki z całych sił, aby już żadne przeszkody na Xantusiowej drodze do szczęścia nie stanęły !!!

Link to comment
Share on other sites

Ciekawosc pierwszy stopien do piekla...hmnmm wiem wiem a jednak spytam:

Agnieszko, Dobrodziejko Xanta, prosze uchyl rabka tajemnicy, czy bedzie mial braciszka lub siostrzyczke kocia lub psia? ogrodek moze albo Babcina reke do glaskania i polizywania, albo szkraby radosne i kochajace czworolapy?



Xantus to taki towarzyski pies i opiekunczy! Bylby szczesliwy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']w razie czego możemy jakiś gratis w postaci psa/kota dorzucić :diabloti:[/quote]

nie smialam tego napisac, ale w glebi ducha pomyslalam, ze jesli mialby byc samotnym psem, to moze moze ktos zabralby sie jeszcze z czworolapow do piernikowego grodu
i transport bylby dla dwoch a nie jednego:p
ilez to oszczednosci a potem radosci...:eviltong:

pomarzyc dobra rzecz...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że chciałybyście dla Niego jak najlepiej, stąd te nieśmiałe pytania:) Więc tak: u mnie w Toruniu mam duuuży ogródek, owczarka niemieckiego-suczke oraz kota perskiego. Tylko że niestety w Toruniu mieszkam tylko w wakacje i czasami w weekendy, a w ciągu roku studiuję w Poznaniu i mieszkam z chłopakiem w bloku:-( w Gnieźnie. Ale ten blok jest tak na uboczu wszystkiego, zaraz nad jeziorkiem;)
No i teraz najstraszniejsze... mam 3 szczury;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam być z Xantusikiem na badaniach i okazalo się,że następny wet, do którego mamy zaufanie, jest na urlopie, aż do 1 września.
Nie pozostaje nic innego, jak poczekać do 25 sierpnia, wtedy wraca z urlopu ten poprzedni, który ma całe zaplecze do diagnostyki.

Niestety w Kielcach nie mamy zbyt dużego wyboru , jeśli chodzi o wetów:cool3:.
Czyli musimy sie wszyscy uzbroić w cierpliwość.

Bo myslę jednak, że słoneczko też wolałbyś wiedzieć, gdybyś już była zdecydowana na adopcję Xanta, jak wygląda sprawa z jego zdrowiem.

Jeżeli chodzi o szczepienie na wściekliznę, o które pytałaś, to był szczepiony 1.08, również na choroby zakaźne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...