Jump to content
Dogomania

[dolnośląskie] piękna sunia OGAR POLSKI szuka nowego Pana... <zdj. str. 1 i 5> ma dom


YoungLADY

Recommended Posts

Spytam szwagra jest myśliwym. Mieszka w Warszawie ale zna łowczych i innych myśliwych. Nie chcę robić nadziei ale dla tej rasy to najlepszy byłby ktoś kto lubi polować.
Mój szwagier miał kiedyś ogara polskiego (znajdę) więc znam trochę rasę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim drodzy nie chcę zapeszać ale na 90% sunia ma domek pewność 100% będzie w poniedziałek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
Ida bo teraz tak na nią wołamy i reaguje lepiej niż wcześniej na inne imiona, na się wspaniale radość tryska u niej z każdej strony - aż dobrze na duszy się robi jak coś takiego człowiek widzi. Dziś rano wraz moją suką biegały razem po podwórku i nawet nie warknęły na siebie, tylko omijają się łukiem wielkim.

Link to comment
Share on other sites

Sunia nadal szuka domku, koleżanka nie dostała zgody od rodziny na posiadanie pieska. Dziś było kąpanie, była bardzo grzeczna- nigdy wcześniej nie widziałam tak grzecznego psa w kąpieli -szok jak dla mnie!!!!
Po wyschnięciu podjechałyśmy do weta, jest wszytko ok, uszka trochę były głęboko brudne więc pan wyczyścił wkropił lekarstwo aby nic się nie działo, zaszczepiona, odrobaczona, pachnąca i błyszcząca wróciła do domu. teraz słodko śpi i wciąż szuka domku.
Jeśli ktoś ma możliwość zmienić ogłoszeni w wyborczej i podać w nim mój numer będę wdzięczna, bo cały czas jest numer schroniska w Oławie.

Link to comment
Share on other sites

Informuję Was oficjalnie, że mała znalazła domek w Brzesku okolice Krakowa na widok nowych właścicieli wcale nie była wystraszona - tuliła się do głaskania, wskoczyła do nowego auta miała tam tak wyścielone jak królewna :multi::multi::multi:

Państwo obiecali wysyłać mi fotki i zapowiedzieli, że max 2 tygodnie a dostanę zdjęcie Idy w "wypoczynkach" -myślę, że sunia nie pogardzi takim luksusem.
Pozdrawiam i Dziękuję wszystkim za pomoc!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...