Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chris jesteś naszym: :lilangel: -Eureka! -a ja już byłam pewna(po obejrzeniu części fotek,że to ASAYAKE (BOB) Sylvie z Hiszpanii byla wystawiana przez Helmana! - POPRAWKA- Helman wystawial suczkę -nie pamiętam w tej chwili imienia i przydomku ale nr pamiętam-54 -pani Gabrieli Richard i ta suczka była w klasie pośredniej i tylko tyle na teraz wiem,że to córka psa o imieniu YABAN,którego ojcem jest też KAKUSUI,
no to porażka dla Helmana,rzadko mu sie to zdarza, ale VIVAT dla Sylvie!!!,która sama sobie poradziła,a to już "wyższa inność".

Aż nie wytrzymam i wyślę Wam fotkę z 2003 z Światówki w Dortmundzie,gdzie sedziowała właśnie Angelika i Javier Sanchez(Hiszapan) i tam właśnie Zw.Świata(wystawiany wtedy w kl.otwrtej) dostał DAIBOH MARU Dela Bianche Vallete i uzyskał BOB ,a do tego wyniku doprowadził go właśnie Helman!.
Więc ,co?!!! Chyba jednak można pokonać akitę wystawianego przez Halmana?!! choć to nie jest łatwe,a szczególnie w tym przypadku,gdzie pani Angelika na pewno Halmana rozpoznaje.

Sory ,kochani,za moje tu "wynaturzenia",ale dopiero po obejrzeniu tych nastepnych fotek,niepomiernie się zdziwiłam,bo byłam pewna,że tu też wystawiał on ASAYAKE, Helman już ASAYAKE wystawiał,o czym wspominałam na str.zdaje się 64 i tam są fotki z Barcelony (ale fakt też jest taki,ze wystawiał tam też psa w kl.otwart. z hodowli P.Suarda po Hokkunie -TOGHOKKUNA,który jest w włoskiej hodowli iten pies wygrał przed psem imp.z Jap. przez P.Zellera(hodowla Kamino Ken-Francja),ale nie uzyskał już BOS ,bo ten tytuł przypadł psu YOHIMITSU z hodowli Kajitsu wyst. przez Brutti, no ale potem w porównaniu o BOB wygrała ASAYAKE wystawiana przez Helmana
podaję Wam stronę z wynikami i fotkami z różnych wystaw
[url]http://utenti.lycos.it/akitanews[/url]

i przesyłam fotkę z Dortmund 2003-BOB- DAIBOH'a MARU

[img][URL=http://img101.echo.cx/my.php?image=daibohbob6jz.jpg][img]http://img101.echo.cx/img101/9250/daibohbob6jz.th.jpg[/img][/URL]


Dzięki Chris za fotki ,napracowałeś się ,ale zobacz jak wszyscy na to czekali,to też nagroda,prawda?
[/img]

Link to comment
Share on other sites

[b]Obiecane wyniki z Łodzi: :P

PSY
szczeniaki
Hagemasu Halne Wzgórze -WO;I/2

Hoseki Halne Wzgórze 2 --WO;II/2

młodzież
Oda Nabunaga Halne Wzgórze - bdb
Tada Akita u Izis - I dosk.;ZW.MŁ

posrednia
Bimbo Yamamoto - dosk;II;res.CACIB
Czingo Roal nieobecny
Kozutsu Vaduz - dobra
Tanoshimi Go Dogutti - dosk I/3;CWC,CACIB;NPWR,BOB

otwarta
Apollo Imaginacja - dosk.IV/7
Asztar imaginacja - dosk.I/7,CWC
Ban Yamamoto --dosk.III/7
Bokushi Yamamoto - dosk.bez lokaty
Chimago Tozama - dosk.b.l.
Czenaj Roal - dosk.b.l.
Kitakaze Kibo Roal - nieobecny
Okii Matagiinu PL - dosk.II/7

championy
Bos Kumade - dosk.II/3
Rengoku - dosk.III/3
Shogun Halne Wzgórze - dosk.I/3,CWC


SUKI
mlodzież
Chusha Suteki - dosk,II/4
Renai Sabi Halne Wzgórze - bdb
Ryoko Halne Wzgórze - dosk,I/4;ZW.MŁ
Taka Akita u Izis - bdb III/4

pośrednia
Bara Yamamoto - nieobecna
Bashi Roal - dosk.II/5,res.CACIB
Bejshi roal - nieobecna
Bu Yamamoto - dosk.b.l.
Inazuma of Amayadori Ken - dosk.III/5
Koharubiyori Tajgeta - dos.IV/5
Kurimu Tajgeta - dosk.I/5;CWC,CACIB,NSWR

otwarta
Gengo Żelazny Jar - bdb.
Megumi Czech Jakobin - dosk.III/4
Momiji Halne Wzgórze - dosk.I/4,CWC
Ojosan Matagiinu PL- dosk.II/4

championy
Bashi Tajgeta - dosk.CWC
wa w Łodzi :[/b]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...