Jump to content
Dogomania

Jaka jest najlepsza karma?


Biały Orzeł

Jaka jest najlepsza karma?  

857 members have voted

  1. 1. Jaka jest najlepsza karma?



Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rufusek też lubi Eukanubę , wcześniej jadł puppy & junior , teraz jako dorosły facet :D :D :D wcina Adult dla psów o normalnej aktywności , teraz wzbogacony systemem DentalCare , który pomaga oczyszczać ząbki

lila i Rufus

___________________________________________________________

Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach

Link to comment
Share on other sites

Bento Kronen - jadła taka od początku - z któtka przerwą na Eukanubę - zrezygnowaliśmy z niej , bo sie psisko bardzo drapało. Za jakiś czas planuje przejście na Nutrę Nuggets - zabójczo pachnie - mniam, mniam :eating:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A ja odchowywałam moje trudne i ciężkie psy na różnych karmach: na Boschu, na Pro- Planie, na Royalu, na Nutrze, ostatnio na ANF- ie. I muszę przyznać, że nie widzę żadnej zasadniczej różnicy między tymi karmami- oprócz ceny oczywiście.

Eukanuby nie dawałam i nie daję z zasady i zawziętości- przez marżę, jaka od początku została narzucona na nią w Polsce.

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Dawkowanie zawsze jest na opakowaniu. A co do jakosci, to juz chyba sporo uslyszales.. Wiesz, ja nie jestem zwolenniczka karmienia super wybajerzona karma za 300zl miesiecznie, ale pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc, no sam pomysl, co trzeba dac do karmy, zeby kg kosztowal ponizej 3zl? :-? Nawet jesli napisza w skladzie, ze ma bialko, tluszcze i weglowodany, to jeszcze nie przesadza o wszystkim: np.celuloza (patrz papier) to cukier, ale zupelnie nie trawiony przez psy(i ludzi tez), keratyna (skladnik paznokci, skory itp) to bialko takze niestrawialne. Tak wiec mimo, ze w karmie bedzie bialko, pies z niego nie skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gdzie można w W-wie kupić karmę shur-gain. Kiedyś była całkiem dostępna a teraz zniknęła. Nie chodzi mi o cały worek 7-15kg, a 2-3 kg. Chciałabym po rocznej przerwie sprawdzić czy mój pies tak samo jak wcześniej lubi ją i dobrze toleruje i dopiero kupić worek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...