Jump to content
Dogomania

Jaka jest najlepsza karma?


Biały Orzeł

Jaka jest najlepsza karma?  

857 members have voted

  1. 1. Jaka jest najlepsza karma?



Recommended Posts

Ika07 - zgadzam sie z toba w 100% mamy różne zdania jest jeszcze bardzo wiele świetnych karm napisałam tak dlatego ze jest najlepsza ale najlepsza według mojego psiaczka najbardziej mu smakuje... :):):)
teraz jakos niebardzo je bo wypadaja jej ząbki jeden po drugim i nadole ma tylko kły...:placz: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po zmianie z royala na eukanube zauważyłem większy apetyt u moich piesków, jednak kupki nie sa takie jak być powinny , jeszcze dwa tygodnie będę dawał im eucanubę i jeśli sie utrzymają takie kupki to niestety czeka mnie kolejne poszukiwanie innej karmy.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tristan']po zmianie z royala na eukanube zauważyłem większy apetyt u moich piesków, jednak kupki nie sa takie jak być powinny , jeszcze dwa tygodnie będę dawał im eucanubę i jeśli sie utrzymają takie kupki to niestety czeka mnie kolejne poszukiwanie innej karmy.pozdrawiam[/quote]

Ja też próbowałam raz Eukanuby raz Royala i u mnie jednak najbardziej sprawdził się Biomill. Choć nic złego nie mogę powiedzieć na inne karmy bo po prostu ich nie próbowałam. Ale gdybym teraz miała wybierać pomiędzy Royale, Eukanubą i Biomillem to stawiam na Biomilla ;).Tristan, gdybyś był zainteresowany to możesz zamówić próbki Biomilla

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, od 1,5 miesiąca mam u siebie w domy około rocznego bokserka po przejściach (jeżeli ktoś śledzi wątki psów w potrzebie to dodam, że jest to Sułtan z Rzeszowa). Był bardzo wychudzony, śierści miał na sobie niewiele. Do tej pory walczyliśmy z robakami (miał biegunki). W tej chwili jest już trochę odkarmiony, sierść zaczyna odrastać, qpki już normalne i wet zasugerował, żeby podawać mu suchą karmę. Tylko jaką??????????????? Co byłoby najlepsze dla psiaka po przejściach??????????? Możecie mi doradzić. A no i żeby cena mnie nie powaliła.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam cen Biomilla ani Pro ale polecam Acanę, jagnięcina-165 zł 15 kg,Losoś-180-15 kg to naprawdę przystępna cena porównując z Royalem czy Eucanubą,a co naprawdę istotne to jakość bardzo wysoka, nie ma żadnych problemów z alergiami lub deficytami pokarmowymi.Pozdrawiam IKA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Dzięki za informacje, kupiłam narazie royala i patrzę jak reaguje na tą karmę, sprawdzę później acane. Mój wet zasugerował eukanube. Co wy na to?????[/quote]

10 lat temu, nasz pierwszy pies był od szczeniaka chowany na Eukanubie i wtedy uważałam, że jest to najlepsz karma.
Obecnie myślę, że się pogorszyła, a mój staffik poczęstowany na jakiejś wystawie, po prostu ją wypluł.
Jeżeli chodzi o podawanie karmy, to uważam, że najlepiej sprawdzić samemu, bo to co smakuje jednemu, drugiemu już może nie odpowiadać.

My długo stosowaliśmy metodę prób i błędów i przekonaliśmy sie, że naszemu najbardziej smakuje i odpowiada pod względem trawienia karma Best Choice z jeleniem.
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

:lol: [quote name='Imbir1']Dzięki za informacje, kupiłam narazie royala i patrzę jak reaguje na tą karmę, sprawdzę później acane. Mój wet zasugerował eukanube. Co wy na to?????[/quote]

Z tego co się orientuję to Eukanuba i Royal są porównywalne jakościowo, pochodzą z tej samej półki klasowej. Ale wszystko zależy od psiaka, co jemu smakuje.
Mam znajomego, który zrobił taki test, nasypał do kilku misek różne rodzaje karm i postawił przed psiakiem, pies podchodził do wszystkich, a najbardziej zasmakowała mu ...Chapi :placz: .

Beira od szczeniaka jest karmiona Royalem. Jednak był moment kiedy z kasą było krucho i musiałam na około miesiąc przejść na tańszą karme, niestety skutki tego to brzydka, połamana, zmatowiała, wypadająca i szorstka w dotyku sierść. Odkąd wróciłam na Royal wszystko ustąpiło a Beiroszka ma sierść jak aksamit :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Dzisiaj przywozi mi pan Acanę - zobaczymy jak nam smakuje i jak ją tolerujw Imbir.[/quote]

Witam!
Nasze sunie przeszło rok ze smakiem i zadnych ubocznych objawow wtryniaja karme Acana. Obecnie wtryniaja dla szczeniat, bo Diuna w jest w 7 tygodniu ciązy.
Świetna wspolpraca jesli idzie o bezplatna dostawe karmy do domu: dzis telefon (do 14-tej) jutro w poludnie karma w domu na dosc odleglej trasie Wroclaw - Bieszczady.
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

Moja poprzednia jadła Bento Kronen Light i służył dobrze.
Moja obecna psica jako szczeniak wcinała Royala Maxi Junior a w tej chwili je Acanę. Bardzo jestem z tych karm zadowolona - ładna sierść, energia, brak problemów z układem pokarmowym (delikatnym u ON)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...