Jump to content
Dogomania

kopiowanie-czesc kolejna


jo_ann

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Okonska']He he he he powiedzmy że przygadał kocioł ......itd:p[/quote]

Bo pytasz nie na temat i ciagniesz dyskusje nie na temat :mad:
Ale jak Ci tak bardzo zalezy na odpowiedzi na to pytanie :
[quote name='"Okonska"'][I]Prosze napisz jak mozna ukatrupic -wykonczyc psa nie wychodzac z domu????[/quote][/I]

TO PROSZE ( nie dla ludzi o slabych nerwach):
[URL]http://www.czarnyterier.eu/viewtopic.php?t=456[/URL]

chyba nie powinno to Cie za bardzo zaskoczyc :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Bo pytasz nie na temat i ciagniesz dyskusje nie na temat :mad:
Ale jak Ci tak bardzo zalezy na odpowiedzi na to pytanie :
[/i]

TO PROSZE ( nie dla ludzi o slabych nerwach):
[URL]http://www.czarnyterier.eu/viewtopic.php?t=456[/URL]

chyba nie powinno to Cie za bardzo zaskoczyc :shake:[/quote]

Załuż sobie mocniejsze okulary jak nie widzisz co piszesz.Zadaje pytania zwiazane z bzdurami ktore wypisujesz chcąc dowiedzieć się konkretów ale oczywiście piszesz A a na B już cię nie stać:mad:Co do tych rewelacji o przepychaniu cewki moczowej drutem to oczywiście nie wierzę ze takie zdarzenie miało miejsce.Kolejna bzdura wymyslona....no właśnie przeż kogo??Przez autora postu?Bardzo możliwe.Zastanawia mnie czemu szanowna Pani Va Bene nie pisze nic na ten temat na czernyszowym forum tylko na tym .......xxxxxxxxx ?????

Ps.Jak juz mnie cytujesz to rob to w całosci bo inaczej jest to najzwyklejsza maniupulacja.To ja prawdopodobnie wykańczam swoje psy nie wychodząc z domu!!!Prosze o konkrety ,ktore??Ty chociaż wiesz jakie miałam i mam psy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Wszystko wskazuje na to, że miejscową opozycje załatwiła (nie)kompetencja Ministra, który występował w niedzielnym programie radiowym nt. obcinania psom ogonów.
Wcale się nie dziwie :evil_lol: .[/quote]

DZISIAJ NASTAWIC TRZEBA BYLO BUDZIKI ,
O godz 03.00 powtorka audycji , warto bylo posluchac :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...