Jump to content
Dogomania

kopiowanie-czesc kolejna


jo_ann

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo_ann'] ale jesli prywatna osoba kastruje, bo to jedyna dla niej droga, zeby pies populacji nie powiekszal.... to kiepski to wlasciciel jest... [/quote]
To zależy od okolicznosci. Jeżeli ktoś ma dwa psy suke i psa. To mimo najlepszych chęci będzie mu trudno je upilnowac. A jezeli ma je w mieszkaniu i pies za każdym razem będzie na siłe próbował pokonac każde zamkniete drzwi?
A co z psami będacymi na poseseji? Nie zawsze da radę otoczyć się zasiekami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Juz ci kobiecino pisalem,ze zabieg ktory tu serwujesz byl robiony w czasie,gdzie wiedza o czynniku bolu byla mizerna.Byc moze wet podal znieczulenie nie swiadom jego nieprzydatnosci.[/quote]

[quote name='LALUNA']No patrz, a powoływano się w sprawie nieodczuwania bólu na publikację Schmidkera z 1951.
To w którym roku kopiowałeś, że nie znali tej publikacji :crazyeye:
Chcesz powiedzieć że kopiował weterynarz, który nie mial na ten temat wiedzy? Znaczy Ci z wiedzą nie chcieli się podjąć kopiowania? :lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]LALUNA, moim zdaniem maxxel celowo mógł tak napisać, bo też chciał zostać "LAUR'eatem". Musi być, że łakomy jest na "LAURY". [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]maxxel, mówisz i masz. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:tree1: oto PAPROTKA czyli CHOINKA dla ciebie. Absolutnie zasłużyłeś :razz: .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]iwona&CAR[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10548475#post10548475"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Powtarzam pytanie na ktore odpowiedzi nie mam i ciagle czekam.[/I]
[I]Pani Wet Lutomskak piszesz ze obciecie ogona nie boli[/I]
[I]i zapewniasz o tym bo jestes wetem.? [/I]
[I][I][B]TO DLACZEGO WG CIEBIE LUTOMSKAK INNI WECI PODAJA ZNIECZULENIE ??[/B][/I][/I]
[I][B][I]PO CO ?? JAK OBCIECIE OGONA NIE BOLI !"[/I][/B][/I]


[quote name='maxxel']Juz ci kobiecino pisalem,[/quote]
CZY TY UMIESZ CZYTAC ??? odpowiadasz juz drugi raz w imieniu [B]LUTOMSKAK :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]
[quote]ze zabieg ktory tu serwujesz byl robiony w czasie,gdzie wiedza o czynniku bolu byla mizerna.[/quote]
Cos podobnego :-o przeczytaj ile tu wypowiada sie ze ich szczeniaki byly w znieczuleniu toz to nawet [b]twiggy [/b]napisala ostatnio ze bylo podawane znieczulenie i duzo innych o przebiegu zabiegu z podaniem znieczulenia podczas ciecia ogonow .
[quote]Byc moze wet podal znieczulenie nie swiadom jego nieprzydatnosci.[/quote]
Chciales napisac nie wet tylko weci jak czytam jest ich sporo co nie maja swiadomosci wg Ciebie :-o
Teraz widzisz dlaczego nie odpowiedzialam poprzednio bo trudno na takie nonsensy odpisywac :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']

Chciales napisac nie wet tylko weci jak czytam jest ich sporo co nie maja swiadomosci wg Ciebie :-o
[/quote]

Maja swiadomość i wiedza co mowia a znieczulenie podają na zyczenie klienta tak przynajmniej jest w moim przypadku.Zawsze prosze o podanie miejscowego znieczulenia tak na wszelki wypadek.Oczywiscie mowimy tu o kopiowaniu w pierwszych dniach zycia i nie wyjezdzaj mi tu ze ja tne ogony na zyczenie u trzymiesiecznych szczeniat bo sa to informacje wyssane z palca szanownego Pana Z.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]LALUNA, moim zdaniem maxxel celowo mógł tak napisać,[/QUOTE]
Chociaz jeszcze jedna wersja mogła byc prawdopodobna.
Otóż dawniej wiedza weterynarzy była przesiąknięta publikacją z 1951 r. Jednak świat idzie do przodu, są nowe badania, zaczyna się dostrzegać że zwierzęta odczuwaja ból. I zgodnie z najnowszymi badaniami weterynarz wiedział że pies cierpi przy obcięciu ogona i podał mu znieczulenie. Ot taki mały odruch współczucia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Chociaz jeszcze jedna wersja mogła byc prawdopodobna.
Otóż dawniej wiedza weterynarzy była przesiąknięta publikacją z 1951 r. Jednak świat idzie do przodu, są nowe badania, zaczyna się dostrzegać że zwierzęta odczuwaja ból. I zgodnie z najnowszymi badaniami weterynarz wiedział że pies cierpi przy obcięciu ogona i podał mu znieczulenie. Ot taki mały odruch współczucia.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To wiwisekcjoniści twierdzili z pełnym przekonaniem, że [B]„zwierzęta naprawdę nie czują bólu”[/B]. Kontynuatorzy, nieliczni na szczęście, tego kuriozalnego poglądu są pośród nas do dzisiaj :shake: . Markery przeszłości, a może MUMIE :p? [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']
i nie wyjezdzaj mi tu ze ja tne ogony na zyczenie u trzymiesiecznych szczeniat bo sa to informacje wyssane z palca szanownego Pana Z.[/quote]
Ty nie tniesz tylko twój wet. [B]Dlaczego się wypierasz jeśli to legalne i nie boli?[/B]
BTW. Jasiu, ile macie jeszcze nicków na dogomanii? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='friccolo']Ty nie tniesz tylko twój wet. [B]Dlaczego się wypierasz jeśli to legalne i nie boli?[/B]
[/quote]

Nastepna gwiazda betlejemska.Nigdy nie podjelabym decyzji aby kopiowac ogon szczenieciu np trzymiesiecznemu albo doroslemu psu. tylko dlatego ze przyszly wlasciciel tak sobie zyczy .Za duze ryzyko poniewaz jest to juz operacja .Teraz kapujesz czemu sie wypieram???

Ps.Nie pukałas i nie pukasz pod dobry adres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Masz takie samo pojęcia na temat tego co robi czy nie robi lutomskak, jak na temat tego co posiada lub nie posiada...[/quote]
Czyżbyś naprawdę wierzył w anonimowość w necie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']Nastepna gwiazda betlejemska.Nigdy nie podjelabym decyzji aby kopiowac ogon szczenieciu np trzymiesiecznemu albo doroslemu psu. tylko dlatego ze przyszly wlasciciel tak sobie zyczy .Za duze ryzyko poniewaz jest to juz operacja .[/quote]

Czyli nie pochwalasz że Twiggy obcinała ogon tak duzemu szczeniakowi?

A powiedz co niesie to ryzyko? Mozesz podac konkrety?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']mało mnie obchodzi to czy ktoś to pochwala czy nie! :evil_lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wypisz, wymaluj kariera poselska stoi przed tobą otworem. Jakie to bliskie :eviltong: .[/FONT][/COLOR]

[CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana]BYŁAM UCZCIWĄ, WZOROWĄ OBYWATELKĄ,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]WSZYSCY LUDZIE MNIE LUBILI I SZANOWALI.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I WTEDY OBUDZIŁAM SIĘ I USŁYSZAŁAM – [/FONT][/COLOR]
[B][I]„twiggy, PROSZĘ PODNIEŚĆ RĘKĘ I NACISNĄĆ PRZYCISK”[/I][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]/Andrzej Mleczko, POLITYKA nr 12/2008/[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']Nigdy nie podjelabym decyzji aby kopiowac ogon szczenieciu np trzymiesiecznemu albo doroslemu psu. tylko dlatego ze przyszly wlasciciel tak sobie zyczy ..[/quote]
Podejmowałaś taką nie raz. Jeśli cała rodzina żyje z psów, to nie ma miejsca na sentymenty. Liczy się kasa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Wypisz, wymaluj kariera poselska stoi przed tobą otworem. Jakie to bliskie :eviltong: .[/FONT][/COLOR]

[CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana]BYŁAM UCZCIWĄ, WZOROWĄ OBYWATELKĄ,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]WSZYSCY LUDZIE MNIE LUBILI I SZANOWALI.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I WTEDY OBUDZIŁAM SIĘ I USŁYSZAŁAM – [/FONT][/COLOR]
[B][I]„twiggy, PROSZĘ PODNIEŚĆ RĘKĘ I NACISNĄĆ PRZYCISK”[/I][/B]

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]/Andrzej Mleczko, POLITYKA nr 12/2008/[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[/quote]

przykro mi-kariera polityczna nie interesuje mnie! :eviltong:

[B]niceravik-[/B]nie przejmuj się!pościska i przestanie! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']przykro mi-kariera polityczna nie interesuje mnie! :eviltong:

[B]niceravik-[/B]nie przejmuj się!pościska i przestanie! :lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Tym bardziej podtrzymuję![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Karierowiczów też kariera nie interesuje (ich zdaniem).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]One to robią z tzw. musu :razz: .[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]Napisałam, że predyspozycje masz.[/FONT][/COLOR]
Ot co :lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Np. To, jak się ma anonimowość do posiadanych psów przez lutomskąk.[/quote]
To, że jeżeli są to psy cięte, to albo nielegalne okaleczone w kraju, albo nielegalnie wywiezione w celu przeprowadzenia zabiegu.

Jak byś się nie obrócił - d... zawsze z tyłu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zbyś']To, że jeżeli są to psy cięte, to albo nielegalne okaleczone w kraju, albo nielegalnie wywiezione w celu przeprowadzenia zabiegu.

Jak byś się nie obrócił - d... zawsze z tyłu.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zastanawiam się, w jakim kolorze byłby „tyłek paskudy”, gdyby w np. Sądzie próbowała zasłonić się tym badziewnym kwitem pozyskanym przez Sylvia_76?[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a"][COLOR=#800080]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a[/COLOR][/URL] [/FONT]

Zwłaszcza, że władza ustawodawcza i sądownicza to nie to samo :p.
[COLOR=black][FONT=Verdana]Stawiam na jakiś ciemny.... np. fiolet :razz: .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]btw, Sylvia76, ty żyjesz :lol: ?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']
[COLOR=black][FONT=Verdana]Karierowiczów też kariera nie interesuje (ich zdaniem).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]One to robią z tzw. musu :razz: .[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]Napisałam, że predyspozycje masz.[/FONT][/COLOR]
[/quote]

najwidoczniej minęłam się z powołaniem... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Masz takie samo pojęcia na temat tego co robi czy nie robi lutomskak, jak na temat tego co posiada lub nie posiada...[/quote]
a mozna miec pojecie skoro :
[quote]Jak widzisz Lutomskak .........
U ciebie co post to co innego. [B]Raz pisałas o psie[/B] o którego się pytałam ze [B]tylko u Ciebie mieszka i nie jest Twój,[/B] a jak powołałam sie na katalog w którym podałas sie za właścicielke to [B]okazało się ze jest to jednak Twój pies.[/B] Jakos tak po tym wszystkim trudno brać Cie za autorytet skoro sama zmieniasz co chwila swoje słowa.
Powinnas sie poważnie zastanowic, nad wszytkim co tu napisałas.[/quote]
Zreszta nie tylko lutomskak wprowadza w blad i prawdy sie nie dowiesz ;)
[quote name='"Sylvia_76"']
[I]NIE oznacza, ze "pan poseł łamie slubowanie poselskie", albowiem[B] nie jest on włascicielem hodowli [/B]z podanego przez Ciebie linku.[/I][/quote]
[B]"Obecnie moją pasją jest kynologia, wraz z żoną prowadzę hodowlę dogów niemieckich.[/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=black][FONT=Verdana]Zobacz moje dogi...[/FONT][FONT=Verdana]"[/FONT] [/COLOR][/FONT][/B]

[URL]http://halicki.pl/index.php?option=c...d=18&Itemid=27[/URL]

A TAK [B]CZARNE GWIAZDY[/B] nie widze odpowiedzi na ten post
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10535133#post10535133[/URL] post nr 7

czy uwazasz dalej ze rasy ktore uzywaja ogona jako steru nie sa kopiowane ??

A tu masz nastepne video piekny OGON i nim pieknie pracuje :loveu:
Zauwaz w jakim kraju a uchowal mu sie ten ogon !!!!!!!!!!:multi:

[URL]http://n-joy.cz/video/eru-vytazeni-clunu/iri5fuwev4bbugb7/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...