Jump to content
Dogomania

Wystawy w Irlandii


k.iwona

Recommended Posts

Zakładam nowy podtemat gdyż kolejny ras swiętujemy wygrana na wyspach .
dwa tygodnie temu nasze młodziutkie TORNADO przeszło przez Irlandzki ring wygrywajac w stawce samców i otzrymał[B] r.[/B]BOB a wyniki zwyciezkich afganów były takie :
[B]Calamus TORNADO PRINCE[/B] zdobywa [B]zielona gwiazde i rBOB[/B]
[COLOR=darkred][B]Green Star Dog CALAMUS TORNADO PRINCE:sweetCyb: [/B][/COLOR]
Res Green Star Dog CLOUDSIDE MATCHMAKER
Green Star Bitch ALOUANN HOT N SPICY AT ORASHAN JW SH CM
Res Green Star BitchCH. KHAMIS SHES UNIQUE (INT.CH, AN.CH.06.07.)
Best Of Breed ALOUANN HOT N SPICY AT ORASHAN JW SH CM
[COLOR=darkred][B]Reserve Best Of Breed CALAMUS TORNADO PRINCE[/B][/COLOR]

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6776/tango14109cg6.jpg[/IMG]
[COLOR=#8b0000][COLOR=black]W tym tygodniu w Irlandii również szalało TORNADO[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=black]a wyniki oststecznego rozdania były takie :[/COLOR]

[B][COLOR=black]Sligo & District Championship 2008[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Green Star Dog CALAMUS TORNADO PRINCE[/COLOR][/B] :multi:
Res Green Star DogCLOUDSIDE MATCHMAKER
Green Star Bitch CH.& INT. CH. KHAMIS SHES UNIQUE
Res Green Star BitchYARABIS GHOST FIRE
Best Of BreedCH.& INT. CH. KHAMIS SHES UNIQUE
[B][COLOR=darkgreen]Reserve Best Of Breed CALAMUS TORNADO PRINCE[/COLOR][/B] :terazpol:
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8387/tango14105if2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

M.M.
nie mam - cały czas lecą i dolecieć nie mogą . Już się doczekac nie mogę powrotu Tango do Polski .
Miot T był bardzo równy i nie miałam swojego faworyta . Faworytem Seta był Natan.
Lidia możesz przekazać Joelowi że jak się ładnie pouśmiecha to może TORNADO i do Francji przywieje ale mysle że to jest uzaleznione od tego kto bedzie wpadał w FURTYE i skąd bedzie nadciągał STORM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I znowu wieści z Irlandii na miedzynarodówce w Dunloghaire znowu TORNADO wymiotło samce z ringu :) hihihi
Nasz półtoraroczny Calamus TORNADO PINCE wygrał u Austryjackiego sędziego klase a potem pokonał starszaków i otrzymał CACIB , i czwarta zielona gwiazde no i oczywiscie Najlepszy pies w Rasie :) uległ tylko uroczej Interchampionce . MM pewnie mnie zapyta o zdjęcie w dobie inetrnetu Sussan wysłała mi je pocztą :) ( podobno wysłała- zobaczymy za kilka dni)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']MM pewnie mnie zapyta o zdjęcie w dobie inetrnetu Sussan wysłała mi je pocztą :) ( podobno wysłała- zobaczymy za kilka dni)[/quote]
Hahaha Iwona i tu się pomyliłaś :evil_lol: Skoro do tej pory nie dostałas foty to prędko się nie spodziewaj.Ludzie są jacy są,niestety.Za to pełną stawka i wynikami nie pogardzę.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :) MM pełnych wyników nie znam a nawet jakbym znała to znaczna większość (nie urazajac włascicieli) nic mi nie mówi, za to mówia mi wyniki z Donauoshongen - wystawa o której kiedys pisałam . Jak co roku wygrali ci sami hendlerzy ale niemieckie fora aż kipią hahahahahah czemu zobaczyćie jak ukaza sie oficjalne wyniki na portalach uchyle wam robka . Pewnie wszyscy kojarzycie afgana Khafka's Spice is Hot w pierwszy dzien ocena[B] dobra[/B] i ostatni w stawce 7 championów!!!! myslałam ze spadne z krzesła jak to zobaczyłam bo afgan jest w każdym calu doskonały. Andrea musiała przezyc shok bo laili ( kingshle-szka) juz w pierwszy dzien nie pokazała. a jakie były oceny :crazyeye: multi championy zlatywały z bdb
Na drugi dzień Rayan w nocy przezył metamorfoze bo w tej samej stawce wygrał samce hahaha

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kolejne gwiazdy w Irlandii - tym razem 2 x r.Zielona Gwiazda

1.Limerick & District - [B]Mr. U. Timonen[/B]
Green Star DogNOR/SWED/DEN/EST/USA/INT CH SHAKE DOWN AT NIGHT
[B]Res Green Star Dog CALAMUS TORNADO PRINCE[/B]
Green Star BitchUK CH NIGHTWIND NO WOMAN NO CRY VON HARLEXTAN
Res Green Star BitchAGHA-DJARIS UNDER A SPELL

2.Tralee & District - [COLOR=black][B]Mr J. Dupas[/B][/COLOR]
Green Star DogNOR/SWED/DEN/EST/USA/INT CH SHAKE DOWN AT NIGHT
[B]Res Green Star Dog CALAMUS TORNADO PRINCE[/B]
Green Star BitchUK CH NIGHTWIND NO WOMAN NO CRY VON HARLEXTAN
Res Green Star Bitch NILBUD TIGER LADY

ale jestem z niego dumna !

Link to comment
Share on other sites

Kolejna [B]ZIELONA GWIAZDA !!!![/B] :terazpol::laola:(przypomne tylko ze przyznawana jak u nas NAJLEPSZY PIES w RASIE ! i trzeba pokonać równiez psy z klasy champion!)
Z tego co pisze Susan - [B]Calamus TORNADO PRINCE[/B] mimo swojego młodego wieku ( zaledwie 22 miesiace) nie ma z tym zbyt wielkiego kłopotu i po raz [B]PIĄTY[/B] sedzia przyznaje własnie jemu[B] ZIELONA[/B] [B]GWIAZDE ![/B] Ja pękam z dumy Susan z zachwytu - zaczynamy gwiezdne odliczanie do zakończenia tego TRUDNEGO Championatu :) :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

zapomnałam dodać że piąta gwiazda pochodzi z [B]KLUBOWEJ WYSTAWY CHARTÓW :mdrmed:8-) [/B]na której[B] TANGO[/B] otrzymał nominacje na wystawe [B]QRUFTS 2009 ![/B]
FART
może jednak trzeba się wybrać hahaha mamy niezły TIM na tą wystawe -nominacje na QRUFTS 2009 posiadaja:
Calamus TRUE LADY
Calamus SHOW ME HEAVEN
BREATHLESS de Darjeeling i
Calamus TORNADO PRINCE

Jak Olka pojedzie to ja tez jade !

Link to comment
Share on other sites

he,he ja mam jeszcze trzy affy i borzoja w paski prosto czekoladowego, to zeby zapakowac sie w jeden samochod ,bedzie nam potrzebny autobus...a poza wszystkim wystaw z nominacja mam jeszcze do wyboru i koloru, to stawka moze sie tylko zwiekszyc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kolejna [B]Zielona GWIAZDA[/B] tym razem okraszona[B] BOB - em[/B] odliczanie powolutku zmierza ku końcowy :)

Tym razem gwiezdna tabela wygladała tak :

[B][COLOR=red]Green Star Dog ---- CALAMUS TORNADO PRINCE:sweetCyb:[/COLOR][/B]
Res Green Star DogCH KAZDANABAD KARLO ROSSI CW07
Green Star BitchCH.& INT. CH. KHAMIS SHES UNIQUE (AN.CH.)
Res Green Star BitchMETEWAND EDAYA JD J CH
[COLOR=red][B]Best Of Breed ----- CALAMUS TORNADO PRINCE[/B][/COLOR] :mdrmed::sweetCyb::sweetCyb:
Reserve Best Of Breed CH.& INT. CH. KHAMIS SHES UNIQUE (AN.CH.)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][I][B][COLOR=DarkRed]Duża gratulacja ![/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT]

:laola::cunao::cunao::cunao:

[I][B][COLOR=DarkRed][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mój brat !!!![/SIZE][/FONT] [/COLOR][/B][/I]:loveu::loveu::loveu:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Podpis :[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Ch. Calamus True Lady [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszą mnie wygrane Tango - bo o te gwiazdy wcale nie jest łatwo i z championami trzeba o nie walczyć . Na ostatniej wystawie Tango otrzymał BOB i był 4 na Grupie - w Irlandii jest to punktowana lokata. Z tego co pisze Susan nasz Tornado Prince już niebawem zacznie kręcić kółka po Anglii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejna wystawa i kolejny raz TORNADO PRINCE zaznacza swoją obecność w ringu - tym razem finałowa stawka wyglądała tak :
Green Star Dog METEWAND MATARAMBI JUN CH
[B][COLOR=red]Res Green Star Dog CALAMUS TORNADO PRINCE[/COLOR][/B]
Green Star Bitch CH.& INT. CH. KHAMIS SHES UNIQUE
Res Green Star Bitch ALOUANN HOT N SPICY AT ORASHAN JW SH CM
Best Of Breed CH.& INT. CH. KHAMIS SHES UNIQUE (AN.CH.06.07.)
Reserve Best Of Breed METEWAND MATARAMBI JUN CH (JW)

Link to comment
Share on other sites

Moja odwieczna prośba o fotki TANGO została w końcu spełniona - w momencie gdy Sussan weszła na moja strone i zobaczyła zapowiedzi nowych miotów - fotki wysłałą oczywiście z zapotaniem o szczeniaka a najlepiej dwa- no nie istotne ważne że mam Fotki . Fotki to chyba zbyt duże słowo mam czarno - białe skany fotek zapisane w Akrobacie pdf . Czy ktoś z was wie jak to przerobić ???? skan z pdf zapisać na JPG i żeby nie było zamiast psa plamy sugerującej że pies tam stał ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...