Jump to content
Dogomania

Surykat,Łoś Superktoś i wspomnienie Shado


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ara']No cóż... jedni kiedy widzą oszustwo reagują, inni udają, że nic nie widzą, kolejni coś dla siebie jeszcze próbują uszczknąć...

na innym forum pisałeś o paniach w IPO i wymieniałeś ayshe obok naszych uczestniczek MŚ, jako zawodniczkę startującą zagranicą, tym samym współtworząc (świadomie lub nie) jej bajeczkę:shake:[/QUOTE]
Taaaak,przyatakuj mnie z trgo powodu... zrób mnie winnym... .


A tak powaznie...
Ola ... nie interesuje mnie prywatne zycie innych.
To czy Beata startowala czy nie...,kiedyś się dowiem pewnie przypadkowo,.Póki co nie mam zamiaru dociekać a już napewno wierzyć forumowym plotkom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jackdaw']Taaaak,przyatakuj mnie z trgo powodu... zrób mnie winnym... .[/QUOTE]

Baaardzo zabawne:roll:


[quote name='jackdaw']A tak powaznie...
Ola ... nie interesuje mnie prywatne zycie innych.
To czy Beata startowala czy nie...,kiedyś się dowiem pewnie przypadkowo,.Póki co nie mam zamiaru dociekać a już napewno wierzyć forumowym plotkom.[/QUOTE]

Co ma do rzeczy prywatne życie?:crazyeye: kogo tu interesuje takowe? :niewiem: wybacz, jeżeli Wam nie przeszkadza, że ktoś z Wami w kulki pogrywa i gratulujecie wirtualnych startów, to faktycznie Wasza prywatna sprawa... ale my piszemy o tym, że ktoś dzięki tym mitom wyłudza kasę (nie wszyscy chcieli mieć tylko zabawę jak Pamela), wystawia fałszywe świstki itd, patrz ostatni post Molosa chociażby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara'].. ale my piszemy o tym, że ktoś dzięki tym mitom wyłudza kasę (nie wszyscy chcieli mieć tylko zabawę jak Pamela), wystawia fałszywe świstki itd,[/QUOTE]
Jeżeli faktycznie są dowody,że to byly oszustwa to powinny się tym zająć "wladze".
"Kamionowanie"kogoś na forach bez możliwości obrony,bez podania konkretnych dowodów jest nie w porządku.

Jak czytam,zarzut, że Beata[Ayshe] napewno nie startowala gdyz nie ma nic o jej startach w internecie ... to sorki... .

Beaty tu nie ma i nie może się bronić i dopóki nie usłyszę jej słów przyznania sie, nie uwierze w te zarzuty forumowe.

Bo jak na razie zadnych, przekonywujących dowodów tu nie przedstawiono.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, nie ma Beatki? To ciekawe... bo bywa, loguje się czasem, a nawet jest całkiem na bieżąco, o czym świadczą zmiany w jej profilu... myślę, że co najmniej jedna z zawodniczek multicupu może to potwierdzić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Baaardzo zabawne:roll: [/QUOTE]
[QUOTE]na innym forum pisałeś o paniach w IPO i wymieniałeś ayshe obok naszych uczestniczek MŚ, jako zawodniczkę startującą zagranicą, tym samym współtworząc ([B]świadomie lub nie[/B]) jej bajeczkę:shake:[/QUOTE]Jak dla mnie mało zabawne,raczej żenujące, zważywszy na wypowiedź a szczególnie ..."świadomie lub nie"...czyli socjotechnika pozwalająca interpretować wypowiedź na niekorzyść w tym przypadku Jackdaw.Czego się w związku z powyższym spodziewałaś ?Pogłaskanie po główce? Jeśli w ten sposób interpretujesz fakty to jak dla mnie jesteś osobą mało wiarygodną a wręcz śmieszną.W związku z powyższym proponuję przeczytać mój post,pierwszy w tym temacie.Żądasz od kogoś odpowiedzialności za słowo mówione i pisane natomiast dla siebie aneks wprowadzasz,konstruując swą wypowiedź i jeszcze się oburzasz bo ktoś śmiał Ci odpowiedzieć.Moje gratulacje


[quote name='ara']Co ma do rzeczy prywatne życie?:crazyeye: kogo tu interesuje takowe? :niewiem: wybacz, jeżeli Wam nie przeszkadza, że ktoś z Wami w kulki pogrywa i gratulujecie wirtualnych startów, to faktycznie Wasza prywatna sprawa... ale my piszemy o tym, że ktoś dzięki tym mitom wyłudza kasę (nie wszyscy chcieli mieć tylko zabawę jak Pamela), wystawia fałszywe świstki itd, patrz ostatni post Molosa chociażby.[/QUOTE]
Jakoś Twoje posty i pianie z zachwytu w tym wątku dużo wcześniej pomijasz.Ilu z Was szanownych sędziów i katów naciąga wirtualnie swój, bądź swoich psów wizerunek?Jak by tak zweryfikować,hę?

[B]Masz dowody na wyłudzanie pieniędzy na szkolenia idź do sądu[/B] ale ten sam zarzut postaw wszystkim którzy bez odpowiednich certyfikatów szkolą innym psy bądź, tym którzy,mając full papierków, ze on być behawiorysta,szkoleniowiec itp, a nie posiada kompetencji faktycznych kompatybilnych z papierkami co ładnie wyglądają.

Macie dowody, do sadu a nie w infantylny sposób na forach takie sprawy załatwiać.

Jakoś mam nieodparte wrażenie że,Ci którzy chcą konkretów w postaci postępowania zgodnego z prawem a nie infantylnej nagonki,są od razu przez towarzystwo sędziów z własnego nadania, oskarżani również.
Ara to że Beata sie loguje jakoś mnie nie dziwi,tylko po co ma się wypowiadać?Ty byś się wypowiedziała?

Link to comment
Share on other sites

Lisico, jakoś obecne Twoje poglądy kłócą się z zadymą w moim temacie-zaproszeniu na obóz IPO na forum owczarek.pl. Mimo, że wielokrotnie tłumaczyłem. Poza tym w temacie również na tym forum były podważane moje kompetencje i "brak papierka co ładnie wygląda" jak organizowałem weekendy szkoleniowe. Wtedy było to bardzo ważne, wręcz kluczowe. Teraz jak chodzi o ayshe okazuje się raptem, że to życie prywatne i wara wszystkim od tego...

Nie da się ukryć, że niestety bardzo dużo ludzi dało się nabrać na przekręt zgrabnie przygotowany przez ayshe. W tym ludzi doświadczonych. Teraz głupio się przyznać - ja to rozumiem.

Już w 2007 roku jako jedyny pisałem m.in. o indolencji ayshe jako "szkoleniowca". Nie wierzyłem w ani jedno jej słowo z przechwałek o startach. Biło ściemą po oczach. Aż dziw bierze, że tak dużo osób dało się nabrać... to pokazuje siłę i zagrożenia jakie niesie ze sobą internet. Natomiast jako zjawisko socjologiczne jest to niezwykle ciekawe muszę przyznać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']Lisico, jakoś obecne Twoje poglądy kłócą się z zadymą w moim temacie-zaproszeniu na obóz IPO na forum owczarek.pl. Mimo, że wielokrotnie tłumaczyłem. Poza tym w temacie również na tym forum były podważane moje kompetencje i "brak papierka co ładnie wygląda" jak organizowałem weekendy szkoleniowe. Wtedy było to bardzo ważne, wręcz kluczowe. Teraz jak chodzi o ayshe okazuje się raptem, że to życie prywatne i wara wszystkim od tego...

Nie da się ukryć, że niestety bardzo dużo ludzi dało się nabrać na przekręt zgrabnie przygotowany przez ayshe. W tym ludzi doświadczonych. Teraz głupio się przyznać - ja to rozumiem.

Już w 2007 roku jako jedyny pisałem m.in. o indolencji ayshe jako "szkoleniowca". Nie wierzyłem w ani jedno jej słowo z przechwałek o startach. Biło ściemą po oczach. Aż dziw bierze, że tak dużo osób dało się nabrać... to pokazuje siłę i zagrożenia jakie niesie ze sobą internet. Natomiast jako zjawisko socjologiczne jest to niezwykle ciekawe muszę przyznać [/QUOTE]Ojej jaki wrażliwy i pamiętliwy,jak Twój belg odbiera Twą wrażliwość?
Liczyłam że mnie zapamiętasz z tamtej zadymy i piszę co miałam na myśli,wtedy.
Zapodając na infantylnym forum Owczarek pl.jako pierwsze,nie psysprtowe nie Tensor,Dogo,tylko właśnie tam,info o obozie z filmem który przemyca elementy inne,propaguje się nie wiadomo co, bo odbiorca jest, rzekłabym lajkonikiem i oddźwięk może być inny od zamierzonego,co zresztą nastąpiło.Dywagacje na temat, który z forumowych psów dałby rade.Nie to miejsce, nie ten odbiorca.Same IPO [B]tak[/B],reklamowane w taki sposób[B] nie[/B].
I tylko i wyłącznie o to mi chodziło co, mam wrażenie kompletnie zostało olane natomiast rozpoczęła się dyskusja na temat robienia psów,na "szaro"przed placem,kompletnie nie wiem po co.Notabene atakowanie Sławka Kawki,co w ogóle było nieeleganckie i sprowadziło dyskusję do poziomu dywagacji. Na Owczarku jest temat wyszkolenie naszych psów,zobacz ile wpisów. Mało.Zobacz jakie poglądy panują i jaka jest świadomość.Mnie osobiście podoba się Mondio,ale nie propaguję tego na owczarku,bo jak wcześniej zaznaczyłam, nie to miejsce.
Jeśli chodzi o Twoje odczucie, to że akurat poczułeś sie dotknięty to akurat mam centralnie gdzieś,bo forma była zła.Trzeba było wstawić same elementy IPO,a nie dawać zawoalowane,mimochodem info że to IPO tyczy.Wystarczyło zmienić film i byłoby po dyskusji
Co do Twojej pracy to nie wiem jak szkolisz i co jesteś wart,natomiast po MP IPO w Miliczu 2009,mogę powiedzieć iż podobała mi się Twoja praca,gdzie byłam z grupie i miałam jasny ogląd sytuacji,szczególnie podobało mi się brak korekt w grupie co wystąpiło u niewielu zawodników.
Generalnie w temacie świata sportów psich to, dostatecznie długo siedzę w tym oczywiście jako lajkonik, by wiedzieć że sportowiec sportowcowi i szkoleniowiec szkoleniowcowi "wilkiem",przy czym dodałabym w niewoli, gdyż behawior owych w zamknięciu, totalnie się zmienia,często można zaobserwować przekierowanie agresji do wewnątrz stada,co w warunkach naturalnych,nie miało by miejsca. Stąd jeśli szkoleniowiec ocenia innego raczej dystans trzymam.Natomiast jeśli Ayshe krytykowała to pewnie jakąś tam rację miała,co z autopsji potwierdzić mogę.Jakoś nikt nie widzi że z wielu co sobie łowcarka kupiło,zrobiła onkarzy takich co w sporcie dopiero raczkują.Ilu dzięki niej zaczęło prawidłowo weryfikować hodowle i szkoleniowców.Jakoś cisza.
Czy to nie ona, nie tylko na Dogo pisała że należy patrzeć ile psów ma hodowca wyszkolonych i do jakiego poziomu?
Ze należy zwracać uwagę na ED,HD,ZW,czy miot wyrównany,jak z psychiką u rodziny całej.

Czy nie ona pisała ze szkoleniowca poznaje się po ilości przez siebie wyszkolonych psów ?
Jakoś tak amnezja dopada co poniektórych.
Ja nie wiem czy komuś nie podpadła i nie jest to jakaś forma wykończenia np.konkurencji,dlatego tak pyskuję o rozwiązaniu tej sprawy na drodze prawnej, nie na forach tudzież blogach.
Ja pamiętam jak opisałam Beacie glebowanie zalecane przez szkoleniowca,jako metodę na rzekomo, psa z przerostem dominacji,poleciła zmianę szkoleniowca i zapodła mi motto "nie po to mamy większe mózgi,aby bić się z psem"


Molos ja o Tobie,przykładowo, napisze ze szkolisz psy za pomocą OE bez umiejętności użycia OE, w związku z czym na trwałe rozwalasz psyche psom,i ciężką kasę za to bierzesz.Poszukam osób co mają anse do Ciebie i zaczniemy pisać posty na blogach, zafundujemy Ci niebyt.
Chciałbyś aby ktoś wystąpił do adwersarzy o wstąpienie na drogę prawną,czy uskuteczniał byś obronę konieczną,czyli klepanie w klawiaturę i pisanie bezsensownych postów?Bo ludzie co mają pęd do zadym bardzo szybko połkną haczyk i jazda gotowa,winy-niewinny, nie ważne.
Ja nie jestem naiwna,coby tak odrazu w owczy pęd wpadać.Zawsze dwie strony sprawdzam.

Link to comment
Share on other sites

kiedyś może by mi się chciało odpowiadać na wszystko co napisałaś - dzisiaj już nie, wybacz :cool3:

[quote]propaguje się nie wiadomo co[/quote]to, że ty nie wiesz co, to nie znaczy, że jest to jedyny i słuszny punkt odniesienia

[quote name='lisica']Nie to miejsce, nie ten odbiorca.Same IPO [B]tak[/B],reklamowane w taki sposób[B] nie[/B].
[/QUOTE]

nie zrozumiałaś jednej, zasadniczej kwestii i nie wyciągnęłaś najważniejszego wniosku z tej dyskusji - nie Tobie o tym decydować. Ja pamiętliwy nie jestem ale nie lubię hipokryzji. Lubię za to logikę, bycie konsekwentnym i obiektywnym względem wszystkich. W mojej powyższej wypowiedzi nie chodzi o meritum sporu (to był jedynie przykład) lecz o łatwość z jaką Tobie (i nie tylko) przychodzi negowanie jednych i obrona innych w zależności od tego co Cię z nimi łączy lub nie łączy. Tyle.

nie chciałbym jednak aby sedno tematu się rozmyło. Poczytaj sobie tematy z podanych wcześniej linków. Szalone i pełne emocji relacje z nieistniejących występów. Wszyscy gratulowali, klaskali, wpadali w zachwyt. Mogę sobie tylko wyobrazić jak się teraz czują... Ayshe wymagała od wszystkich [B]uczciwości[/B], potrafiła napiętnować wyimaginowane zachowania innych, nie rozumiała jak można być w najmniejszym stopniu nieuczciwym i w międzyczasie bezczelnie wszystkich oszukiwała. To, że niby latała cesną do Raisera mało mnie obchodzi i może budzić jedynie pusty śmiech. Ale przy tak kategorycznej, [B]publicznej [/B]postawie wobec innych i jednoczesnym naciąganiu na kasę w postaci dobrowolnych wpłat na szczytny cel (a wiem bo znam takie wpłacające osoby osobiście)... wybacz, ale takie zachowanie zasługuje na napiętnowanie, a już z pewnością bardziej na to zasługuje niż reklamowanie obozu IPO z elementami obranarskiego specialu (sportu) :diabloti:

[quote]Molos ja o Tobie,przykładowo, napisze ze szkolisz psy za pomocą OE bez umiejętności użycia OE, w związku z czym na trwałe rozwalasz psyche psom,i ciężką kasę za to bierzesz.Poszukam osób co mają anse do Ciebie i zaczniemy pisać posty na blogach, zafundujemy Ci niebyt.[/quote]ależ proszę Cię bardzo :cool3: Z chęcią przekażę nawiązkę z procesu (art. 212 § 1 k.k.) na schronisko lub fundację ([B]zarejestrowaną![/B]) ratującą psy w potrzebie :diabloti: do dzieła zatem

ps
jedyne co może ją moralnie uratować to szybko zdiagnozowany zespół Delbrucka potocznie zwany mitomanią

Link to comment
Share on other sites

Molos ja kompletnie nie wiem jak mam do Ciebie dotrzeć.
Odnośnie obozu IPO i zaproszenia/reklamy jego umiejscowienia,wszystkie fora raczej,że tak określę fachowe ale nie infantylne,gdzie większosć nie wie co ogląda,bo myli z OC.Natomiast nie decyduj za mnie w czym się orientuję a w czym nie.Doskonale wiedziałam co jest na filmie.Gdybyś był z tego samego miasta nawtykałabym Ci osobiście nie na wątku,za brak wyczucia odnośnie potencjalnej publiki.Doskonale wiesz że tylko niewiele psów daje radę o przewodnikach nie wspomnę.Natomiast wielu rajcuje OC szczególnie w wykonaniu ON bo to przedłużenie ego właściciela.Poczytaj inne wątki na owczarku.
Na marginesie gdyby temat o obozie pojawił się na psachsportowych słowem bym się nie odezwała,bo to inny odbiorca.
I gdzie tu hipokryzja?

Ty u siebie braku etyki nie widzisz u Aysche, ależ tak.Ja nie pochwalam wyłudzania pieniędzy,o czym świadczą moje posty w tym temacie i z łaski swojej nie manipuluj moimi wypowiedziami.Ayshe osobiście nie znam.Wątek czytałam wcześniej aczkolwiek trochę pobieżnie.Natomiast kompletnie nie rozumiem dlaczego rzeczone osoby na dzień dzisiejszy robiące za sędziów w momencie jak miały podejrzenie do źródła nie poszły i spytały wprost.Łatwiej poklikać sobie.A ja mam podejrzenie że, brak odwagi cywilnej.
Dlatego powtarzam ze odpowiednie instytucje są od tego,potem jeśli oskarżenie okaże się zasadne można taką info zamieścić na forum.Nie odwrotnie
Czy to takie skomplikowane jest.Nie sądzę.
[QUOTE]ależ proszę Cię bardzo :cool3: Z chęcią przekażę nawiązkę z procesu (art. 212 § 1 k.k.) na schronisko lub fundację ([B]zarejestrowaną![/B]) ratującą psy w potrzebie :diabloti: do dzieła zatem[/QUOTE]dodałabym jeszcze 212 § 1,§2, k.k.i
art. 213
§ 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy.

§ 2. [I](przepis uznany za niezgodny z Konstytucją na mocy orzeczenia TK z dnia 12 maja 2008 r., sygn. akt SK 43/05)[/I].
[URL="http://www.polskieustawy.com/onever.php?dzur=1997&dzup=553&head=0&norm=213&lang=48&id_przepis=129626"]
[/URL]

art. 214
Brak przestępstwa wynikający z przyczyn określonych w art. 213 nie wyłącza odpowiedzialności sprawcy za zniewagę ze względu na formę podniesienia lub rozgłoszenia zarzutu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Molos ja kompletnie nie wiem jak mam do Ciebie dotrzeć.
[/QUOTE]

marne szanse ponieważ ja jak wspominałem:

[quote name='molos']Lubię logikę, bycie konsekwentnym i obiektywnym względem wszystkich[/quote]



[quote name='lisica']dodałabym jeszcze 212 § 1,§2, k.k.i
art. 213
§ 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy.

[/QUOTE]

so?

ps
pozostaje mieć nadzieję, że od tej pory konsekwentnie zostaniesz obrońcą wszystkich uciśnionych hochsztaplerów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']
Odnośnie obozu IPO i zaproszenia/reklamy jego umiejscowienia,wszystkie fora raczej,że tak określę fachowe ale nie infantylne,gdzie większosć nie wie co ogląda,bo myli z OC. ........ Zapodając na infantylnym forum Owczarek pl.jako pierwsze,nie psysprtowe nie Tensor,Dogo,tylko właśnie tam,info o obozie z filmem który przemyca elementy inne,propaguje się nie wiadomo co, bo odbiorca jest, rzekłabym lajkonikiem i oddźwięk może być inny od zamierzonego,co zresztą nastąpiło.Dywagacje na temat, który z forumowych psów dałby rade.Nie to miejsce, nie ten odbiorca.Same IPO [B]tak[/B],reklamowane w taki sposób[B] nie[/B].
[/quote]

Lisica nie rozkręcilas sie za bardzo ?
Uważasz ze Tensor to takie fachowe forum jesli chodzi o sport psi ?
A na owczarku same tłumoki ,którym wszechwiedząca Lisica wyznacza drogę przez meandry polskiego swiatka sportowego psiego ,bo inaczej by zblądzili ? To po co sie tam wsrod głupców lansujesz , i w kazdym prawie poscie poscie nawiązujesz do wzrostu swego psa :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']Lisica nie rozkręcilas sie za bardzo ?
Uważasz ze Tensor to takie fachowe forum jesli chodzi o sport psi ?
A na owczarku same tłumoki ,którym wszechwiedząca Lisica wyznacza drogę przez meandry polskiego swiatka sportowego psiego ,bo inaczej by zblądzili ? To po co sie tam wsrod głupców lansujesz , i w kazdym prawie poscie poscie nawiązujesz do wzrostu swego psa :evil_lol: .[/QUOTE]
A cóż Ty taka agresywna?Rzekłabym złośliwa,nawet.Odnośnie wzrostu to,akurat Ty najlepiej powinnaś wiedzieć że nad nim ubolewam,i wiesz dlaczego, wiec nie rozumiem.Nie raz toczyła sie dyskusja jak to zajeb...wygląda przerośnięty ON,zresztą co ja Ci będę pisać sama dobrze wiesz.
Z tym lansowaniem wśród głupców?No nie baw mnie,bo Tobie można to samo zarzucić idąć tym tokiem myślenia.
Czemu o forum psysportowe nie wspomniałaś ,podałam je na początku przecież, ?Czemu Tensor?Bo tam wbrew pozorom sporo IPO robi.
Odnośnie tłumoków i owczarka,to można nazwać laika tudzież początkującego tłumokiem,czemu nie........zapomniał wół jak cielęciem był.
Jak sie IPO reklamuje to nie wcina się kawałków i innej bajki.Od profesjonalistów wymaga sie profesjonalizmu.

A to jest temat gdzie usiłuję sama dla siebie również, oddzielić ziarno od plew,bo póki co, zdania nie mam.
Jakoś nikt nie wspomniał że szuka osób które zostały oszukane przez Ayshe,celem złożenia doniesienia.Mimoza podała na tacy e-mail,ktoś tam ma dokument podpisany,i co?Cisza względem zbierania dokumentacji.
Nie......... tu sie samosąd odwala bo gdyż...to może do średniowiecza wróćmy.

Link to comment
Share on other sites

Nie agresja ,nie zlośliwosc a realizm :) .
Jak tak napisze P.Frolenko , M.Człapa czy jeszcze pare innych osób to założę ze faktycznie z innego poziomu oceniają i mają prawo tak to widziec .Jesli jednak widzę to w twoim wykonaniu , to bez urazy ,mozesz tak pisac ,ale ja mam prawo napisac ze,..... , no ze chyba wyolbrzymiasz dystans dzielący cię od innych forumowiczow owczarka .

Link to comment
Share on other sites

jak na razie to mam wrażenie, że tylko Ty Lisico jesteś agresywna w tym temacie :roll:

Lisico, świadomie lub nie, obraziłaś użytkowników owczarek.pl! Użytkowników, spośród których część czyta z uwagą co piszesz i nawet uważa, że masz ogromną wiedzę w IPO! Tymczasem dla mnie dużo bardziej merytoryczne dyskusje toczą się na owczarku.pl niż na psysportowe [gdzie nie wchodzę ale wiem, że tam się praktycznie nic się nie dzieje w dziale IPO :diabloti: ] nie wspominając o Tensor, który jest [B]sensu stricto forum o eksterierze![/B] Więc nie Tobie decydować o tym gdzie i w jakiej formie ktoś daje zaproszenie na obóz IPO! oraz które forum jest w tej materii odpowiednie a które nie! i tego w swej pysze nie jesteś w stanie pojąć i przyjąć do wiadomości. Przeczytaj sobie jeszcze raz ten temat bo chyba Ci pamięć zawodzi... ale to na marginesie wszak jak pisałem nie o meritum tamtego tematu tu chodzi. [B]Chodzi o to, że w jednym przypadku potrafisz bronić kogoś ewidentnie oszukującego innych domagając się sprawiedliwości na drodze sądowej a w drugim robisz krucjatę przeciwko nie znając kompletnie tej osoby oraz nie rozumiejąc tego co zobaczyłaś[/B] (mam zacząć cytować? :cool3: )

Wracając do ayshe i jej ekipy. Z tego co ja wiem to nie kto inny jak właśnie część ludzi z jej teamu zorientowała się, że coś jest nie halo i zaczęli sprawdzać. Im bardziej wnikali tym bardziej śmierdziało. Do nich kieruj pytania dlaczego nie chcą tego rozwiązać prawnie. Mnie to nie interesuje. Jednak nie możesz zatkać ludziom ust takimi tekstami skoro dowody są czarno na białym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']Nie agresja ,nie zlośliwosc a realizm :) .
Jak tak napisze P.Frolenko , M.Człapa czy jeszcze pare innych osób to założę ze faktycznie z innego poziomu oceniają i mają prawo tak to widziec .Jesli jednak widzę to w twoim wykonaniu , to bez urazy ,mozesz tak pisac ,ale ja mam prawo napisac ze,..... , no ze chyba wyolbrzymiasz dystans dzielący cię od innych forumowiczow owczarka .[/QUOTE]
Nie no bez jaj.Ja z pozycji lakonika zareagowałam, i dlaczego, dobrze wiesz.
Inny przekaz jest dla zaawansowanych inny dla laików bądź tych co trochę bardziej w temacie ale cały czas na poziomie początkującym.I tylko o to mnie chodziło,nic więcej.
Wyolbrzymiam dystans?Żartujesz prawda?Nie nie wyolbrzymiam.W ogóle go nie ma.To tak dla jasności.Skąd Ci to do głowy przyszło?
Jasny gwint,ja co sobie nie radzę z własnymi słabościami,przecież doskonale wiesz.
Nie, no,mch, nie osłabiaj mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']Nie osłabiam cię , czytam i reaguje na to co piszesz . Popros moze kogos znajomego niech przeczyta twoje niektóre wypowiedzi , niech tak obiektywnie powie , czy nie widzi tam tego co ja ? dodam ze nie tylko ja[/QUOTE]
Przepraszam czy za adwokata robisz?Jesli nie tylko Ty.
No sorry jakoś tak nie widzę związku pomiędzy wątkiem dotyczącym obozu a tym.No chyba że na czole mam wyrysowany celownik za to ze śmiałam zapytać,z pozycji laika.
Molos w tamtym, udzielił info i koniec.Zeby nie było wypowiedź Molosa
[QUOTE]ps
nawet gdyby ten film ściągnął takich laików chętnych do bezsensownego rozdrażniania ich psów to na obozie jest szansa ich naprostować, wyedukować i skierować zainteresowania na psi sport (takich "przekierowanych" osób znam dużo) ewentualnie opornym powiedzieć "PA! PA!" z informacją, że pomylili adresy [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/IMG] zwłaszcza, że tak jak już pisałem wcześniej, interesuje nas jakość a nie ilość przewodników [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG][/QUOTE]I moja[QUOTE]Zeby nie było niedomówień. Niem mam nic przeciw Obranářský speciál.Oby więcej zawodów z tej dziedziny bo to podnosi poziom wyszkolenia psów ze służb mundurowych,natomiast jestem przeciwna propagowaniu wśród ludzi wchodzących dopiero w IPO,gdzie nie do końca jeszcze wiedzą czego chcą.
Molos zdeklarował sie odnośnie weryfikacji do szkoleń IPO i mnie to wystarcza[/QUOTE]I link do tematu
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14785&PN=1[/URL]

[B]Natomiast odnośnie Tego wątku to,wyjaśnię jeszcze raz.
Manipulowanie w celu wyłudzenia pieniędzy jest przestępstwem i podlega pod KK.
Doskonale rozumiem osoby oszukane i złość,natomiast nie załatwia się tego w taki sposób,zostają niedomówienia.Samemu można wpaść w pułapkę.
Pierwsze kroki powinny być skierowane do prokuratury z nie na fora.
I jeszcze jako osoba zarozumiała zacytuję sam siebie.[/B]
[QUOTE]Pracując na czarno,nie z własnej woli, można ten fakt udowodnić,jeśli zbierze sie grupa ludzi poświadczając co miało miejsce .
W zwiazku z tym można udowodnić manipulację związaną z rzekomym szpitalem.
Strona Cave Canem istnieje.
Od darowizn też jest podatek
Najpierw powinien być wniosek od osób poszkodowanych,o wszczęcie postępowania w sprawie, podejrzenia popełnienia przestępstwa.
Po wyroku można to ogłosić na forum,bądź w trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających,za zgodą prokuratury,ze takie postępowanie ma miejsce.Stanowi to pewne ostrzeżenie.
Natomiast bycie samozwańczym prokuratorem, sędzią ,nie jest postępowaniem właściwym.
jest tak samo nieetyczne jak domniemane postępowanie osoby podejrzanej [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote]No chyba że na czole mam wyrysowany celownik za to ze śmiałam zapytać,z pozycji laika.[/quote]zapytać zawsze można - to nawet wskazane i mile widziane. Ale toczenie piany przez 10 stron tematu mimo [B]jednoznacznych wyjaśnień[/B] już niekoniecznie ;)

co do ayshe to ja odwrócę przewrotnie kwestię jej szwindla - przy tak jednoznacznych zarzutach pod jej adresem tylko czekać aż złoży doniesienie do prokuratury lub wystąpi z powództwa cywilnego. Jeśli tego nie zrobi oznacza to, że czuje się winna ale (i to dobra dla niej informacja) uniknie być może kary, która mogłaby wynikać z procesu

Link to comment
Share on other sites

molos z całym szacunkiem dla Ciebie,bo lubię oglądać Twoje starty w zawodach IPO,za Milicz,gdzie naocznym świadkiem byłam,brawo,brak korekt w grupie,gdybyś zacytowany tekst zamieścił od razu zamknęłabym się i nie pytała o nic więcej.

Odnośnie tego tematu to oczywiście, masz rację .
Jesli poszkodowani będą na forach występować w roli oskarżyciela to nic to tak naprawdę nie załatwi,jedynie zafunduje przepychanki i potencjalny czytacz nie będzie miał jasnego oglądu sytuacji.Sama jestem ciekawa, bo jak pisałam zdania nie mam,natomiast opinię odnośnie wiedzy Ayshe dobrą,no ale ja nie bardzo mam możliwość weryfikacji odnośnie bardziej złożonych problemów,zwyczajnie mi wiedzy brak.Ja dopiero usiłuję niezdarnie wejść w sport psi zresztą z miernym skutkiem.
Dlatego wolałabym poznać fakty zweryfikowane przez instytucje do tego powołane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

muszę Cię zmartwić Lisica... jednak działy się dantejskie sceny na obozie :diabloti:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=pZGEfZDW4iA[/URL] (o zgorozo!!!)

pomieszałem ze swoją maliną dyscypliny (IPO i obranarski special) i patrz cholera, jakoś pies mi nie sfiksował i powalczył na jednych i drugich Mistrzostwach Polski z nienajgorszym wynikiem :p

co do ayshe i jej grupy - chyba zażenowanie bierze górę. Klasycznie skończy się na siedzeniu pod kamyczkiem i trudne pytania pozostaną bez odpowiedzi :diabloti: ale spoko, może za 2-3 lata pojawi się znowu pani szkoleniowiec pod innym nikiem, w innej skórze i znowu kolejni naiwni będą ją wychwalać pod niebiosa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']muszę Cię zmartwić Lisica... jednak działy się dantejskie sceny na obozie :diabloti:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=pZGEfZDW4iA[/URL] (o zgorozo!!!)

pomieszałem ze swoją maliną dyscypliny (IPO i obranarski special) i patrz cholera, jakoś pies mi nie sfiksował i powalczył na jednych i drugich Mistrzostwach Polski z nienajgorszym wynikiem :p[/QUOTE]Oj Ty jednak problem masz,z tym obozem:evil_lol:,znaczy ,celownik:razz:
A tak na marginesie, jak sobie ON radziły w tej dyscyplinie?

[quote name='molos']co do ayshe i jej grupy - chyba zażenowanie bierze górę. Klasycznie skończy się na siedzeniu pod kamyczkiem i trudne pytania pozostaną bez odpowiedzi :diabloti: ale spoko, może za 2-3 lata pojawi się znowu pani szkoleniowiec pod innym nikiem, w innej skórze i znowu kolejni naiwni będą ją wychwalać pod niebiosa :loveu:[/QUOTE]Czyli, nasza rzeczywistość.Zrobić zadymę na forum,bo tak łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Oj Ty jednak problem masz,z tym obozem[/QUOTE]

ja generalnie nie mam problemów :cool3: to Ty miałaś :diabloti: teraz tylko dla zabawy pokazuję, że wymóżdżałaś się przez 10 stron nie mając pojęcia o temacie :megagrin: i [B]robiłaś zadymę[/B] a teraz bronisz bidulkę ayshę i domagasz się sprawiedliwości w sądzie :evil_lol: Od początku chcę Ci to li tylko to zobrazować (niekonsekwencje i tendencyjność)

[quote name='lisica']Czyli, nasza rzeczywistość.Zrobić zadymę na forum,bo tak łatwiej.[/QUOTE]

no wszak znasz to doskonale z autopsji :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Molos zaczynasz być nudny.Sorry ale mnie interesuje jak postępowanie Ayshe ocenia prawo a nie emocje.Jeśli kwalifikuje się to pod prokuraturę to ona winna się tym zając.Ciekawa jestem z pozycji osoby stojącej z boku bo osobiście nie znam Beaty,właśnie po to by sobie zdanie wyrobić.
Odnośnie obozu to temat został wyjaśniony a Ty ciągle wracasz.
Jeśli Cię tak boli tamten temat to,wybacz mi marnej istocie,co zapytała.
Molos nie zmieniaj kontekstu wypowiedzi.Oczywiście Ty nie jesteś tendencyjny,wszak ostrzegałeś kiedyś przed Ayshe ino słuchać Cię nikt nie chciał,w zwiazku z tym teraz wymagasz czego?Kwiatki chcesz?Tym bardziej powinieneś być zainteresowany jak to w świetle prawa wygląda.
Ale Ty oczywiście wolisz pianę bić,bo kiedyś Ci podpadłam,personalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Molos zaczynasz być nudny.[/QUOTE]

lisica Ty od dawna jesteś nudna :evil_lol:

[quote name='lisica']Ale Ty oczywiście wolisz pianę bić,bo kiedyś Ci podpadłam,personalnie[/QUOTE]

no i o to chodzi - nie rozumiesz, że to właśnie Ty specjalizowałaś się w biciu piany a teraz masz pretensję do innym :diabloti: do tych, którzy na gorącym niemal przyłapali ten fikcyjny autorytet. Autorytet, który zdaje się do tej pory uważasz za faktyczny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...