Jump to content
Dogomania

Surykat,Łoś Superktoś i wspomnienie Shado


ayshe

Recommended Posts

[quote name='agis']
Nie wiem tez, dlaczego, to ja mam "rzucac wam tym w oczy"? Czy ja kogos oskarzam, zebym musiala cos udowadniac?
Co do cessny, tak poprosze nazwiska (na pw oczywiscie), najwyzej sie zdziwie.

Stawiasz zarzuty, a smiem watpic, czy masz na to dowody, skoro probujesz wymusic je z innych,[/QUOTE]

Ja posiadam dowody, np. testy podpisane przez ayshe "Beata L... instruktor OKV". Tak się śmiesznie składa, że w ramach "samopomocy" dość często sprawdzamy place, na które mają trafić zaprzyjaźnione szczenięta z pl i szkolące tam osoby... dziwnym trafem jedyną osobą, której uprawnień i istnienia znalezienie nas przerosło, jest właśnie ayshe

Nawet w naszym bałaganie wykaz instruktorów i wyników jest podany do publicznej wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Animacja'][quote name='monisieczka']

Nie mieszaj mnie do swojej zabawy.
Mnie interesuje zabawa z własnym psem. Nie rozgrywki personalne.
QUOTE]

O przepraszam milczałam dwa lata, ale Twoich słów nie da sie przemilczeć:crazyeye:
Gdy dziewczyny dowiedziały się o wszystkim i zadzwoniły do mnie, potwierdzilam że tak to prawda co odkryły i że wiedziałam ale uważałam, iż skoro wszyscy sie dobrze bawią zamykajac oczy to niech sie bawią( bylam w tym momencie na służbowy wyjeździe).
Wróciłam do domu i pierwsze co usłyszałam po odebraniu telefonu od Ciebie to wrzaski wymyślanie i zastraszanie. Jak się potem okazało opluwałaś mnie również w rozmowie z dziewczynami wymyślając śmieszne zarzuty o tyle mnie to rozśmieszyło co wkurzyło.[/QUOTE]
jestes pewna . ze masz mnie na mysli? ja do Ciebie nie dzwoniłam, ale Ty do mnie. Nie usłyszałas z pewnościa wrzasków bo nie mam tego w zwyczaju. Rozstałysmy sie zycząc sobie nawzajem wszystkiego najlepszego. Naprawdę nie pamiętasz?
Szkoda
p.s. czy po takim moim zachowaniu składałabys mi życzenia swiateczne w 2009 roku smsem?

Link to comment
Share on other sites

No dobra to ja bym poprosiła o merytoryczną dyskusję popartą dowodami w sprawie,nie spekulacjami nad osobą czy latała samolocikiem czy nie,poglądy religijne polityczne są prywatną sprawą każdego pod warunkiem ze bezczelnie nie agituje,nie nawołuje do np zbiorowego samobójstwa,tudzież podkładania świni,bomb,
Ludzie mają skłonność do konfabulacji i tworzenia wirtualnych osobowości,jak by pogrzebać w postach to większości taki zarzut postawić można,wiec prosiłabym bez,spekulacji,obrażania sie, sędziowania osądzania.
Interesuje mnie fakt szpitala dla zwierząt,i wpłaty dokonywane-są potwierdzenia?
Jeśli tak to, takimi rzeczami zajmuje się prokuratura.Bicie bezproduktywne piany niczego nie zmieni
Odnośnie kwalifikacji szkoleniowca to,można pójść do takiego co ma papier,albo cały segregator,tylko czy ma to odniesienie do wiedzy faktycznej?Można zacząć weryfikować papiery uprawniające do szkolenia psów,z praktyką i rzeczywistymi kwalifikacjami

Żrecie się jak psy za płotem.Żenada
Jeśli macie jakieś dowody to, istnieją instytucje zajmujące się wyjaśnianiem takich spraw.
Rozpatrywanie takich kwestii na forach i bawienie sie w sędziego i kata jest nie na miejscu,a wręcz sugeruje publiczny lincz-MOJE GRATULACJE-ŚREDNIOWIECZE SIĘ KŁANIA,jakis stosik ułożycie?
Proponuję pozbawić sie praw wyborczych,bo z tak infantylną świadomością można być wysoce szkodliwym dla społeczeństwa.
Albo przedstawiacie konkretne zarzuty podchodzące pod KK albo skończcie z dywagacjami.Tworzenie teorii spiskowych,grupa trzymająca władzę w czymś uczestnicząca,książeczkę może napiszcie,popyt będzie miała że Ha,i profity z tym związane.
Czytam drugi dzień gdyż osoba Ayshe jest mi znana z internetu,i za cholerę nie mogę się dowiedzieć o co kamon,jeno że "jedna pani drugiej pani",to się plotkarstwo nazywa.

I żeby jasność była,co ma pochodzenie psa Eagle do sprawy?Moim zdaniem nic.

Więc prosiłabym o nierozwarstwianie tematu,na sprawy poboczne a merytoryczną dyskusję,w sensie konkretnych działań stojących w sprzeczności z KK i KC,nie wchodząc w kompetencje takich instytucji jak prokuratura i sąd,w przeciwnym wypadku proponuję sesyjkę u psychoterapeuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']
Interesuje mnie fakt szpitala dla zwierząt,i wpłaty dokonywane-są potwierdzenia?[/QUOTE]
Nie bo pieniadze byly dawane do reki. Zawsze gotowka. ot- dobrowolna darowizna :D
[quote]Bicie bezproduktywne piany niczego nie zmieni[/quote]Zmieni, bo moze kolejni ludzie dadza na istniejace potrzebujace psy a nie zostana oszukani.

[quote]Odnośnie kwalifikacji szkoleniowca to,można pójść do takiego co ma papier,albo cały segregator,tylko czy ma to odniesienie do wiedzy faktycznej?Można zacząć weryfikować papiery uprawniające do szkolenia psów,z praktyką i rzeczywistymi kwalifikacjami[/quote]nie od konca masz racje- jesli mamy sfalszowany papier, ktory dzieki temu falszerswtu nie ma zadnej mocy to mamy oszustwo A ten przyklad dala Ara (chcesz dowodu to zawsze moze zrobic skan dokumentu). Eagle pouszyl inny temat: szkoleniowiec reklamuje sie i agituje do zaufania jemu wlasnie. Klient wierzy i idzie, za jakis czas odkrywa oszustwo, nieprawde.. bo zweryfikowal naocznie.

Idac Twoim tokiem myslenia- zadne zarzuty nie sa podstawne, bo szkola nie istnieje i oficjalnie ayshe nie prowadzi zajec. Nie ma dowodow wplat . cave canem zostalo zawieszone, a treningi na ktore sie placi pieniadze sa oficjalnie tylko spotkaniami towarzyskimi, podczas ktorych ludzie sobie chodza z psieskami na ogolnie dostepnych placach. Takie zreszta bylo przykazanie aby kazdy mowil gdy podjedzie SM.
Wiec w sumie racja; w ogole nie ma sprawy poza sfalszowanym dokumentem Ary.
racja druga- w tym swietle to jest bicie piany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']
Odnośnie kwalifikacji szkoleniowca to,można pójść do takiego co ma papier,albo cały segregator,tylko czy ma to odniesienie do wiedzy faktycznej?Można zacząć weryfikować papiery uprawniające do szkolenia psów,z praktyką i rzeczywistymi kwalifikacjami[/QUOTE]

a co potwierdza wiedzę faktyczną osoby, która podejmuje się prowadzenia użytka pod sport?:diabloti: chyba głównie starty?

Ot, taka mała próbka twórczości:evil_lol:

[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi?p=6782466&viewfull=1#post6782466[/URL]
[/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi?p=6228010&viewfull=1#post6228010[/URL]
[/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi/page853[/URL]


[/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pracując na czarno,nie z własnej woli, można ten fakt udowodnić,jeśli zbierze sie grupa ludzi poświadczając co miało miejsce .
W zwiazku z tym można udowodnić manipulację związaną z rzekomym szpitalem.
Strona Cave Canem istnieje.
Od darowizn też jest podatek
Najpierw powinien być wniosek od osób poszkodowanych,o wszczęcie postępowania w sprawie, podejrzenia popełnienia przestępstwa.
Po wyroku można to ogłosić na forum,bądź w trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających,za zgodą prokuratury,ze takie postępowanie ma miejsce.Stanowi to pewne ostrzeżenie.
Natomiast bycie samozwańczym prokuratorem, sędzią ,nie jest postępowaniem właściwym.
jest tak samo nieetyczne jak domniemane postępowanie osoby podejrzanej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']a co potwierdza wiedzę faktyczną osoby, która podejmuje się prowadzenia użytka pod sport?:diabloti: chyba głównie starty?

Ot, taka mała próbka twórczości:evil_lol:

[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi?p=6782466&viewfull=1#post6782466[/URL]
[/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi?p=6228010&viewfull=1#post6228010[/URL]
[/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi/page853[/URL]


[/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Nie czuje sie na siłach być sędzią w tej sprawie bądź biegłym,jeno obserwatorem,natomiast chętnie usłyszę co poszkodowani w tej sprawie,zamierzają prawnie uczynić.Publiczny lincz mnie nie bawi

Link to comment
Share on other sites

Nie w temacie glownym: lisica, jesli nie chcesz byc sedzia i namaiwasz do takiej czystosci to twoj pierwszy post jest zaprzeczeniem tego. Bo to co tam napisalas nie rozni sie niczym od tego co krytykujesz.
W temacie; trzeba miec maksymalnie 10lat i nie wiedziec nic o naszym wymiarze sparwiedliwosci aby obrac te droge w takim przypadku.
zauwaz ze nie ma tu sytuacji ze ktos wpada na forum i pisze ze iksinska jest zla. Mamy odwrotna sytuacje.. to ayshe pisze: bylam na zawodach i zdobylam punkty.. na to pojawia sie odpowiedz "ayshe-klamiesz". Wiec kogo wyslesz do prokuratora? Zadania tu postawione sa banalne: jesli ayshe nie klamie niech pokaze dowod z zawodow. Z drugiej strony juz padlo pytanie: ktore zawody mam udowodnic, ze odbyly sie bez ayshe? na razie brak odpowiedzi. bardzo znaczacy zreszta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']
Po wyroku można to ogłosić na forum,bądź w trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających,za zgodą prokuratury,ze takie postępowanie ma miejsce.Stanowi to pewne ostrzeżenie.
Natomiast bycie samozwańczym prokuratorem, sędzią ,nie jest postępowaniem właściwym.
jest tak samo nieetyczne jak domniemane postępowanie osoby podejrzanej[/QUOTE]

Jak sobie wyobrażasz np. "czynności prokuratury wyjaśniające przyczyny zakładania chwytu przy trzeciej czołówce" albo "postępowanie w sprawie masowego wyciągania pozoranta z namiotu":crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']Z drugiej strony juz padlo pytanie: Z drugiej strony juz padlo pytanie: ktore zawody mam udowodnic, ze odbyly sie bez ayshe? na razie brak odpowiedzi. bardzo znaczacy zreszta[/QUOTE]

W jednym z linków zbiera gratulacje za 3 miesjce - można udowodnić, czy tam była?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']Nie w temacie glownym: lisica, jesli nie chcesz byc sedzia i namaiwasz do takiej czystosci to twoj pierwszy post jest zaprzeczeniem tego. Bo to co tam napisalas nie rozni sie niczym od tego co krytykujesz.
W temacie; trzeba miec maksymalnie 10lat i nie wiedziec nic o naszym wymiarze sparwiedliwosci aby obrac te droge w takim przypadku.
zauwaz ze nie ma tu sytuacji ze ktos wpada na forum i pisze ze iksinska jest zla. Mamy odwrotna sytuacje.. to ayshe pisze: bylam na zawodach i zdobylam punkty.. na to pojawia sie odpowiedz "ayshe-klamiesz". Wiec kogo wyslesz do prokuratora? Zadania tu postawione sa banalne: jesli ayshe nie klamie niech pokaze dowod z zawodow. Z drugiej strony juz padlo pytanie: ktore zawody mam udowodnic, ze odbyly sie bez ayshe? na razie brak odpowiedzi. bardzo znaczacy zreszta[/QUOTE]Mój pierwszy post był wyrazem zniesmaczenia nad zapędami do samosądów.
Ludzie mają rożne wartości i zdolność subiektywnego postrzegania,dlatego sa odpowiednie instytucje do osądzania.
Wiec może mnie emocji i więcej działań zmierzających do wyjaśnienia sprawy,prawnych,w przeciwnym wypadku jest to nic innego jak pomówienie.

Mnie nie bawi instynkt stada i zapędy do krucjat.
Posty również stanowią dowód w sprawie.
Nasze prawo stanowi iż podejrzany musi mieć winę udowodnioną a nie udowadniać swą niewinnosć.

Link to comment
Share on other sites

23.06.2007 Ivonna opisywała relację z zawodów - tzn wyniki Ayshe - zajeła 3 miesjce.

[QUOTE]Mamy wyniki koncowe 97,82,94.W sumie 273 punkty co daje ocene bardzo dobra.Startowaly w klasie pierwszej 24 psy.Chita jest na razie druga.Sedziowie : proba A W.Taubert(D),proba B H.Egemose(DK),proba C V.Petersen(DK).[/QUOTE]

Link: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/24616-nasze-sposoby-na-odreagowanie-stresu-poszkoleniowego-bez-wpadania-w-nalogi?p=6218694&viewfull=1#post6218694"]Klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Jak sobie wyobrażasz np. "czynności prokuratury wyjaśniające przyczyny zakładania chwytu przy trzeciej czołówce" albo "postępowanie w sprawie masowego wyciągania pozoranta z namiotu":crazyeye:[/QUOTE]
Słyszałaś o czymś takim jak biegły powoływany na okoliczność w sprawie?

[quote name='Bogna mit ON']więc uzyj postów w sprawie. [/QUOTE]Regulamin forum
[URL]http://www.prawnikradzi.gofin.pl/17,2,136,78951.html[/URL]
Jak sie chce to prawo daje taką możliwosc

[quote name='Bogna mit ON'] ja widze zaprzeczenie sow, wytkniecie klamstwa i Twoje obrazanie innych przy jednoczesnym twierzdemiu ze czyms takim sie brzydzisz. [/QUOTE]

Jasne jak krzyżowcy obrażają innych twierdząc że są w sprawę zamieszani to jest OK.Czyli mamy sprawiedliwość Nasza i Waszą.Przy czym ja nie jestem ani Wasza ani Ich

Link to comment
Share on other sites

Podpowiem tylko, ze dr Helmut Raiser jest stomatologiem na codzien i ma wlasny gabinet, gdzie godziny przyjec sa publicznie dostepne na str. internetowej. Dodam, ze gabinet NIE znajduje sie w Berlinie, dokad Szanowna Pani Treser rzekomo udawala sie na prywatne szkolenie, w dodatku w dniach i godzinach kolidujacych z innymi zajeciami Pana Doktora.

Juz samo to podwaza wiarygodnosc SPT.

Dodatkowo jestem w posiadaniu maila od dr H. Raisera, ktory zaprzecza znajomosci z SPT i wyraza ubolewanie, ze ktos sie podszywa pod znajomosc z nim, choc z drugiej strony przyzaje, iz jest to dosc czeste zjawisko.

Tak wiec ta sprawa jest gruntownie sprawdzona u zrodla i nie podlega zanym domyslom, bowiem poparta jest dowodem w postaci maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Słyszałaś o czymś takim jak biegły powoływany na okoliczność w sprawie?
[/QUOTE]

taaak, prokuratura na pewno będzie zainteresowana powołaniem biegłego w sprawie błędów treningowych;)


I jak widzisz, dowodów na nieuczciwość tej osoby jest jednak więcej:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...