Jump to content
Dogomania

Surykat,Łoś Superktoś i wspomnienie Shado


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Ewa-Jo']Co ja wiem i w czym biore udział to moja sprawa , ty najpierw zachwycasz się treserem a potem ,ten jest be i zachwycasz się następnym ,Beata była na twojej drodze treserów -miała ten niefart . A o tym czy lata samolotem czy jeżdzi autobusem czy nawet przemieszcza się na wielbładzie to mnie nie interesuje .Jezeli niewchodzenie z butami w czyjeś zycie nazywasz głupotą to widać mamy inne oceny. Oceniasz i oczerniasz wszystkich ktorzy chodzili na zajęcia do Beaty byle tylko dowalić Beacie ,jak na razie masz 2 osoby ktore ci przyklaskują i towarzyszą w tej działalnosci w tym Bogne_mit_on ,ktora schowała sie za tą maską i nie pokazuje nica ani imienia. Nie dziwne ze jakoś nikt więcej w szczegolności z grupy szkolonych nie występuje przeciw Beacie. Powinni cie poprzeć -jakoś ich nie widze.[/QUOTE]

Beata jaką Beatą? Ja poznalem pania ktora byla w kontakcie z Reiserem, startowala na zawodach za granica, szkolila wojskowe psy,
prowadzila Psi szpital no i ten tesc Hitlerowiec....
Znasz taka ? Ja pisalem o takiej. Slowa nie napisalem o "tej" Beacie.
Chyba ze nie czytasz ze zrozumieniem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='eagle']Prosze o napisanie jednej rzeczy w której klamie o pani trener.
Nie masz odwagi ? Szkoda wiec po co sie do jej braku przyznajesz ?[/QUOTE]
odwracanie kota ogonem jet super - nie:diabloti: mam nadzieje a nie ze totalnie nie widzisz co pisze:diabloti:
mowilam mam silna osobowisc:evil_lol:
gadasz nie na temat ze mna
i czekam na te papiery :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Co ja wiem i w czym biore udział to moja sprawa , ty najpierw zachwycasz się treserem a potem ,ten jest be i zachwycasz się następnym ,Beata była na twojej drodze treserów -miała ten niefart . [/QUOTE]

Ciekawa teoria. Kolejne ciekawe przemyślenia na temat kolegi Eagla są fascynujące, zainteresowanie jego psem (o ile nie jest ogłoszony jako rep) niezrozumiałe, a jakichkolwiek linków, czy też czegokolwiek, co mogłoby te mity potwierdzić jak nie było, tak nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']eagle nie klamie, a jezeli to moze ty podasz jakiekolwiek zawody (link do listy wynikow) w ktorych ayshe brala udzial?
moze jakis KRS fundacji na ktora zbierane byly pieniadze? albo NIP do skarbowki moze? bo jako osoba prowadzaca dzialalnosc chyba odprowadza podatki?
o rzeczy nieistone jak adres lotniska, gdzie stacjonuje cessna czy szkola Uwe w Niemczech nie pytam... to jej prywatne zycie.
daj jeden, jedyny przyklad i dowod na to, ze eagle klamie a Ty mowisz prawde. jeden.[/QUOTE]
brak odpowiedzi jest własnie odpowiedzią
ponawiam te same pytania do Eddii, Monisieczki, Ewa-Jo...która da rade odpowiedziec na przynajmniej jedno pytanie? jakas odrobina odwagi cywilnej czy bedzie tylko atakowanie eagla w celu zrobienia magla, ktory ma ukryc meritum ?
zapewniam ze eagle, ara czy ja oficjalnie zlozymy przeprosiny i odszczekania jesli jedna z tych rzeczy okaze sie prawda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Bogne_mit_on ,ktora schowała sie za tą maską i nie pokazuje nica ani imienia. .[/QUOTE]
jak to ukrywa? A zajrzyj na psy sportowe, zajrzyj na forum gsd sama ayshe mnie tam
przedstawiala.
Do kogo masz pretensje o wymyslony przez ayshe byt?
I ile osob potrzeba ci aby klamstwo stalo sie bardzo wymarzona prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Wybacz, ale nie musze, ani nawet nie chce udowadniac, ze nie jestem wielbladem, zwlaszcza osobom, ktore mnie obrazaja.[/QUOTE]
i to jest własnie odpowiedź, ja już innej nie potzrebuje.. wolisz krecic o glupotach niz dac jeden argument> nie , nie wolisz, ty go nie posiadasz....
mozecie sie zakrzyczec i zagdakac to nie zmieni faktu ktory doskonale znacie i niektore z was osobiscie wyciagaly na swiatlo dzienne - eagle mowi prawde.
zgadam sie z wami ze zycie prywatne nie powinno nas obchodzic. zgoda.
[B][COLOR=Red]ale wyludzanie pieniedzy poprzez zerowanie na emocjach-mowienie ze kasa idzie na biedne, porzucone i schorowane psy podczas gdy zaden szpital nigdy nie istnial i wszyscy darczynczy zostali oszukani - to nie jest normalne.[/COLOR][/B]
tak samo [B][COLOR=Red]wyludzanie pieniedzy za szkolenie przez "fachoffca" ktory twierdzi ze jego wiedza ma poparcie z zawodach a okazuje sie to calkowita nieprawda.
Axusia- zawody na ktorych rzekomo ayshe byla z sukami sie odbywaly- na listach startujacych ich nie bylo. pozoranci i organizatorzy potwierdzali brak takich uczestnikow.[/COLOR][/B] I tym dwom zarzutom zadna z pan nie jest w stanie zaprzeczyc, nie jest w stanie podac ani jednego dowodu, ze oba zdania sa nieprawda. Klepanie zarzutow na temat rodowodow psow nie zniemi tych niepodwazalnych faktow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Ostatni raz pisze w tym temacie, bo to zaczyna byc zenujace.
"Krecisz glupoty" to chyba ty.
Jesli juz kogos oskarzasz, to sie albo przedstaw z imienia i nazwiska, albo udowodnij swoje oskarzenia.
Poki co na potwierdzenie twoich slow mamy:
a) brak czegos/kogos w google
b) jakas mityczna grupe, ktora biegala po lotniskach i scigala cessne

Przy takiej miernocie, nic dziwnego, ze wymuszasz na innych udowodnienie czegos.

Nie pozdrawiam.
Opluwajcie sie dalej. Tylko uwazajcie, zebyscie przy okazji sami sie nie opluli.[/QUOTE]


a wiec:
Bogna, jako kolejne alter ego ayshe, majace udowodnic, ze ayshe jest znana w pewnych kregach- wymyslila sama ayshe. na forum gsd, na forum psow sportowych.
Nie kapujesz przewrotnosci?
fakt- ayshe jako beata lohse nie istnieje (wyszukiwarka google) - zaprzeczysz? nie potrafisz, tak jak nie mozesz wywalic jednym gestem wypisanych tu zarzutow dotyczacych wymyslonego udzialu w jakichkolwiek zawodach czy egzaminach a wystarczyloby rzucic tym nam w oczy i bylo by po sprawie.. wkurzacie sie bo tego nie mozecie zrobic:)
fakt-sprawdzane cessny- chcesz na pewno nazwisk kto sprawdzal? mysle, ze najpierw skonsultujcie miedzy soba bo moze byc baaardzo duze zdziwienie kto z was jest po ktorej stronie i kogo oszukuje...

tu nie chodzi o opluwanie a o [B]KRADZIEŻ i WYLUDZENIE PIENIEDZY[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Gdzie w tym wszystkim sa jakies fakty?!
Poki co sa to ANONIMOWE oskarzenia (co zdaje sie jest niezgodne z regulaminem dogo), nie poparte zadnymi dowodami (bo chyba nie jest dowodem, to ze czegos/kogos nie mozna znalezc w google).
Na razie jedynym faktem jest to, ze osoby probujace udowodnic swoje rewelacje, uderzaja na oslep, obrazajac przy okazji innych.


Latwo sie pluje na kogos zza klawiatury, zwlaszcza jak komus sie wydaje, ze jest anonimowy w sieci ;)[/QUOTE]

Mój pies się Briska's Daniella nazywa, wrzuć w google, to przestanę być dla Ciebie anonimowa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']
fakt- ayshe jako beata lohse nie istnieje (wyszukiwarka google) - zaprzeczysz? nie potrafisz, tak jak nie mozesz wywalic jednym gestem wypisanych tu zarzutow dotyczacych wymyslonego udzialu w jakichkolwiek zawodach czy egzaminach a wystarczyloby rzucic tym nam w oczy i bylo by po sprawie.. wkurzacie sie bo tego nie mozecie zrobic:)[/QUOTE]

otóż to... dlaczego nie można nigdzie znaleźć Chity, psa z taką bujną karierą? Jak śledzę losy rodzeństwa mojej suki, to mi każdy egzamin w pcimiu dolnym wywala:diabloti:


[quote name='Bogna_mit_ON']tu nie chodzi o opluwanie a o [B]KRADZIEŻ i WYLUDZENIE PIENIEDZY[/B][/QUOTE]

tak dla przypomnienia...

Link to comment
Share on other sites

fatalny tok myslenia. eagle stwierdzil fakty, zostaly potwierdzone a wy nie mozecie nic z tym zrobic. wszytko juz zostalo powiedziane. zaprzeczcie 9ale nie jak dzieci, jak dotychczas)-bedzie ciag dalszy, nie zaprzeczycie (nie obalicie zarzutow)- nie bedzie. Ale mleko sie wylalo....
Nikt wam nie zabrania przebywac z kimkolwiek, to wasz prywatny wybor.
Rozumiem zarzut eagla ze bralyscie udzial w oszustwie, choc jest on malo istotny w tym temacie.
Wazne jest aby nielegalnie (podatki, dzialalnosc gospodarcza) dzialajaca szkolka nie narazala kolejnych osob na straty.
Jesli zaprzeczysz nielegalnosci szkolki to ja bardzo sie postaram aby to zostalo sprawdzone, bardzo latwo was namierzyc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']

Nie mieszaj mnie do swojej zabawy.
Mnie interesuje zabawa z własnym psem. Nie rozgrywki personalne.
QUOTE]

O przepraszam milczałam dwa lata, ale Twoich słów nie da sie przemilczeć:crazyeye:
Gdy dziewczyny dowiedziały się o wszystkim i zadzwoniły do mnie, potwierdzilam że tak to prawda co odkryły i że wiedziałam ale uważałam, iż skoro wszyscy sie dobrze bawią zamykajac oczy to niech sie bawią( bylam w tym momencie na służbowy wyjeździe).
Wróciłam do domu i pierwsze co usłyszałam po odebraniu telefonu od Ciebie to wrzaski wymyślanie i zastraszanie. Jak się potem okazało opluwałaś mnie również w rozmowie z dziewczynami wymyślając śmieszne zarzuty o tyle mnie to rozśmieszyło co wkurzyło.

Dla wszystkich co znają Ikę dowiedziałam się że jest flegmatyczna i bez popędów:razz: a ja podobno byłam wyrzucana z wszystkich klubów :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']zacytuje po raz kolejny:diabloti:
nie znasz mojego zdania na zaden temat, nigdy nie poznales mojej opini w jakimkolwiek temacie, bo od pierwszego wrazenia "nie jestes w moim typie"
:diabloti:
a teraz pokaz te papiery,jak juz chcesz byc tak szczery:evil_lol:[/QUOTE]
Eddiii a pamiętasz jak sie oburzałaś na tekst "to niech pokaze papiery" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']

I PS2. Czekam na to pw z nazwiskami :) choc pewnie sie nie doczekam
[/QUOTE]
czego sie boisz, że PW? ja uprzedzam, bedzie malo fajnie jak sie zdecyduje..ale jesli to tylko publicznie.
Zapytam wiec wprost: Eddiii, Monisieczka, Ewa-Jo... też podpisujecie sie pod postualtem Agis? napisac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']fakt- ayshe jako beata lohse nie istnieje (wyszukiwarka google)[/QUOTE]
ot zycie - nie ma cie w googlu to znaczy, ze nie istniejesz :placz:

edit: a jednak - szukajcie a znajdziecie!
na Blogu Borysa

[QUOTE]Beata Lohse – niesamowity człowiek, unikat, skarb nad skarby w psim świecie. Serce wielkości układu słonecznego. Sercu może tylko dorównać jej niesamowita wiedza i miłość do psów. Wobec ludzi bezwzględnie surowa, układającą przewodników pod psa. Dzięki paru wyjazdom do Niej, mój człowiek zaczął dopiero coś tam chwytać. O owczarkach dowiedział się więcej niż podczas całego swojego życia. Dziękuję Jej w imieniu swoim i mojego człowieka. Mam nadzieję, że los się uśmiechnie na tyle, że spotkamy się na swojej drodze ponownie.[/QUOTE]
Moje psy moglyby napisac cos podobnego.

Link to comment
Share on other sites

Nie potraficie zrozumiec czy tylko udajecie? :D
Trener, prowadzacy zajecia, pobierajacy pieniadze i [B]chwalacy sie [/B]publicznie, rowniez tu na dogo, udzialem w zawodach- jest "wyszukiwalny" w googlach, jest rowniez sprawdzalny na listach zawodnikow. Wlasnie tej jednej jedyne osoby nie da sie nigdzie potwierdzic. OK, czepilyscie sie googli, zostawmy google, ktore zawody wspolnie sprawdzimy? Czekam na propozycje...mnoze Niemcy? Moze Wegry?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...