Jump to content
Dogomania

Surykat,Łoś Superktoś i wspomnienie Shado


ayshe

Recommended Posts

[quote name='eagle']
A do bajek dolaczam to ze z wyksztalcenia jest astrofizykiem. Wlasnie to mi sie przypomialo :-)[/QUOTE]
doktorem astrofizyki! sluchajacym dzwiekow kosmosu nadawanych przez TV w tracie przerwy programowej :D
Chcac sprawdzic liste doktorow na wydziale tez mozesz sie zdziwic.


Ara- to jest wlasnie oszustwo, powodowanie ze ty tracisz pieniadze w wyniku czyjejs fantazji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogna_mit_ON']doktorem astrofizyki! sluchajacym dzwiekow kosmosu nadawanych przez TV w tracie przerwy programowej :D
Chcac sprawdzic liste doktorow na wydziale tez mozesz sie zdziwic.


Ara- to jest wlasnie oszustwo, powodowanie ze ty tracisz pieniadze w wyniku czyjejs fantazji.[/QUOTE]
To ja widzę ze i tak mialem szczescie ze nie stracilem kasy jak niektorzy.
Dziwi mnie tylko ze jej klub jakos przestal byc aktywny na forach .
Zawsze mieli cos do powiedzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eagle']Najfajnieszy jest stosunek tej grupy do polskiego swiata psiego sportu. Uwazaja sie za cos lepszego no bo maja pania trener za odry.
A to ani z nad wisly ani odry tylko z niezlej fantazji...
[/QUOTE]
Bardzo prosze o nie wypowiadanie sie w moim imieniu, nie zyczę sobie. Nigdy nie powiedziałam ani nie dałam nikomu w zaden sposób do zrozumienia ze jestem od kogokolwiek lepsza. Bo nie jestem.
Co do archiwum jesli chcesz mogę zamieścic to co pisałes o Ayshe i jak ja cenisz i jak jej jesteś wdzięczny, jaki z niej wspaniały człowiek.
Nie mieszaj mnie do swojej zabawy.
Mnie interesuje zabawa z własnym psem. Nie rozgrywki personalne.
Nudzisz sie, twoja sprawa, chcesz coś sprawdzić - sprawdzaj, ale nie mieszaj w tym wszystkich kto tylko wpadnie ci do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Ale fajne to Polskie bagienko! Supcio ...

A tak nawiasem to chyba każdy ma parwo do zmiany zdania, skoro Egale raczukajac w temacie poznał Ayshe( ja z reszta tez) i był nią zachwycony, a teraz poznał pewne fakty, ktore mu nie odpowiadaja to ma swiete prawo zmienić o niej zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Ale fajne to Polskie bagienko! Supcio ...

A tak nawiasem to chyba każdy ma parwo do zmiany zdania, skoro Egale raczukajac w temacie poznał Ayshe( ja z reszta tez) i był nią zachwycony, a teraz poznał pewne fakty, ktore mu nie odpowiadaja to ma swiete prawo zmienić o niej zdanie.[/QUOTE]
zgoda, masz racje.
nie chce byc tylko w to mieszana jako "grupa mysli, grupa wie", ani ze przynależę do kabaretu. Nie sadzisz ze to troszkę obraźliwe? Myślę za siebie i jak ktoś chce to niech zapyta mnie o zdanie, nic więcej.
Nie zgadzam się na uogólnianie i wkładanie mnie do jakiejś przegródki guzik o mnie wiedząc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']eagle - nie fantazjuj, wiecej rozwagi:razz:
nie znasz mojego zdania na zaden temat, nigdy nie poznales mojej opini w jakimkolwiek temacie, bo od pierwszego wrazenia "nie jestes w moim typie":diabloti:[/QUOTE]
Z czym ?
Konkret proszę ? Wstydzisz sie Pani Trener ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']zgoda, masz racje.
nie chce byc tylko w to mieszana jako "grupa mysli, grupa wie", ani ze przynależę do kabaretu. Nie sadzisz ze to troszkę obraźliwe? Myślę za siebie i jak ktoś chce to niech zapyta mnie o zdanie, nic więcej.
Nie zgadzam się na uogólnianie i wkładanie mnie do jakiejś przegródki guzik o mnie wiedząc.[/QUOTE]

Wszyscy ktorzy wiedzieli o tym i na to pozwalali maja w tym udział.
Co teraz glupio jest ? Jezeli Ty o tym wiedzialas to czemu milczalas ?
Tak jak Wyzej napisano, brano od ludzi kase piszac o sobie ze jest
sie tym kim nie jest sie w rzeczywistosci. To sie nazywa Oszustwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']Co do archiwum jesli chcesz mogę zamieścic to co pisałes o Ayshe i jak ja cenisz i jak jej jesteś wdzięczny, jaki z niej wspaniały człowiek.
Nie mieszaj mnie do swojej zabawy.
Mnie interesuje zabawa z własnym psem. Nie rozgrywki personalne.
Nudzisz sie, twoja sprawa, chcesz coś sprawdzić - sprawdzaj, ale nie mieszaj w tym wszystkich kto tylko wpadnie ci do głowy.[/QUOTE]
Sory ale ceniłem wizje Ayshe czyli klmastwo jakie o sobie wykreowala .
Szkoleniowca ktory ksztalci sie u najlepszych za odra, startuje ze swoimi sukami na zawodach za granica, prowadzi psi szpital.
A okazalo sie ze poznalem czlowieka ktory wszystko zmyslil dla sciagniecia klientow.
A Ty jeszcze masz na tyle bezczelnosci ze wiedzac o tym wszystkim tylko przyklaskiwalas.
Sorki ale naprawde odstawiacie Kabaret :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']eagle - cos piszesz ale nie wiem o czym:roll:
odpowiadasz ale nie na temat:roll:
nie wypowiadaj sie jakbys znal mnie, bo nie znasz :mad:
ps.kazdy ma prawo zmienic zdanie, ale Ty jestes w tym mistrzem:diabloti:[/QUOTE]
Proszę wymień jedno kłamstwo w tym co napisałem o twojej Pani Trener .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eagle']Proszę wymień jedno kłamstwo w tym co napisałem o twojej Pani Trener .[/QUOTE]

No właśnie, bo jeśli nie pojawia się żadne sprostowanie postawionych przez Eagla faktów to hm, wychodzi an to, ze gada prawdę.
Zwłaszcza, że to ma sens.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']No właśnie, bo jeśli nie pojawia się żadne sprostowanie postawionych przez Eagla faktów to hm, wychodzi an to, ze gada prawdę.
Zwłaszcza, że to ma sens.[/QUOTE]
czyli jeżeli eagle na owczarku nie chce podać hodowli z ktorej ma psa pomimo wielu pytań ,znaczy to ze pies jest bez rodowodu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']czyli jeżeli eagle na owczarku nie chce podać hodowli z ktorej ma psa pomimo wielu pytań ,znaczy to ze pies jest bez rodowodu ?[/QUOTE]
A jakie to ma znaczenie?
Niech sobie ma nawet bez papierów.
Nie widzę związku ze sprawa Ayshe.
To może ja zapytam, jakie są w koncu fakty?!
Wy, trenujcie z Nią, znacie ją na codzien, słucham ... chetnie dowiem się jak jest na parwde.
Jako słuchacz ktory nie wie komu ma wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']No właśnie, bo jeśli nie pojawia się żadne sprostowanie postawionych przez Eagla faktów to hm, wychodzi an to, ze gada prawdę.
Zwłaszcza, że to ma sens.[/QUOTE]
A co maja napisac ?
Ze byly tak glupie ze jej wierzyly czy ze wiedzialy wiec braly w tym udzial ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']czyli jeżeli eagle na owczarku nie chce podać hodowli z ktorej ma psa pomimo wielu pytań ,znaczy to ze pies jest bez rodowodu ?[/QUOTE]
To jakas bzdura. Gdyby on byl bez papieru to ja bym byl z niego 100 razy bardziej dumny i pokazywal co mozna z kundlem zrobic :-)
Nie trafione :-)

Link to comment
Share on other sites

zacytuje raz jeszcze - bo najwyrazniej czytanie ze zrozumieniem to nie Twoj konik:diabloti:

nie znasz mojego zdania na zaden temat, nigdy nie poznales mojej opini w jakimkolwiek temacie, bo od pierwszego wrazenia "nie jestes w moim typie"

w glupawki sie nie wciagam - mam silna osobowosc :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']P.S.
I żeby nie było, nie staję po zadnej stronie ...
Po prostu pytam, jak to w koncu jest, hm?[/QUOTE]
Podobno GSD juz nie istnieje wiec moze to jacys dawni czlonkowie
ktorzy wstydza sie zbiorowej iluzji czy moze inaczej klamstwa ?
Nie wiem czy dobrze pisze, ale chyba mowienie nie prawdy to Klamstwo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eagle']Potrafisz pisac na temat czy wstydzisz sie znajomosci z pania trener ?[/QUOTE]
zacytuje po raz kolejny:diabloti:
nie znasz mojego zdania na zaden temat, nigdy nie poznales mojej opini w jakimkolwiek temacie, bo od pierwszego wrazenia "nie jestes w moim typie"
:diabloti:
a teraz pokaz te papiery,jak juz chcesz byc tak szczery:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']zacytuje po raz kolejny:diabloti:
nie znasz mojego zdania na zaden temat, nigdy nie poznales mojej opini w jakimkolwiek temacie, bo od pierwszego wrazenia "nie jestes w moim typie"
:diabloti:
a teraz pokaz te papiery,jak juz chcesz byc tak szczery:evil_lol:[/QUOTE]
Prosze o napisanie jednej rzeczy w której klamie o pani trener.
Nie masz odwagi ? Szkoda wiec po co sie do jej braku przyznajesz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eagle']A co maja napisac ?
Ze byly tak glupie ze jej wierzyly czy ze wiedzialy wiec braly w tym udzial ?[/QUOTE]
Co ja wiem i w czym biore udział to moja sprawa , ty najpierw zachwycasz się treserem a potem ,ten jest be i zachwycasz się następnym ,Beata była na twojej drodze treserów -miała ten niefart . A o tym czy lata samolotem czy jeżdzi autobusem czy nawet przemieszcza się na wielbładzie to mnie nie interesuje .Jezeli niewchodzenie z butami w czyjeś zycie nazywasz głupotą to widać mamy inne oceny. Oceniasz i oczerniasz wszystkich ktorzy chodzili na zajęcia do Beaty byle tylko dowalić Beacie ,jak na razie masz 2 osoby ktore ci przyklaskują i towarzyszą w tej działalnosci w tym Bogne_mit_on ,ktora schowała sie za tą maską i nie pokazuje nica ani imienia. Nie dziwne ze jakoś nikt więcej w szczegolności z grupy szkolonych nie występuje przeciw Beacie. Powinni cie poprzeć -jakoś ich nie widze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...