Jump to content
Dogomania

Surykat,Łoś Superktoś i wspomnienie Shado


ayshe

Recommended Posts

Tylko po co ? W jakim celu ? Ja stykajac sie z GSD uslyszalem ze to grupa przyjaciół, a kasa z treningów idzie na ratowanie psów.
Nie wspomnę już o publicznym pisaniu jak to się swoją cesną lata.
No sorki ale chyba jeżeli osoba dorosła decyduje się o sobie pisać publicznie to pisze prawdę.
Swojego czasu nawet w podpisie bylo o tej cesnie.
A opłakiwanie na paru stronach tego kogos jako czlonka rodziny ktory cytuje "wiele mnie nauczyl" to już chore..
[URL]http://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_von_Ribbentrop[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote]eagle Tylko po co ? W jakim celu ? Ja stykajac sie z GSD uslyszalem ze to grupa przyjaciół, a kasa z treningów idzie na ratowanie psów.[/quote]
jasne nie istniejacy szpital dla psow, prowadzony przez alter ego ayshe czyli iwone:)))

o cel pytaj ja sama - moze musiala czyms trzymac ludzi wokol siebie?
najsmieszniejsze jest to ze i tak wszyscy wiedza, ze to sa bzdury wyssane z palca, ale czasem wesolo jest wiec dlaczego nie?
czasem tylko szkoda psow:(((
faszystowskie watki to taka prowokacja, pokazywane zdjecia sciagniete z netu jako wlasne...aby cos sie dzialo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eagle']Nie przesadzajmy z tym chodzeniem. 2 razy posluszenstwo i raz obrona. Potem pare miesiecy forumowej znajomosci na top secret forum gsd.
Naprawde ten czlonek rodziny wiele ja nauczyl :-))))[/QUOTE]

tak ja nauczyl jak istnial jako rodzina... forum nie takie tajne jakby chciala, czyli dupa nie konspira:)))

Link to comment
Share on other sites

Jam mam archiwum z tego forum jak mialem dostep. Dziwi mnie tylko zbiorowa hipnoza na tym forum. W watku o tesciu to pare stron kondolencji jest :-) Cytaty Reisera i innych szkoleniowcow o ich psach. To smieszne. Ale jak zwykle wiadomo o co chodzi o kase. Jeden zapewnia sobie klientow praca oraz wynikami a drugi legendami. Tylko ze z tej legendy to wychodzi bazyliszek ............

Link to comment
Share on other sites

Zbiorowe szalenstwo jest zwykle niegrozne, kolo gospodyn miejskich-maja prawo:))
Fantazje-znane wszystkim jako nieszkodliwe wariacje to tez nie grzech.
Wkurza za to brak odpowiedzialnosci za psy,i szkoleniowe i zdrowotne (wciskanie karm na podstawie ukladu z dostawca, bez zrozumienia zagadnien zdrowotnych- a ludzie jak barany dzialaja wg zasady "jedzmy g***, 50 milionow much nie moze sie mylic", ) wyciaganie kasy i szukanie takich wtyczek jak Ty do swiata szkoleniowcow aby zdobyc sobie znajomosc nazwiska-zeby nie byc calkiem anonimowym.
Kolka wzajemnej adoracji to jedno- oszukiwanie ludzi i wyciaganie od nich pieniedzy za prace szkoleniowca ktory jezdzi po miedzynarodowych zawodach, zdobywa uznanie i szkoeli sie u dobrych niemieckich szkoleniowcow (wszystko oczywiscie wyssane z palca)- to juz jest oszustwo.

Link to comment
Share on other sites

Jakie legendy?:cool3: mnie się ta pani własnoręcznie podpisała "instruktor OKV", myślisz, że żadnym instruktorem nie jest, ale była uprzejma wręczyć mi dowód, że podając się za takowego wyłudzała kasę?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Jakie legendy?:cool3: mnie się ta pani własnoręcznie podpisała "instruktor OKV", myślisz, że żadnym instruktorem nie jest, ale była uprzejma wręczyć mi dowód, że podając się za takowego wyłudzała kasę?:diabloti:[/QUOTE]

Najfajnieszy jest stosunek tej grupy do polskiego swiata psiego sportu. Uwazaja sie za cos lepszego no bo maja pania trener za odry.
A to ani z nad wisly ani odry tylko z niezlej fantazji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Jakie legendy?:cool3: mnie się ta pani własnoręcznie podpisała "instruktor OKV", myślisz, że żadnym instruktorem nie jest, ale była uprzejma wręczyć mi dowód, że podając się za takowego wyłudzała kasę?:diabloti:[/QUOTE]
Sprawdzalas? Moze warto?
W fotoshopie mozna wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Niestety, podobnie jak Eagle mam problem z wygooglaniem czegoś więcej niż znane nam posty...:roll: ciekawe to dość, bo podobnego problemu nie miałam ze znalezieniem żadnej innej osoby, która startuje/szkoli/pozoruje :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Bo wujek google znajduje tylko cos, co istnieje, wymyslow wyobrazni nie znajdzie.
Ale juz na przyklad organizator zawodow wraz z pozorantem bez problemu pokazuja liste zawodnikow i odpowiadaja na pytanie czy dany zawodnik byl na zawodach.

eagle-wszyscy doskonale wiedza na co placa: nie na fikcyjny szpital, fikcyjna cessne czy fikcyjne porady online z wybitnymi lekarzami i pozorantami w Niemczech. Placa dziewczynie, bo chca. Mimo ze wiedza, ze to wszystko bujdy. No z wyjatkiem kilku naiwniakow, ktorzy dali spaprac sobie psy bo wierzyli ze oddaja je w doswiadczone rece. Ale tego sie juz nie cofnie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Niestety, podobnie jak Eagle mam problem z wygooglaniem czegoś więcej niż znane nam posty...:roll: ciekawe to dość, bo podobnego problemu nie miałam ze znalezieniem żadnej innej osoby, która startuje/szkoli/pozoruje :hmmmm:[/QUOTE]
Inni musza pracowac, uczyc sie, szkolic swoje psy i dopiero potem sa pozorantami, szkoleniowcami etc. A tutaj wystarczy
sobie bajke napisac aby klientow sobie sciagac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON'].

eagle-wszyscy doskonale wiedza na co placa: nie na fikcyjny szpital, fikcyjna cessne czy fikcyjne porady online z wybitnymi lekarzami i pozorantami w Niemczech. Placa dziewczynie, bo chca. Mimo ze wiedza, ze to wszystko bujdy. No z wyjatkiem kilku naiwniakow, ktorzy dali spaprac sobie psy bo wierzyli ze oddaja je w doswiadczone rece. Ale tego sie juz nie cofnie :angryy:[/QUOTE]
Dlatego prosze członkow tego kabaretu (Agis) o nie pisanie do mnie na priv ale publicznie.
Mi Beata psa nie spaprala bo nie miala okazji, co do jej metod sie nie wypowiadam bo ich nie znam. Po 3 spotkaniach nic powiedziec o nich nie mozna. Dziwie sie tylko po co byly te klamstwa i bajki ? Czemu inni szkoleniowcy nie musza do siebie wabic w tak wyszukany sposob klientow ?
A moze to cos ala grupa rekonstrukcyjna rycerzy ? Niektorzy lubia sie bawic w cos takiego, jakies RPG czy cus ?
:-)

Link to comment
Share on other sites

Ale ona sie uczy! Co przeczyta gdzies z sieci to przynosi jako rewelacje z niemieckich kontaktow:) Logiki w tym nie ma za grosz, "rewelacje" z "rozdzialow poczatkowych" podaje nagle jako objawienie po kilku miesiacach szkolenia, z tego oczywiscie nic nie wynika bo nie moze. To taka szarpanina, zalezy co sie w sieci wyswietli. na tropieniu byles? To dopiero byl groch z kapusta....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']skoro chcesz publicznie, prosze bardzo powtorze to co Ci napisalam na priv.
Nie klam prosze publicznie skoro sie tak brzydzisz falszem.
Nie pisz do mnie "WY", bo ja sie wypowiadam w liczbie pojedynczej, za siebie, a nie za blizej nieokreslone "WY".
Ponadto nie zycze sobie, zebys mnie obrazal.

To by bylo tyle z mojej strony.[/QUOTE]
Proszę o fakty które z moich stwierdzeń było falyszywe ?

- tesc znany faszysta, syn ministra spraw zagranicznych 3 rzeszy
- szkolenia i seminaria i riesera na ktore sie powolywala
- facet bedacy niemieckim wojskowym, pozorantem
- prywatny samolot
- starty w zawodach
- psi szpital
etc.. dalej
sorki ale jezeli chcesz brac udzial jako czlonek tego kabaretu ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON'] To taka szarpanina, zalezy co sie w sieci wyswietli. na tropieniu byles? To dopiero byl groch z kapusta....[/QUOTE]
Nie, ale wiem ze wszystko wedlug niej co robia polscy szkoleniowcy jest smiechu warte. Wogole na owczarkach to tylko ona sie zna.
No i jej psy ktore ginely w izraelu :-) lub pracujace w USA :-)

Link to comment
Share on other sites

eagle nie klamie, a jezeli to moze ty podasz jakiekolwiek zawody (link do listy wynikow) w ktorych ayshe brala udzial?
moze jakis KRS fundacji na ktora zbierane byly pieniadze? albo NIP do skarbowki moze? bo jako osoba prowadzaca dzialalnosc chyba odprowadza podatki?
o rzeczy nieistone jak adres lotniska, gdzie stacjonuje cessna czy szkola Uwe w Niemczech nie pytam... to jej prywatne zycie.
daj jeden, jedyny przyklad i dowod na to, ze eagle klamie a Ty mowisz prawde. jeden.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']eagle nie klamie, a jezeli to moze ty podasz jakiekolwiek zawody (link do listy wynikow) w ktorych ayshe brala udzial?
moze jakis KRS fundacji na ktora zbierane byly pieniadze? albo NIP do skarbowki moze? bo jako osoba prowadzaca dzialalnosc chyba odprowadza podatki?
o rzeczy nieistone jak adres lotniska, gdzie stacjonuje cessna czy szkola Uwe w Niemczech nie pytam... to jej prywatne zycie.
daj jeden, jedyny przyklad i dowod na to, ze eagle klamie a Ty mowisz prawde. jeden.[/QUOTE]
Jakie prywante przeciez ona o tym pisala nawet na dogo ?
W jakim celu ? Od taki Nikodem Dyzma, Prezes Banku a jak sie okazało - Kelner :-)

Link to comment
Share on other sites

Ale to bez znaczenia, ja moge pisac ze mam 5 rak- wezma mnie za wariata i to wszystko. Nie ma to wplywu na innych.
jesli ma kaprys pisac ze jej maz-nie maz jest snajperem i zwiadowca w jednym, tajnym agentem przy okazji to widac lubi takie opowiesci.
Ale to nie psuje psow, nie wyciaga kasy z kieszeni.
kase za to wyciaga klamstwo ze masz do czynienia z czynnym zawodnikiem, aktywnym szkoleniowcem co jezdzi na seminaria i konsultuje twoj przypadek telefonicznie z profesjonalistami w Niemczech, obiecuje ci egzamin z niemieckim sedzia. Albo poleca najlepsza karme (takze po super konsultacjach), ale jak juz musisz zaczac placic weterynarzom (ktorzy sa wszyscy glupi jak but i wogole nie znaja sie na ONach) to placisz sam. Przy takich naciaganiach to dowolne zajecia meza nie ma zadnego znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']Ale to bez znaczenia, ja moge pisac ze mam 5 rak- wezma mnie za wariata i to wszystko. Nie ma to wplywu na innych.
jesli ma kaprys pisac ze jej maz-nie maz jest snajperem i zwiadowca w jednym, tajnym agentem przy okazji to widac lubi takie opowiesci.
Ale to nie psuje psow, nie wyciaga kasy z kieszeni.
kase za to wyciaga klamstwo ze masz do czynienia z czynnym zawodnikiem, aktywnym szkoleniowcem co jezdzi na seminaria i konsultuje twoj przypadek telefonicznie z profesjonalistami w Niemczech, obiecuje ci egzamin z niemieckim sedzia. Albo poleca najlepsza karme (takze po super konsultacjach), ale jak juz musisz zaczac placic weterynarzom (ktorzy sa wszyscy glupi jak but i wogole nie znaja sie na ONach) to placisz sam. Przy takich naciaganiach to dowolne zajecia meza nie ma zadnego znaczenia.[/QUOTE]
Szkoda ze ta bajka sie tak konczy.
Mam nadzieje ze Nikodem Dyzma jednak bedzie mial sam odwage napisa ze jest kelnerem a nie prezesem nim ktos bedzie chcial z niego zrobic premiera.
Prywatnie to bardzo sympatyczna osoba lub to moze tylko zludzenie.
A do bajek dolaczam to ze z wyksztalcenia jest astrofizykiem. Wlasnie to mi sie przypomialo :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogna_mit_ON']
Ale to nie psuje psow, nie wyciaga kasy z kieszeni.
kase za to wyciaga klamstwo ze masz do czynienia z czynnym zawodnikiem, aktywnym szkoleniowcem co jezdzi na seminaria i konsultuje twoj przypadek telefonicznie z profesjonalistami w Niemczech, obiecuje ci egzamin z niemieckim sedzia. [/QUOTE]

Jeszcze lepiej jest, jak ktoś Cię na taki egzamin namawia i robisz 700 km, żeby... dowiedzieć się, że pani ayshe regulaminu nie zna i pies musi mieć 15m-cy, a nie jak twierdziła 12... również wyobrażenia pani ayshe o panu Grube i przebiegu egzaminu były z kosmosu wzięte i w naprawdę w niewielkim stopniu pokrywają się z rzeczywistością, chociaż podobno takowe u niego już zaliczała:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...