Jump to content
Dogomania

Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów


Recommended Posts

[quote name='Fela']Skoro przelewy ze zleceń stałych wychodzą, czy ktokolwiek pofatygował się, by zweryfikować kwotę?[/quote]


odpowiem za jayo- "oj oj o tym też nie wiedziałysmy, bo bylysmy za bardzo zajete blokowaniem lecznic, konta i wysylaniem pism, wykonywaniem telefonów i ...no własnie...siedzieniem przed kompem..:oops: zrobimy to, ale nie wiem kiedy" -DOBRZE ODPOWIEDZIALAM JAYO?:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='idusiek']odpowiem za jayo- "oj oj o tym też nie wiedziałysmy, bo bylysmy za bardzo zajete blokowaniem lecznic, konta i wysylaniem pism, wykonywaniem telefonów i ...no własnie...siedzieniem przed kompem..:oops: zrobimy to, ale nie wiem kiedy" -DOBRZE ODPOWIEDZIALAM JAYO?:lol:[/QUOTE]

Wyjelas mi to z ust :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewusek']oo Ludwa, ja napisałam to w jednym miejscu... z tego co kojarze, to Ty masz manię cytowania wszystkiego w kilku miejscach...[/quote]


Owszem Ewusek. Gdybyś wykazała się resztką rozumu, to może byś zauważyła, że mój cytat dotyczy ciągłych oskarżeń, dotyczących Felki, które to oskarżenia, bądź niedomówienia (na wyjasnienie czekam, zgodnie z tym co napisałam na wątku ostrowskim) sugerują wypływ z konta 6 tysięcy po dniu zmiany zarządu. Zacznij myśleć, prosiłam Cię już o to, bo na razie tylko pleciesz trzy po trzy, w tym nie potwierdzone informacje. Po co?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Owszem Ewusek. Gdybyś wykazała się resztką rozumu, to może byś zauważyła, że mój cytat dotyczy ciągłych oskarżeń, dotyczących Felki, które to oskarżenia, bądź niedomówienia (na wyjasnienie czekam, zgodnie z tym co napisałam na wątku ostrowskim) sugerują wypływ z konta 6 tysięcy po dniu zmiany zarządu. Zacznij myśleć, prosiłam Cię już o to, bo na razie tylko pleciesz trzy po trzy, w tym nie potwierdzone informacje. Po co?![/quote]

Ludwa, przestan sie wreszcie przypieprzac do mnie i mówić o rozumku !

Nic nie powiedzialam o 6 tysiacach - zacznij czytac a nie cwiesz, ze dzwonia, ale nie wiesz w ktorym kosciele i wszystkich wokol bombardujesz...
Czy Ida jest twoja idolka ? gratuluje !

Poza tym to ty zacznij myslec, bo jak nie widzisz, ze zrobilam blad, po czym przeprosilam Fele i swoj post wykasowalam (dla niewtajemniczonych - chodzilo o platnosc za hotel) to zamiast przeczytac to jezdzisz po wszystkich ostrowskich watkach i fermentujesz...

Link to comment
Share on other sites

Czytaj uważnie. Ja napisałam rozumu, nie rozumku. W tym wątku uczestniczę od początku, więc niech czytający sami rozsądzą, kto lata po wątkach i fermentuje, bo to Ty się tu nagle wpakowałaś z docinkami a nie konkretami. Długi nie jest, poczytaj i wyciągnij wnioski. Poza tym nie zamierzam już z Tobą dyskutować, bo partnerem do rozmowy dla mnie nie jesteś. Na marginesie, w wątku Andzi też uczestniczę, Ty na początku tylko wyraziłaś swoje mądrości i pojawiłaś się dopiero teraz. Kto lata po wątkach ostrowskich fermentować? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[I]"Przesyłam standardowo kilka fotek malucha, choć szczerze mówiąc taka mała to ona już nie jest (; Podrosła! Pilnie uczy się też że sikać powinno się na dworzu :) No i zaczynamy psie przedszkole od października! Życz nam powodzenia :)
Chałwa (tak pieszczotliwie ;)) poznała już też psa mojej mamy - doga niemieckiego i wręcz się zakochała! Wylizuje go po całym pyszczku i ciągle za nim chodzi. On zresztą też jest zafascynowany faktem iż w końcu jakiś pies się go nie boi!
Symbioza :)"
[/I]

[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/250379b4af2d1b46.html[/img]

nic dodać nic ująć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Fela']Noooo... Ja pamiętam. Mam kilka ich zdjęć nowych, jak ktoś chce zobaczyć, to włożę.
Melunia smutna ostatnio. Bardzoi smutna...:-([/quote]

Fela - włóż koniecznie, puszczę do Oferty ogłoszenie z foto - już się naumiałam przynajmniej podbierać zdjęcia bo wklejać dalej nie umiem :oops:

Link to comment
Share on other sites

kiniaaa :
1. wchodzisz na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL]
2. w miesjcu DODAJ ZDJĘCIE klikasz na PRZEGLADAJ i wybierasz fote
3. jak juz wybierzez fotę klikasz DODAJ
4. potem ( jak nie masz konta na fotosiku ) klikasz KONTYNUUJ MIMO WSZYSTKO
5.trwa wgrywanie zdjęcie....
6.zdjęcie jest wgrane, pojawia się z wieloma linkami - wybierasz [COLOR=#434343][B]Bezpośredni link do zdjęcia: [ [/B][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl/uniAdd.php?tmp_sid=64b95bb63a3cf7b3087d64e87ff71338#"][COLOR=#89c005][B]pomoc[/B][/COLOR][/URL][COLOR=#434343][B] ] [/B][/COLOR][COLOR=#eda100][B]Nowe! ,[/B] [/COLOR]
[COLOR=black]7.kopiujesz link w całości[/COLOR]
8. przechodzisz na dogo i klikasz na ikonkę zdjęcia ( zółta jakby z górami czy coś. 5 od końca )
9. kasujesz [url]http://,[/url] które pojawia się automatycznie w oknie i wklejasz cały [COLOR=#434343][B]Bezpośredni link do zdjęcia[/B][/COLOR]
[COLOR=#434343]10. klikasz OK i mamy zdjęcie :multi:[/COLOR]
[COLOR=#434343][/COLOR]
[COLOR=#434343][/COLOR]
[COLOR=#434343][B]INACZEJ SIE NIE DA :p - kiniaaa, wstaw teraz proszę zdjęcia Skarpetki, zobaczymy czy sie udało ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja też pamiętam o Meluni i Pimporku... coś ta strona ostatnio kiepsko działa.
Niestety wczoraj znów się natknęłam na chyba wyrzuconego psiaka, który koczuje na przystanku autobusowym w Ustroniu. Znacie może kogoś z okolic Wisły, Ustronia, Skoczowa czy Cieszyna żeby mógł sprawdzić czy ten psiak tam jescze jest? Miał obrożę, wygłodzony za bardzo nie był tylko sierść strasznie zaniedbaną.. może na kogoś czekał na tym przystanku i już się doczekał na swojego Pana, a może został tam porzucony i będzie czekać aż padnie???:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...