Jump to content
Dogomania

Kefir Optymista, Bellmondo i spółka


grrrond

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jest dobry pomysł żeby zabrać Kefira na kajaczki, teraz się zrobił taki wodnolubny :p a gdzie dokładnie pływacie? może jakieś namiary :cool3:? super, że zocha taki pływak! a właśnie, gdzie Wasza galeria.... :mad:

kapoczki drogie jak nie wiem co, jeszcze podobno na stronie nowofundlandowej są do kupienia, ale wiadomo niufowy rozmiar... fajna impreza, ale za droga...

Link to comment
Share on other sites

byłam na czarnej hańczy, rawce, pilicy. w sierpniu chcemy wybrać sie na biebrzę, na jakis przedłużony weekend (najpewniej na święto matko boskie). co do namiarów, to po prostu szukamy w guglach (np kajaki mazowsze) i wyskakują infosy. szczerze mówiąc nie pamietam tych firm... pamietam pensjonat sosenka na rawce, jedyna czynna stanica w środku dwudniowej trasy (dużo przeniosek, ale fajna, dzika rzeka).
może kiedyś zorganizujemy dogomaniacki spływ z psami???

Link to comment
Share on other sites

O! fajny pomysł! tylko najpierw musiałabym się wybrać w ogóle z Kefirem żeby zobaczyć jak się zachowuje w wodzie, ale potem, czemu nie? tylko byłby to dosyć dyskryminujacy spływ, bo co z psami wielkości wilczarzy ;). Fajnie by teżbyło zorganizować psiakom jakieś kapoczki... niestety te karuskowe to gdzie tam! ale w decathlonie są takie kosteczki do nauki pływania dla dzieci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

pierwszy mój spływ (i pierwszy raz na kajaku pomijając jakieś jeziorne chwile z dzieciństwa) był czterodniowy i był jednocześnie pierwszym spływem zosi. wyszło doskonale, choć był to ryzyk fizyk. jednak woda dookoła to szoker i pies była spokojna (no chyba, że ją stado wyprzedzało, wtedy histeria i próby wskoczenia do wody). ja robiłam tak, że przywiązywałam smycz do mojego zapietego kapoka i cześć. pojedź gdzieś niedaleko, to sie zorientujesz (polecam chyba pilicę, bo jest płytka i ma bodaj jedną bystrzycę, na której troche trzeba uważać - dobre miejsce na sprawdzenie kefira w warunkach bojowych.
vo do dużych psów, to jak się jest dobrym kajakarzem można takiego chyba władowac do jedynki i się zmieści.ale faktycznie wszystko zależy od charakteru sierściucha. moja przyjaciółka ma psa uwielbiającego wodę i szaleńca, więc być może cały czas musiałaby go pilnować... kto wie...

Link to comment
Share on other sites

Hmm no to pomyślimy o tych spływach...
ah i dyski obejrzałam na daktari i chyba zakupiomy Competition stadard żółty ;)

a teraz chwila dla bellmonda:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/334/2b14806864b4f425.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/341/9118cfb66dc2adf7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/333/76185fe53942e3c5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej kup od razu 2 dyski, na wymianę. Rzucasz jeden, pies przynosi - rzucasz drugi. Pies będzie miał wtedy większą motywację, żeby oddać ten pierwszy dysk, bo będzie widział, że w ręce trzymasz coś równie ciekawego. My również mamy Competitiony Standard (sztuk 3). Są już nieźle podziurawione, ale super latają i są dopuszczone do zawodów frisbee ;) Jak masz jakieś pytania co do frisbee to pytaj, może pomogę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym bardziej polecała trzy ;-) Rzucasz psu jeden dysk i gdy przynosi, uderzasz dwoma o siebie (w rękach) gdy pies będzie wypuszczał dysk z pyska i w ten sposób nauczy się wypuszczać dyski na ten dźwięk :lol: Najpierw spróbuj na Competitionach, a później jak dyski Ci się zjadą itp. to możesz próbować Jawza :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']super! zaraz tam zajrzę!

Witam Cię Mudiku! Cieszę się z odwiedzin i mam nadzieję na następne! Kefirek jest z Nes Gwadiany (Olsztyn) ;)[/quote]

Będziemy wpadać, a może się kiedyś nawet na treningu spotkamy:cool3:;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Mudiku, to Ty też nad Wisłą trenujesz :cool3:?

Tinka, witam witam! :lol:

Malina., sleepingbyday ma racje - nabiał jest zdominowany ;) wczoraj przycinałam futerko Bellmondowi, jest teraz śliczny, jak drzewko :) a Kefira oczywiście nosiło, że nie może podotykać nosem kolegi i latał jak idiota wokół blatu :lol:

Link to comment
Share on other sites

ah agility!


cześć Martinee! Wrzucę dzisiaj wieczorem pewnie fotkę obiecaną, bo teraz jestem dosłownie na momencik. Wyjeżdżam ósmego pod namiot do Sopotu, niestety bez Kefira, zostaje ze świniakiem w domu. Mam w planach dwa soczyste dni na sopockiej wystawie, oglądanie zawodów frisbee itd ;) ktoś z Was też może jedzie? Zrobię chyba świniakowi zdjęcie jak przystrzyzony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']ah agility!


cześć Martinee! Wrzucę dzisiaj wieczorem pewnie fotkę obiecaną, bo teraz jestem dosłownie na momencik. Wyjeżdżam ósmego pod namiot do Sopotu, niestety bez Kefira, zostaje ze świniakiem w domu. Mam w planach dwa soczyste dni na sopockiej wystawie, oglądanie zawodów frisbee itd ;) ktoś z Was też może jedzie? Zrobię chyba świniakowi zdjęcie jak przystrzyzony :evil_lol:[/quote]


To będzie fajny weekend dla Ciebie , pozazdrościc też bym chętnie zawody pooglądała, ale za to w następny weekend ja sioe szkolę agilitowo-klikerowo w Czechach:eviltong::eviltong::eviltong: miłego weekendu!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

klikerowo mówisz :cool3: fajnie fajnie, a my dzisiaj z Kefirem skakaliśmy przez obręcz :loveu: teraz trochę towaru:

dnia pewnego na spacerze w oczekiwaniu na badyle:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/260/762479c1e6a13428.jpg[/IMG][/URL]

zaraz.... coś się dzieje z fotosikiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...