Jump to content
Dogomania

Zakopane 01.08.


pasz

Recommended Posts

Cześć Asik

Naszych "sympatii" nie będzie wieć luźna atmosfera zapanuje na ringu VI, liczę na Roberta z Saksem, Umera, Udrę rodzeństwo Rabana i możę mama się pojawi .........

z pewnoscia poznasz mich kumpli z Parku beagle....

narazie Twój brat Puzon

Link to comment
Share on other sites

Cześć Bracie

moge policzyć bardzo szybko, z okolic Krakowa liczę na Egera, bo Państwo mają też sunie młodziutką siostre Rabana. Po drugie pewnie saksofon, umer i jeszcze Ruczaj no i my.

Z Warszawy będziemy prawdopodobnie tylko my....

Bo Samba nie jedzie,ale Małgosia będzie nam wiernie kibicować na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:) A witamy

w zakopanym bardzo dobrze 2 doskonałe złoto i srebro , cwc , zwyciestwo rasy,................co tiu wiecej mówić silna ekipa. Jak szczeniaczki 0X sie chowaja?

pozdrawiam ilona

To bardzo Wam gratuluję ale kto co zdobył?

Jaka konkurencja była?

Wrzućcie jakieś zdjęcia.

Szczeniaki są daleko ode mnie ale byłem i widziałem - silne chłopaki.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam

Podział nagród w klasie pośredniej był prosty Pasz-wszystko - Puz srebro. Pałasz jest pięknym psem i Puzon ustępuje mu we wszystkim jak i innym psom bo jest drobniejszy- ale są s ędziowie którym się podoba. (wszyscy mowia ze jest piękny ale ......za drobny bo jest mentalność do ogarów mocniejszej postury).

Konkurencja była mała ale wybitna,Eger Galicyjska Sfora, Roma i Ruczaj Po Saksofonie Goniwiatr i Arbie z Południowej Kniei, my i Prymka, Huba. gościnnie Żywia Gończak ma 5,5 mca i właścicielami sa Państwo od Huby i Prymki.Bardzo sympatyczna ekipa z Krakowa i Warszawy. Kibicowała nam Pani od Nuty tzw Samby suni z pierwszego miotu Saksia i Czerty Gończak. (naszej babci)

Jestem dumna z Pałasza bo sędziowie dają możliwość młodszym psom.A mój brat jest moim zdaniem idealny do rozwoju rasy. Będzie swietnym reproduktorem ma usposobienie szlachetne jest elgenckim psem piekne i dobrze wybarwiony mocna kosc i budowa.To słowa z oceny psa.

a ponizej kilka zdjęć i przesyłam zdjęcie jak byly młodsze w marcu

pozdrawiam ilona

Link to comment
Share on other sites

Witam

Jestem dumna z Pałasza bo sędziowie dają możliwość młodszym psom.A mój brat jest moim zdaniem idealny do rozwoju rasy. Będzie swietnym reproduktorem ma usposobienie szlachetne jest elgenckim psem piekne i dobrze wybarwiony mocna kosc i budowa.To słowa z oceny psa.

pozdrawiam ilona

Oj Iluś Iluś przestańmy się przechwalać bo tutaj czychają na nas...

Zobacz jaką mamy oglądalnośc.....

Jednym słowem panie sędzio: udało nam się to o czym nigdy bym nie pomyślała- "wyjęliśmy" rasę- pokonaliśmy 6 ogarków.

Bardzo się cieszymy - tylko tak naprawdę to my bardziej tam pojechaliśmy dla atmosfery niż po te frofea....

Ale to jest miłe.....

Pozdrawiam i dodaję zdjęcie medalisty

:lol: :lol:

_308115_n.jpg

a tutaj na ringu z małżonkiem

_308114_n.jpg

Pozdawiam

Link to comment
Share on other sites

:lol: E tam Asiu. Masz pięknego psa więc należy nim sie chwalić.

Do tej pory byłyśmy chyba zbyt skromne.

cytuję sędziego z Sącza "takie psy jak Pani należy pokazywać a nie chowac w domu na kanpie"

Pozdrowionka dla Paszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...