Jump to content
Dogomania

Dwie dumne hasiorki Niya i Jadzia ,rownie dostojna kundelka Setka i kocia banda ;))


orpha

Recommended Posts

[quote name='NiJaSe']
Ktoś jeszcze chętny na odwidziny ? może znowu jakiś sobotni spędzik w dogowych gronie ?[/QUOTE]
Ja bardzo chętnie, ale dopiero wtedy gdy minie zima, bo mam "sezonowy katar" a nie chcę małej zarazić, bo przychodząc do Ciebie przecież się nie rozdwoję :eviltong:
Nie będę i tak wiedziała czy zająć się Jowitą czy Lady, więc...tak jakby mnie nie było :evil_lol:

[quote name='Charly']łOł. ale czadowo!!! Swietny bobas!! I faktcznie na zdjęciu ciut do tatusia podobny:)[/QUOTE]
Dobrze że tatuś tego nie czyta, bo mógłby się zdenerwować :evil_lol:

[quote name='Charly']oczy po Niyi tez bym chciała, albo po tym kocurku na zdjęciu powyżej. cudna Jowitka Łucja:)[/QUOTE]
A ja bym chciała i Jowitkę i kocurka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NiJaSe']Agmarek a o to na forum [URL]http://sforahusky.pl/forum/topic.html?id=133[/URL] [/QUOTE]
NiJaSe żartujesz ze mnie? :mad: Klikając na ten link wracam do TEJ strony małpo jedna ;) a już narobiłam sobie nadziei że Jowitka ma gdzieś większą galeryję :placz:

Link to comment
Share on other sites

kurde no mam do dyspozycji tylko aparat w telefonie :shake: i wiadomo jak wygląda robienie nim zdjęcie , jedno na 10 wyjdzie jako tako a i tak jakość pozostawia wiele do życzenia. Chyba będe musiała Kosu ściągnąć na sesje fotograficzną ....
Aaaa i pytanie mam , znacie może kogoś uprzejmego kto byłby skłonny pozyczyć mi elektryczną dojarkę na czas jakiś ?? na ręcznej nie daje rady a kupować mi nie po drodze bo i tak mam dziure w budżecie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Agmarek to masz jeszcze jedno z Lady na te rozterki ;) , Lady jak tylko Jowitkę na naszym wyrku położe to pędzi biegiem i kładzie się obok :) , ale ona to już do mojego brzucha się przytulała z uporem maniaka

[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2917/20110119239.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']nie chce Cię martwić, ale Lady to już ze trzy plomby zaliczyła od małej ....[/QUOTE]
Wypomnę jej to jak trochę podrośnie ;) i opowiem jak się znęcała nad biednym, niewinnym kociątkiem już od małego :diabloti:
Nie opowiadaj mi takich rzeczy bo mi serce pęknie :cool3: to ja tu Lady jak najdelikatniej głaszczę, a pojawiło się takie maleńkie stworzenie i piąchami wali moje śliczne szare futerko :placz: ech...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

NiJaSe czy Ty zmieniałaś upodobania muzyczne??? :-o
Bo jakaś dziwna muza leci tam w tle...:roll:

Nie wierzcie w to nagranie, bo to Jowitka, Jowisia jest podłożone! Ja kiedy nie dzwonię do NiJaSe to tylko słyszę "Stefan!!! Nie właź tam!!!" albo "Wyłaź stamtąd", a tu oaza spokoju powtarza jak Kaszpirowski...Jowitka...Jowisia...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

nic nie zmieniłam , tv grało chyba jakos akurat teleexpres był w przerwie skoków ;p
Muszę ją przecież nakierować że ona Jowita , bo przez tego durnia kota będzie mi potem na Stefan reagowała ;p;p;p i tak Anita się śmieje że pierwsze słowa jakie wypowie to będzie "Stefan ku..wa" ;p;p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...