Jump to content
Dogomania

nizsza cena Acany - czemu??


Agnes

Recommended Posts

Zapach naszemu psiulkowi bardzo odpowiadal - od razu chcial przystąpić do konsumpcji :D

Noa chciała od razu skonsumować panią Beatę. :lol: Cały czas na nią skakała, wąchała i oblizywała strasznie się przy tym ciesząc... Chyba się domyśliła że to "pani od jedzenia" i że trzeba ją radośnie przywitać żeby jak najczęściej przyjeżdżała :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niebieska, u mnie byla tak samo :lol: Nie moglam Azy utrzymac:) My wczoraj dostalysmy 4 kg juz Adulta:) Jeszcze ja karmie Acana rano i potem gotowane, ale jak skoncze to opakowanie (za 1,5 m-ca), zamawiamy 15 kg i bedzie juz chyba tylko suche. Zastanawiam sie ile bede musiala Azie dawac Acany Premium - wazy jakies 27 kg, a cos sie doliczyc nie moge ze strony karmy:)

Link to comment
Share on other sites

...Co do Czech...czy w Czechach jest Acana tansza niż u nas? I...

Oczywiście, że jest tańsza, sam tam kupuję. Jeśli będziesz w okolicy Wałbrzycha masz przejścia graniczne chyba ze cztery : Lubawka, Golińsk, Kudowa i coś pomiędzy Kudową a Golińskiem (chyba są tam dwa Głuszyca i cośtam - dla ruchu osobowego - nie wpuszczą Cię autem z kratką :) ). Jeśli chodzi o to czy jest tam w sklepach to na pewno w Trutnovie (sklep w rynku) i w Nachodzie nie wiem gdzie. Cen tam dokładnych nie znam i nie wiem jak się mają do cen po obniżce w Polsce, bo ja się zaopatruję u hurtownika nie w tych miastach, tylko gdzieś pomiędzy i mam jeszcze taniej.

Link to comment
Share on other sites

Przekraczając granicę w Golińsku, masz około 30 km do Trutnova i około tyleż samo do Nachodu, tam powinnaś to dostać, ale nie mam pojęcia za ile. Koło Golińska jest większa miejscowość Broumov, ale nigdy tam nie byłem i nie wiem czy coś znajdziesz. Ja kupuję na totalnym zadupiu też około 35 km od Golińska,ale tam ciężko trafić. Następna sprawa czemu kupujesz 15, a nie kupujesz 20 kg różnica jest nieduża w cenie a 5 kg więcej i wtedy za kg wychodzi taniej. Tam gdzie ja biorę to co Ty potrzebujesz (ja na to mówię Acana niebieska od koloru nalepki na 20 kg worku) 15 kosztuje około 703 korony, a 20 około 865 koron.

Link to comment
Share on other sites

hm...myslalam, ze dostane karme tuz za granica - tam sa karmy psie, ale nie wiem jakie. Nie wiem czy bedzie ktos chcial ze mna jechac po jedzenie dla psa 30 km:( Zobaczymy...

Czemu 15 kg? Bo nie wiem czy 20 wejdzie do samochodu:) Jedziemy tam w 4 osoby + pies, wiec bagaznik bedzie napchany

Link to comment
Share on other sites

Co do spadku ceny Acany - pytanie zadane na początku - spowodowane jest to wejściem do Unii od 1 maja, ponieważ do tego dnia na pasze dla zwierząt było aż 36 % cła, gość co jest jej dystrybutorem na Polskę sprowadzał ją (przynajmniej do niedawna z Czech). Po wejściu obu krajów do Unii bariera celna została zniesiona co zaskutkowało spadkiem cen Acany.

Jesli ktoś juz napisał tą informację powyżej to przepraszam za replay bo nie czytałem wszystkich podstron.

Zatem dlaczego nie tanieja inne karmy sprowadzone z zagranicy np.Royal ,którego sobie tak cenię :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zatem dlaczego nie tanieja inne karmy sprowadzone z zagranicy np.Royal, którego sobie tak cenię :roll:

Dlatego, że nie ma obowiązku obniżania ceny w związku ze zniesieniem cła - to tylko dobra wola wola importera i widocznie importer Royala takiej dobrej woli nie ma. Importerzy, którzy nie obniżyli cen importowanych produktów w związku ze zniesieniem cła, po prostu teraz więcej na tych produktach zarabiają.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...