Jump to content
Dogomania

nizsza cena Acany - czemu??


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nio i mamy ja :angel: :angel: :angel: przyszla wczoraj wieczorem 20 kg acany dla szczeniat duzych ras. Pachnie jak mleko od krowki cos pieknego :wink: . Suzi smakuje bardzo jak narazie. Dostalismy kubeczek i ulotke. Z dostawy jestem bardzo zadowolona :D . I do tego ten zapach nie jest tak drazniacy jak innych karm :wink: .

Naprawde polecam. Zobaczymy czy Suzi sie tak szybko znudzi karma jak inne papu np Royal Eucanuba czy Proplan.

Gdyby nie topic to bym w zyciu nie kupila tej karmy. Dziekuje Wam kochani :calus:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to,że są przedstawiciele to wiem ale chyba nie opłaca mi się zamawiać przez przedstawiciela 1kg karmy?nie chce wiecej ,na razie chcę "wypróbować" acane.Nie kupie paru kg bo może sie okazać że pies np bedzie puszczać po tym bąki :lol: można jakoś dostać próbke gratis? pewnie nie papa

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dziś otrzymałam 2 opakowania 100g Acany Juniora. Czyli da się. Wzięłam próbkę , bo jak powiedziałam p. Agacie (co sama przyznała) - nie wiem czy podejdzie Opusowi. Są jeszcze opakowania 1, 5 kg i 4 kg (z mniejszych). Ja planuję 4 kg z miarką za 40 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja będę właśnie zamawiać drugi worek i mojej suni oczywiście też bardzo smakuje ta karma ale jej wszystko smakuje byle by było dużo. Nie widzę natomiast żadnych zmian. Więc albo moja suczka była cały czas w świetnej formie albo ta karma na nią nie działa. Prawie każdy tak chwali Acanę, że pieski po niej świetnie wyglądają a moja Noa - sierść jaką miała taką ma - czyli normalną, zdrowie bez zarzutu, apetyt wilczy, kupy ok., mnóstwo energii.

Powiedzcie mi a może marudzę?

Link to comment
Share on other sites

Niebieska, ja ta poprawe samopoczucia widze glownie u mojego 8 letniego samca, stal sie bardziej ruchliwy na spacerach i ogolnie jakby weselszy. Co do siersci, to zadnych zmian nie zauwazylam, choc w moim przypadku to chyba nieco za wczesnie, samki maja bardzo bujna szate.

Link to comment
Share on other sites

Co do spadku ceny Acany - pytanie zadane na początku - spowodowane jest to wejściem do Unii od 1 maja, ponieważ do tego dnia na pasze dla zwierząt było aż 36 % cła, gość co jest jej dystrybutorem na Polskę sprowadzał ją (przynajmniej do niedawna z Czech). Po wejściu obu krajów do Unii bariera celna została zniesiona co zaskutkowało spadkiem cen Acany.

Jesli ktoś juz napisał tą informację powyżej to przepraszam za replay bo nie czytałem wszystkich podstron.

Link to comment
Share on other sites

Niebieska, nie rozumiem Cie. Skoro po zmianie na Acane - kupki sa ok, siersc tez i ogolnie pies - to o co chodzi?? Skoro jest dobrze, po co przeplaca??:) Przeciez pies po Acanie zlotej siersci nie bedzie mial, kupek tym bardziej. Acana jest tania dobra, Twojemu piecholowi sluzy - czego chciec wiecej?:)

Aha..do warszawiakow - moze wiecie?:) jesli zamowie Acane Premium Adult 15 kg i Acane Puppy Junior 15 kg (albo 20) - dostane jakas znizke u p. Betaty?:)

Co do Czech...czy w Czechach jest Acana tansza niz u nas? I czy moze ja kupic w sklepach przygranicznych? Na swieta pewnie jade w okolice Walbrzycha - 3 km od Czech:) W sklepach przy granicy jest karma dla psow, ale nie wiem czy Acana tez - i jak z ta cena? A nie bede miala jak jezdzic poCzechac za karma:)

Link to comment
Share on other sites

Niebieska, nie rozumiem Cie. Skoro po zmianie na Acane - kupki sa ok, siersc tez i ogolnie pies - to o co chodzi?? Skoro jest dobrze, po co przeplaca??:) Przeciez pies po Acanie zlotej siersci nie bedzie mial, kupek tym bardziej. Acana jest tania dobra, Twojemu piecholowi sluzy - czego chciec wiecej?:)

No wiem... :oops:

Już przestaję marudzić i właśnie czekam na panią Beatę ze świeżutką dostawą Acany :D

A z tymi kupkami złotymi to byłoby super. Noa robi 3 razy dziennie więc bardzo szybko bym się wzbogaciła :wink:

Link to comment
Share on other sites

poznalam ostratnio przypadek gdzie chlopak karmil swojego staffika suchym i do tego dawal mu jakies preparaty witaminowo-wapniowe. ten szczeniak 6miesieczny wygladal o 4 miesiace strzej a propo wzrostu .Te karmy a napewno acana jest bardzo dobrze zbilansowana wiec ja raczej bym nie ryzykowala dawania dodatkowych peparatow

Link to comment
Share on other sites

My dzisiaj również dostaliśmy wór Acany do domku :D

zobaczymy jak nam będzie slużyla, ale z tego co piszecie to może być tylko lepiej :D

Zapach naszemu psiulkowi bardzo odpowiadal - od razu chcial przystąpić do konsumpcji :D

życzymy smacznego

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...