Jump to content
Dogomania

nizsza cena Acany - czemu??


Agnes

Recommended Posts

Mój Graf też waży ok 32-33 kg. Dostaje jednak wersje Premium Delux dla psów pracujących (niby bardziej kaloryczną)

40 kilogramowy pies powinien dostawac 380 g. Bywa,ze podaje małemu te 380 g (mimo,ze on waży 33 kg) + wieczorkiem gotowane jedzonko a on i tak jest troche za chudy.. :(

Sęk w tym,ze to niejadek.. Czasem potrafi zjeść dzienna porcje dla psa 40 kg psa i do tego gotowane a czasem nie je prawie wcale.. :(

W każdym razie po Acanie (nawet wiekszych dawkach niż przewidziane) nie przybrał mi na wadze.. A ruchu narazie nie ma jeszcze znów tak dużo (jest za młody na regularne ciezkie treningi) tak wiec to raczej nie to ze za dużo biega.. Odrobaczony jest. Zdrowie w porządku.. Chyba tak już jego uroda,ze jest ciut chudszy..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie do Beaty, bo jak widzę masz dużo wiadomości o tej karmie, a ja tzn moja sunia jeszcze jej nie jadła a chętnie wypróbuję. Doradź mi czy dla goldenki Acana Adoult Large Breed będzie odpowiednia. Podobnie jak Tobie bardzo mi zależy na ochronie stawów, a z tego co wyczytałam na forum to ta będzie chyba najlepsza.Z góry dziękuję za odp. Monia

Link to comment
Share on other sites

Doradź mi czy dla goldenki Acana Adoult Large Breed będzie odpowiednia. Podobnie jak Tobie bardzo mi zależy na ochronie stawów, a z tego co wyczytałam na forum to ta będzie chyba najlepsza.Z góry dziękuję za odp. Monia

Zdecydowanie tak. Ja wprawdzie karmiłam Emila tylko Adult Large Breed, więc nie mam porównania z innymi gartunkami, ale Kyane dawała Atreyowi również zwykłą Premium i szybko wróciła do tej dla dużych ras. Podobno jest również smaczniejsza, w każdym razie dla Atreya. :)

Ja jestem z tej karmy bardzo zadowolona, Emil ma po niej lśniącą sierść i sprężyste ruchy, poprawiło mu się umięśnienie, a przy tym nie tyje (mimo kastracji). Dostaje ją również w charakterze nagród na spacerach, choć przy następnej dostawie zamierzam zamówić dodatkowo jakiś mniejszy worek Lamb & Rice, właśnie na nagrody, żeby pies miał jakąś odmianę. Już kilku psiarzom na moim osiedlu podałam namiary na dystrybutorkę i wszyscy są bardzo zadowoleni (m.in. również właścicielka goldena).

Link to comment
Share on other sites

Emil ma po niej lśniącą sierść i sprężyste ruchy, poprawiło mu się umięśnienie, a przy tym nie tyje (mimo kastracji).

:wallbash: :bigcry:

a moja sunia niestety znów przytyła... co prawda tylko 30 dkg ale miała przecież schudnąć troszeczkę...

Mi już nawet nie chodzi o to żeby schudła ale raczej o to żeby nie tyła...

Podaję jej teraz 340 g dziennie ponieważ tak jak wcześniej pisałaś 360 mogłoby być za dużo.

Chociaż z drugiej strony to ona ma dopiero 13 miesięcy i może akurat coś jej tam urosło o te 30 dkg - na przykład głowa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do Beaty, bo jak widzę masz dużo wiadomości o tej karmie, a ja tzn moja sunia jeszcze jej nie jadła a chętnie wypróbuję. Doradź mi czy dla goldenki Acana Adoult Large Breed będzie odpowiednia. Podobnie jak Tobie bardzo mi zależy na ochronie stawów, a z tego co wyczytałam na forum to ta będzie chyba najlepsza.Z góry dziękuję za odp. Monia

Wiem, że nie mam na imię Beata, ale mam goldenkę.

Od urodzenia jest na Acanie - Puppy Large Breed.

To jest dla szczeniaków, dla dorosłych psów ras dużych (goldenki) jest właśnie Adult Large Breed - obie zawierają chondroitynę i glukozaminę (na stawy).

Jak nasza sunia podrośnie, to przejdzie właśnie na nią.

Jarek

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przywieziono mi pod same drzwi - na 3 pietro, 20 kg Acany light dla seniorow + 4 kg karmy dla kotow. Za wszystko zaplacilam 218 zlotych. Pies ma jedzenie na okolo 5 miesiecy a koty na miesiac...:) Narazie jedza chetnie. Pies byl do tej pory karmiony Royalem, a koty Walthamem. Jestem ciekawa jakie beda efekty - skusila mnie i cena i dobre opinie. W razie czego wrocimy do poprzednich karm.

Zamowilam ze strony - ulotke dostalam na wystawie torunskiej i tam tez pogadalam z dystrybutorem. Licze na dobre efekty... 8)

Link to comment
Share on other sites

czy ja dobrze rozumiem, ze w wawie bez problemu mozna zamowic worek 20 kg? bo na stronie acany pisza, ze sprzedaja je tylko hodowcom i sklepom, dla pozostalych tylko 15 kg.

i czy jest w warszawie sklep, gdzie mozna kupic acane na wage? bo jesli mialabym przestawiac Sabine, najpierw chcialabym te karme przetestowac. a mniejszych workow adult large niz 15 kg nie ma w cenniku, wiec kupienie na wage to chyba jedyne wyjscie?

Link to comment
Share on other sites

asher , dobrze rozumiesz :D . Nie ma zadnego problemu w Wawie aby zamowic 20 kg, nie bedac hodowca, my juz mamy za soba trzykrotne zamawianie takich opakowan.

Skontaktuj sie po prostu z dystrybutorem i juz :P

Na temat sklepow sie nie wypowiadam, bo niestety nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

kolezanka ktora zamawiala karme u p. Beaty (dytrybutor) mowila, ze jest w wawie sklep gdzie mozna dostac Acane - niestety nie wiem jaki, ale pewnie mozna sie zapytac p. Beaty:)

Słyszałem od znajomej, że na jakiejś hali Mirowskiej. Nie wiem co to jest (nie jestem z Wawy), ale jak się dowiem szczegółów, to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie zerknelam na stare maile gdzie kolezanka mi pisala co z ta Acana w wawie:) "mniejsze ilości można kupić w budce pod halą mirowską wss społem."

co do 4 kg...mozna bez problemu zamowic u p. Beaty i dostarcza do domku, ale tylko wtedy jak sie mieszka na Ursynowie - maz p. Beaty tu pracuje i moze po prostu karme dowiezc - w innym przypadku (dalej) im sie nie oplaca, wtedy tylko wieksze opakowania:) albo Hala Mirowska

Link to comment
Share on other sites

dzis zamowilam pierwszy raz Acane po wielu dobrych opiniach o niej. Ma przyjsc jutro wiec jak nakarmie o 22 moja sunie to napisze czy jej smakowala 8) .

A tak powaznie to chyba dopiero po tyg wyjdzie czy jej pasuje :-? , bo po jednej miscie to nie mozna nic powiedziec bo napewno zje ze smakiem bo to bedzie co innego. Ciekawe co zrobi po 20 kilogramach tej karmy :o .

Dla mnie byly najwazniejsze dwa sklaniki dla mojej suni :

siarczan chondroityny i gluzkozamina. Okazalo sie ze jest to w tej karmie i zamowilam :D .

A zamowilam przez strone i numer podany do dystrybutorki w warszawie :D .

Link to comment
Share on other sites

Witam! Czy ktos wie czemu spadla cena Acany?? Czy pogorszyla sie jakosc tej karmy?? Oczywiscie to lepiej, ze cena nizsza, ale czemu?:)

Zagdza się !!! odpada cło. Ta karma składowo jest taka jak Royal i jest bardzo dobra. Karmię nią swojego psa a wybierając ją sugerowałam się tym - najlepsze hodowle rasy (jak mój psiak) występują w Czechach i we Włoszech, a czym tam karmią te cudeńka? no i ..... tam karmią ACANĄ

;-))) więc ????? nic mi nie pozostało. Pies jest zdrowy, ma ładną sierść i rośnie jak na drożdżach ;-))) polecam !!!

Magdalena & Chinook

Link to comment
Share on other sites

Witam! Czy ktos wie czemu spadla cena Acany?? Czy pogorszyla sie jakosc tej karmy?? Oczywiscie to lepiej, ze cena nizsza, ale czemu?:)

Zagdza się !!! odpada cło. Ta karma składowo jest taka jak Royal i jest bardzo dobra. Karmię nią swojego psa a wybierając ją sugerowałam się tym - najlepsze hodowle rasy (jak mój psiak) występują w Czechach i we Włoszech, a czym tam karmią te cudeńka? no i ..... tam karmią ACANĄ

;-))) więc ????? nic mi nie pozostało. Pies jest zdrowy, ma ładną sierść i rośnie jak na drożdżach ;-))) polecam !!!

Magdalena & Chinook

Link to comment
Share on other sites

Na Acane zdecydowałam się po przeczytaniu opini zadowolonych dogomaniaków.Postanowiłam kupić "na wypróbowanie" troche karmy.Obecnie od prawie 2 tygodni moja psica jest tylko i wyłącznie na Acanie i muszę przyznać,że nigdy żadnej karmy nie jadła z taką chęcia(nawet Royalka i Nutry,które do tej pory najbardziej mu smakowały) :D No i nigdy nie traktował suchego,jako głównego posiłku-pochrupał troche i odchodził od miski...Zamierzam zostać już przy Acanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...