Jump to content
Dogomania

Nieoficjalne zawody Obedience w Poznaniu


Pocachontas

Recommended Posts

witam

mam pilne i szybkie pytanko - czy ktoś może mnie zabrać ze sobą do tych Tulcy ? Bo niestety transport autobusowy jest w niedzielę tragiczny ?

prosze o pilna odpowiedź bo nie wiem jak się szykować :) (w najgorszym razie jest autobus o 6.40, ale nie wiem czy wyrobię :)

Link to comment
Share on other sites

Madlen to po tym zwyklym kursie PT u pana Piotra mozna od razu robic IPO??????????? :o

Monika: to już pytanie do Pana Piotra, ale z tego co wiem, to tak. Dawniejsze PT2 (PTT1 obecnie) nie jest potrzebne do IPO. W IPO jest osobne posłuszeństwo + ślad + obrona

Link to comment
Share on other sites

witam

mam pilne i szybkie pytanko - czy ktoś może mnie zabrać ze sobą do tych Tulcy ? Bo niestety transport autobusowy jest w niedzielę tragiczny ?

kurcze, ja mam maluszka... Załuję, ale się nie zmieścimy, pozatym dwie sunie obok siebie na takiej ciasnocie to różnie by być mogło :cry:

Link to comment
Share on other sites

Monika-

po kursie PT, który Ty kończyłaś nie można robić IPO.

Trzeba iść na kurs przygotowujący do egzaminu PT czyli ten regulaminowy PT,jest to inny kurs, na który nie ma zbyt dużo chętnych (choć ten co ma zacząć się w sierpniu może być mocno obsadzony).

Potem zdaje się egzamin w związku, a potem rozpoczyna się kurs IPO.

Link to comment
Share on other sites

Madlen to po tym zwyklym kursie PT u pana Piotra mozna od razu robic IPO??????????? :o
Monika-

po kursie PT, który Ty kończyłaś nie można robić IPO.

Trzeba iść na kurs przygotowujący do egzaminu PT czyli ten regulaminowy PT,jest to inny kurs, na który nie ma zbyt dużo chętnych (choć ten co ma zacząć się w sierpniu może być mocno obsadzony).

Potem zdaje się egzamin w związku, a potem rozpoczyna się kurs IPO.

oj, dobrze ksara, że to wyjasniłaś, bo ja chyba stare informacje mam :(

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj na tych zawodach obedience w Tulacach w szkole dla psów ABC.Trochę żałuję, że nie wystartowałam ze Shrekiem lub Grappą, bo nie była ta zerówka taka trudna.

Zrobiłam bardzo dużo zdjęć, wkrótce bedą na mojej stronie.

Dopisała pogoda,zawodnicy, tylko szkoda, że publiczności było trochę mało (a może i dobrze bo pysznych kiełbasek z grilla mogło wtedy by zabraknąć).

Może jesienią będą znowu zawody?

Link to comment
Share on other sites

postaram sie co nieco napisać(tyle ile zapamiętałam).

Pierwsze miejsce w klasie 1 zajęła Ela z Azirem,drugie policjantka z Gdańska (chyba) z ON,a trzecia byłam ja,czyli Kasia z Enichą ON. Z tego co zauważyłam największy problem sprawiał kwadrat,choć za drugim podejściem ONek z Gdańska zrobił go bezbłednie. U mnie doszedł jeszcze problem aportu zwykłego i węchowego :( . To byłoby na tyle mam nadzieję,że nic nie pokręciłam,punktacji nie pamietam. Acha, "0" wygrał oczywiście ONek z Gdańska. Ksara,zdjęcia super,dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

jestem :)

no więc tak: najliczniej na zawodach stawiły się owczarki niemieckie :) było ich w sumie 6 o ile dobrze policzyłam. Była dobermanka, był czarny labrador, był pudel, owczarek belgijski tervueren, sunia mix, scheltie, hovawartka. Chyba nikogo nie pominęłam...

klasę 0 wygrał ON Karis z Edytą z 96 punktami. Druga byla ONka Wera z Magdzią, trzecia dobermanka Roka z Kubą, czwarta sunia mix z Magdą, piata moja sunia, szósty labradorek Nico, a pózniej nie pamiętam, jaka była kolejność, ale pudel, scheltie oraz dwa ONki.

w klasie 1 pierwsze miejsce zajał belg Azir z Elą, drugi był ON Karis z Edytą (tak, tak, to policjantka :)), trzecia była ONka Enya z Kasią. Nie pamiętam kto zajął 4, kto 5 a kto 6 miejsce ale w 1 startowały także sunia z Magda oraz ONka Wera z Magdzia oraz hovawartka Lotta z mlodziutka przewodniczką :)

Najwięcej trudności sprawił kwadrat oraz wyszukiwanie drewienka. Były tez problemy z wyleżeniem lub wysiedzeniem w miesjcu podczas minutowej "rozłąki" z właścicielem.

Na koniec: na oficjalnych zawodach obedience na wystawie międzynarodowej w Poznaniu w listopadzie 2004 na pewno mnie i Cziki nie zabraknie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...