Jump to content
Dogomania

Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!


Cekinka13*

Recommended Posts

[quote name='Cekinka13*'][B]Plakat:[/B]
[URL="http://img529.imageshack.us/img529/3926/onoddu.jpg"][B]http://img529.imageshack.us/img529/3926/onoddu.jpg[/B][/URL]

[B]Proszę, rozwieście go w swojej okolicy! Ja jutro wydrukuję kilkanaście sztuk i porozwieszam "u siebie"![/B][/quote]

Jakbys dodrukowywala plakaty, to zmien "zwyrownialcy" .
Z pelnym oddaniem pracujesz nad znalezieniem domku Sabie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam osobę zainteresowaną, a w sumie to zdecydowaną na adopcję suki. Dom nie jest sprawdzony, w sensie, że nie ręczę za niego. Rozmawiałam z panem kilka razy przez telefon i wstępnie brzmi to mi całkiem pozytywnie. Obecnie nawet w Warszawie nie jestem, więc nie mogę zrobić wizyty przedadopcyjnej. Dom w okolicy Serocka. Warunki: duże podwórko, ale bez wstępu do domu; mają rodowodowego DONka, po dwóch szkoleniach (u nich), 3-letniego. Biega luzem po terenie, ma też spacery poza. Pan szuka owczarki do towarzystwa dla psa. Dzwonił do mnie w sprawie jednej z palucha, już adoptowanej. Miał kupić z hodowli, ale znajomy namówił go na adopcję (sam niedawno adoptował ze schroniska i jest bardzo zadowolony). Miała być suka z Palucha, więc już po sterylce. Pan nie ma nic przeciw temu zabiegowi. Nie śpieszy się, może poczekać aż Saba wykarmi szczenię.
Rozmawiałam dziś z Cekinką, dałam panu namiary na nią. Może to szansa dla Saby?

Link to comment
Share on other sites

"Dzwoniła do mnie pani zainteresowana Sarą, w sumie - zdecydowana na nią. Zgadza się na podpisanie umowy adopcyjnej, na sterylizację, wizyty przed/poadopcyjne, etc. Suka będzie mieszkała na podwórku lub w domu - jak będzie wolała. W domu jest małe dziecko, a Sara uwielbia dzieci. Warunki naprawdę świetne. Gadałyśmy chyba ponad godzinę. Pani mieszka w Gdańsku, os. 4 Pory Roku. Pilnie potrzebna jest osoba, która przewiezie tam Sarę (zwrot kosztów paliwa biorę na siebie) i sprawdzi domek (w tym przypadku dla zasady i formalności...)
Pilnie potrzebny jest również DT dla szczeniaka. Ta pani może zawieźć go do schronu; mimo moich próśb chce to zrobić! Sprawa jest pilna!!!
Kontakt ze mną:
Tel. 692696087
Mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
GG. 3328777
Cekinka."

Link to comment
Share on other sites

"Znalazł się dom dla Sary w Konstancinie, czyli dość blisko, bo pod Warszawą. Pan zgadza się na podpisanie umowy, itd. Warunki bardzo dobre. Powstał problem, ponieważ pani nie chce oddać Sary. Muszę tam pojechać z przedstawicielką jakiejś fundacji, conajmniej! Powiedziała, że szczeniaka musi oddać w tym tyg.! Mamy czas do soboty!!! Inaczej szczenię znajdzie się w schronie :( !!! BŁAGAM O POMOC!!!"
Cekinka."

..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Jeśli zaistnieje taka potrzeba, służę pomocą w kwestii "odbijania" suni.[/quote]

Też właśnie przed chwilą obiecałam to Cekince (telefonicznie :cool3:)....
Może jakoś się "zgramy"?
1.Najpierw trzeba sprawdzić dom w Konstancinie.
2.Jeśli okaże się OK - musimy odebrać Sarę (tutaj się "zgramy")
3.Odwiozę ją do DS
4.Musimy zabrać również szczeniaczka. Tylko dokąd?:-(

Zaraz napiszę do Beki - jest z Konstancina, i może mogłaby sprawdzić domek?
Gallegro - możesz mi wysłąć nr tel na PW? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra'](...)
4.Musimy zabrać również szczeniaczka. Tylko dokąd?:-(
(...)Gallegro - możesz mi wysłąć nr tel na PW? :razz:[/quote]

Odnośnie szczeniorka może warto podpytać Alex78 z Mińska.
na poniższym wątku doczytałem, że wyadoptowuje sporo psiaków, z czego kilka w ostatnich dniach:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-statystycznego-quasi-katolika-benia-jej-dzieci-133434/index17.html[/url]

Mój tel. 600 870 225

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Odnośnie szczeniorka może warto podpytać Alex78 z Mińska.
na poniższym wątku doczytałem, że wyadoptowuje sporo psiaków, z czego kilka w ostatnich dniach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-statystycznego-quasi-katolika-benia-jej-dzieci-133434/index17.html[/URL]

Mój tel. 600 870 225[/quote]

Zaraz do niej napiszę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Sunia Beki od wczoraj w nowym domku :)
Ale dziękuje za pamieć[/quote]
No widzisz jaki ja nie na czasie:) pewnie zaraz przeczytam bo ten temat był wyżej.;). W kadym razie gratulacje:)
Ale tak czy inaczej trzeba dbać o domki.
Mogę się tym domkiem zająć i upchnąć inną ONkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']A co z tym domkiem w Gdańsku? Tak czy inaczej trzeba go sprawdzic i ewentualnie upchnąć innego psa. Np. sunię Beki.[/quote]

Sunia Beki od wczoraj w nowym domku :)
Ale dziękuje za pamieć

Uważam ze trzeba działać szybko.
Jak tylko dostane miary to idę i sprawdzam jak dom ok to sunia może przyjechać a jak się okaże że kiepski?
Może sprawdź ten dom w Gdańsku na wszelki wypadek...

Link to comment
Share on other sites

A wchodzi w grę DT dla szczeniaczka? Prawdopodobnie byłaby możliwość w sprawdzonym DT w Mińsku. Chyba 15 zł/dobę.
Czy mielibyśmy mozliwosć zrzucić się?

Trzeba byłoby zapewnić też szczepienie i odrobaczenia.

Proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...