Jump to content
Dogomania

Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!


Cekinka13*

Recommended Posts

Boze :crazyeye::placz:
ja tez mam moralnego kaca ...taki finał nawet do glowy mi nie przyszedł :angryy:
Domek wydawał sie byc w porządku ...Iwona nie miała zadnych przeczuć ...bo jak ma to wycofuje sie z adopcji .....tym razem nos ją niestety zawiodl ...Wasze wizyty poadopcyjne nic nie wskazywaly niedobrego ...zdjecia piękne , sunia biegala po ogrodzie ....
Iwone juz zawiadomilam ...jest w szoku ....
najgorzej ze nie jesteśmy w stanie przewidzieć do końca zachowań ludzi ....mam nadzieje ze jest to pierwszy i ostatni raz , kiedy finał staje sie dołujący ...Iwona stara sie śledzić losy naszych adopcji ....dziadek z On-kiem ( z Jozefowa ) ma juz nawet dość naszych podpatrywań ...ale wie ze ręke mamy na pulsie sledząc jego samopoczucie ( dziadek staruszek zeby dostac Onka tez nas zbajerowal ze mieszka z synem - a to było malzeństwo wynajmujące gore domu ) Ale kocha psa - pies jego i nie mamy sumienia go odebrać ....i niech ta milośc trwa jak najdluzej
Kurcze ...zapewniam Was , ze Iwona chciala jak najlepiej ...nigdy jej adopcje nie sa przypadkowymi .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja deklaruję produkty na bazarek, mogę podarować rośliny ogrodowe w pojemnikach. Mam tego mnóstwo. Wiem, że na dogo są ludzie, którzy mają ogrody więc rośliny mogą się sprzedać. Mogę wysłać komuś zdjęcia do wystawiania raz w miesiącu dla tej suni. Rośliny będę wysyłała od siebie :lol:.

Link to comment
Share on other sites

w górę :placz:


[COLOR=red]Zajączka pięknego,
dyngusa mokrego,
koszyczka pełnego,
śniadania smacznego,
pisanek kolorowych,
świąt wesołych i zdrowych,
palemki ozdobnej,
owieczki modnej.
Wesołych Świąt życzy Dodzia![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

7 dni.
Połowa zraziła się tym, że suka karmi jeszcze szczeniaka :roll:, że trzeba ją wysterylizować :roll:, ale 2 domki są poważnie nią zainteresowne (z W-wy). Myślę, że w jednym domu wizytę przedadopcyjną po świętach zrobi moja znajoma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']7 dni.(...)[/quote]

O jeżu... Toż to marnotrawienie pieniędzy :razz:.
Aukcje wyróżnione należy zawsze wystawiać na 14 dni. Różnica w cenie to symboliczne 20 groszy, a w przeliczeniu na jeden dzień, wychodzi praktycznie o połowę taniej.
Oby coś z tych zgłoszeń wynikło...

Link to comment
Share on other sites

Bardziej stary niż wyga :-) ale dziękuje za zaufanie :-) Owszem szkoła wredności Gośi :-) Ale głównie miałem na mysli że skoro jestem pod ręką to mogę sprawdzić. Ale jak widzę nie mam co sprawdzać :-( i to zaskakujące bo sunia przepiękna...

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że z tego drugiego domu również nici... :-(

Tego psa (a raczej psy...) trzeba w trybie natychmiastowym stamtąd zabrać! Mam bardzo złe przeczucia... :shake:

Wpłaty deklarowane:
li1 - 50 zł

Kto jeszcze dorzuci się na hotel/DT? Plisss... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Plakat:[/B]
[URL="http://img529.imageshack.us/img529/3926/onoddu.jpg"][B]http://img529.imageshack.us/img529/3926/onoddu.jpg[/B][/URL]

[B]Proszę, rozwieście go w swojej okolicy! Ja jutro wydrukuję kilkanaście sztuk i porozwieszam "u siebie"![/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...