Jump to content
Dogomania

Nocne budzenie


KaRa_

Recommended Posts

Mam z moją Erą jeden problem, który dzieje się w nocy, więc do rzeczy w nocy Era śpi ze mną w łóżku (wiem, wiem nie powinnam jej na tyle pozwalać :wink: ) ale jak chce się jej siku zamiast mnie budzić biegnie do innego pokoju i budzi moją mame... Pies traktuje mnie jak przewodnika, a nie mame . Wiec dziwne, że ją budzi... i zabardzo nie wiem jak jej wbić do głowki że mna mnie budzić.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam identyczny problem. Tyle że powstał na moje własne życzenie. W nocy zdarza mi się spać naprawdę twardym snem. Wtedy mało co do mnie dochodzi. Za pierwszym razem, gdy mała piszczała nie uszłyszałam. Diana więc stwierdziła, że pójdzie popiszczeć u rodziców. Efekt był oczywiście taki, że zostałam brutalnie wytrącona ze snu przez tatę. No i oczywiście spacerek z pieskiem. Od tamtego czasu moje suczysko zawsze idzie najpierw do rodziców. Wie, że oni mnie obudzą :)

Aaa... Dla wyjaśnienia. Mała uważa mnie za przewodnika :)

Link to comment
Share on other sites

:) A często zdarzaja się wam te nocne pobudki,??? Mój urwis często mnie budził ale powiedziałam pewnej nocy dosc. Niesttey mam na 7 do pracy o 5 wstajemy i jeździmy na spacery do pobliskiego parku.W takim wypadku nocne pobudki źle konczyly sie dla mnie, nauczyłam go późnego spaceru w godz 22 na 15 min i załtwia swoje sprawy. I zaczelam sie wysypiac

:evilbat: ilona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...