Jump to content
Dogomania

Tannu - Husky znalazł dom!


klaudia.1

Recommended Posts

gratulacje i ogromny szacunek dla Waszego zaangażowania w znalezienie nowego domu dla Tannu. od razu na zdjęciach widać, że psiak jest szczęśliwy. z pewnością jeszcze wiele przyjemnych chwil przed nim w nowym domu.
:multi:

Link to comment
Share on other sites

Tannu ma jedną wadę...nie specjalnie interesuje go pozowanie do zdjęć :evil_lol: wczoraj odwracał głowę zupełnie jakby mówił " odczep się, daj mi spokój , jestem zmęczony" ale na pieszczochy to jest ogromnie łasy

ps. Klaudia myślę, ze możesz już spokojnie zmienić tytuł wątku , Tannu zostaje u nas do końca świata i jeden dzień dłużej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:lol::lol::lol::multi::multi::multi:

Bardzo sie cieszę że [B]TANNU [/B]znalazł swoj domek.
Duże podziękowania dla wspaniałej wlascicielki, która dała cieply domek gdzie dożyje swoich szczesliwych chwil jako weteran.

Pozdrawiam
Anulus:lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

witam

wczoraj w pracy był u mnie Tannu ze swoją pańcią Kasią widać , że są w sobie zakochani z wzajemnością :loveu: od kilku dni piesia na widok "swoich nowych ludziów" zaczął merdać ogonem kiedy wracają do domu, przedtem tego nie robił bo za pewne nie bardzo wiedział o co chodzi z tym przewożeniem go z miejsca na miejsce....teraz chyba już wie, że to jego cicha, ciepła i kochająca go przystań do końca życia, widać w tych jego cudnych oczach ogromne psie serducho i szczęście huśtające się na ogonie :loveu:

Imię Tannu oczywiście zostaje bo trudno je zmieniać tak dorosłemu psu i uczyc go od nowa innego choć i tak jest pieszczotliwie nazywany MORDKĄ lub Tańciu ;)

mam dwie fotki ale nie zbyt dobrej jakości ponieważ Pan Tannu nie jest typem modela, zawsze się poruszy w najmniej odpowiednim momencie :diabloti:
teraz mam urlop i obiecuję lepsze zdjęcia ze spacerków we wczoro (ja, Kasia, Tannu i moja Astra)

[URL]http://img134.imageshack.us/img134/4111/obraz001in6.jpg[/URL]

[URL]http://img134.imageshack.us/img134/4237/obraz002yz2.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...