Jump to content
Dogomania

Przepisy krajowe czyli psy w miejscach publicznych


osobek

Recommended Posts

[QUOTE]..ale ja paniusiu mowie o przestrzeganiu prawa ,ktorego lamanie zarzucasz innym.[/QUOTE]
A nie to było odwrotnie. Prawo w Polsce Ty złamałeś i pouczałeś Iwonę.
A ja do tej pory nie wiem czy tam jest obowiązek prowadzic psa na smyczy.
To co mówi prawo z tamtego miasta? Maxxel wiesz jakie mają tam przepisy prawne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LALUNA']A nie to było odwrotnie. Prawo w Polsce Ty złamałeś i pouczałeś Iwonę.
A ja do tej pory nie wiem czy tam jest obowiązek prowadzic psa na smyczy.
To co mówi prawo z tamtego miasta? Maxxel wiesz jakie mają tam przepisy prawne?[/quote]

przeczytalem -dogs regulation of Sydney City,na tej podstawie opieram swoje spostrzezenia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']
Wiesz niektorzy zeby psy wykonczyc to nawet nie musza z domu z nimi wychodzic mysle o biednej Borce.Wiesz cos na ten temat ?
[URL]http://www.vandog.pl/pl/bordzia.html[/URL]
to tez jest humor ale czarny[/quote]
Nie nie wiem .Jesli mozna to bardzo prosze o szczególy ale zapewne nie doczekam sie tych rewalacji.Zawsze mówisz A i na tym kończy się zapowiedz kolejnej sensacji:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']Ta konfabulacja jest u ciebie chorobliwa:lol::lol:
Wiesz co to jest zasada ograniczonego zaufania ptaszyno:evil_lol:[/quote]
Okonskiej tu racji odmowic nie sposob:cool3:ona tak z autopsji:cool3:Iwono, nigdy nie ufaj policyjnym filozofom;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']Jak to co sie dzieje .Twoja [B][SIZE=3]znajoma [/SIZE][/B]przeprowadza stado owiec przez ulice we Wroclawiu przy pomocy psa bez smyczy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Okonska ja tu widzę poziom Jasia. Beznadziejny przypadek.:shake:
Ale wiesz co, zrobie to dla Maxxela, bo widocznie jemu też tej podstawowej wiedzy zabrakło.
Jak to było? Czego Jaś się nie nauczy to Jan umieć nie będzie.

To jeszcze raz i powolutku.


[quote name='LALUNA']A ja Ci powiem, ze [B][SIZE=3]znajomy[/SIZE][/B] ma psa, który często prowadzi [B]stado owiec[/B], przez ulicę. [B]Myślisz ze [SIZE=3][SIZE=2]jest[/SIZE] [/SIZE]na smyczy?[/B] [/quote]

Okonska.
Znajomy a nie znajoma.
Znajomy - rodzaj męski
Znajoma - rodzaj żeński
Zasadnicza różnica.

Pies prowadzi stado.
Znajomy nie prowadzi stada.
Znajomy wydaje polecenia psu, pies je wykonuje. Stado prowadzi pies.

"przy pomocy psa bez smyczy"

Jak już to przy pomocy psa nie będącego na smyczy.
Chociaż tu jedynie było pytanie.

[B]Myślisz ze [SIZE=3][SIZE=2]jest[/SIZE] [/SIZE]na smyczy?[/B]

No to teraz jeszcze raz przeanalizuj wypowiedź, zastanów się parę godzin, a potem jak jeszcze czegoś nie zrozumiesz, to zapytaj.
Kto pyta nie bładzi a przy okazji nie ośmiesza się.
Bo w tej sytuacji, sama widzisz, jak Jasiek :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Okonska ja tu widzę poziom Jasia. Beznadziejny przypadek.:shake:
Ale wiesz co, zrobie to dla Maxxela, bo widocznie jemu też tej podstawowej wiedzy zabrakło.
Jak to było? Czego Jaś się nie nauczy to Jan umieć nie będzie.

To jeszcze raz i powolutku.




Okonska.
Znajomy a nie znajoma.
Znajomy - rodzaj męski
Znajoma - rodzaj żeński
Zasadnicza różnica.

Pies prowadzi stado.
Znajomy nie prowadzi stada.
Znajomy wydaje polecenia psu, pies je wykonuje. Stado prowadzi pies.

"przy pomocy psa bez smyczy"

Jak już to przy pomocy psa nie będącego na smyczy.
Chociaż tu jedynie było pytanie.

[B]Myślisz ze [SIZE=3][SIZE=2]jest[/SIZE] [/SIZE]na smyczy?[/B]

No to teraz jeszcze raz przeanalizuj wypowiedź, zastanów się parę godzin, a potem jak jeszcze czegoś nie zrozumiesz, to zapytaj.
Kto pyta nie bładzi a przy okazji nie ośmiesza się.
Bo w tej sytuacji, sama widzisz, jak Jasiek :cool1:[/quote]

Laluna mi nie zabraklo wiedzy ,zabraklo wyobrazni.Moje ograniczniki nie moga wychwycic tego spedu owiec ulicami Wrocka.Oczywiscie psy luzem.Innej opcji przy zaganianiu nawet nie bralem pod uwage..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"maxxel"']..ale ja paniusiu mowie o przestrzeganiu prawa ,ktorego lamanie zarzucasz innym. [/quote]

A kiedy ja Tobie zarzucalam maxxelku lamanie prawa ?
Napisalam Ci ze znecasz sie , pastwisz nad bezbronnymi zwierzetami.
Zaniosles osobiscie swoje szczeniaki do weta by na Twoje zadanie poobcinal im kawalki kregoslupa:angryy:
Asystowales przy tym , przygladales jak okalecza wet Twoje szczeniaki.
Podsumowales ze nie zauwazyles by szczeniaki odczuwaly jakikolwiek bol .
Tylko dlatego skazales szczeniaki na cierpienie bo takie Ci sie podobaja.
To sie nazywa sadyzm.
Dla ludzi normalnych prawo jest niepotrzebne o znecaniu sie nad zwierzetami.
[b]Na to czepiles sie mojego psa ze jest prowadzony nie na smyczy,[/b]
podciagajac pod ARGUMENT ZA KOPIOWANIEM :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Laluna mi nie zabraklo wiedzy ,zabraklo wyobrazni.Moje ograniczniki nie moga wychwycic tego spedu owiec ulicami Wrocka.Oczywiscie psy luzem.Innej opcji przy zaganianiu nawet nie bralem pod uwage..[/quote]

Typowe dla maxxelka , odciaganie od tematu o kopiowaniu.
Chyba ma wyrzuty sumienia za to co zrobil swoim psom :-(
powoli widze dociera , juz uszu nie kopiuje :multi:
do pozbywania tak potrzebnej czesci ciala jakim jest ogon u psa tez sie przekona.
Niektorzy musza miec wiecej czasu , trudniej dociera :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']A kiedy ja Tobie zarzucalam maxxelku lamanie prawa ?
Napisalam Ci ze znecasz sie , pastwisz nad bezbronnymi zwierzetami.
Zaniosles osobiscie swoje szczeniaki do weta by na Twoje zadanie poobcinal im kawalki kregoslupa:angryy:
Asystowales przy tym , przygladales jak okalecza wet Twoje szczeniaki.
Podsumowales ze nie zauwazyles by szczeniaki odczuwaly jakikolwiek bol .
Tylko dlatego skazales szczeniaki na cierpienie bo takie Ci sie podobaja.
To sie nazywa sadyzm.
Dla ludzi normalnych prawo jest niepotrzebne o znecaniu sie nad zwierzetami.
[B]Na to czepiles sie mojego psa ze jest prowadzony nie na smyczy,[/B]
podciagajac pod ARGUMENT ZA KOPIOWANIEM :roll:[/quote]

paniusiu czepilem sie ,bo jestes ostatnia osoba ktora powinna w tej kwestii radzic i oskarzac.Jestes taka sama sadystka jak ja!!Kobito jaka jest roznica zanosic szczeniaki do weta na kopiowanie a sprowadzac sobie kopiowanego psa?
Sporo tez dziamlalas na temat nie przestrzegania prawa w odniesieniu do kopiowania.Stad tez uwagi,ze sama do przepisow i prawa sie nie dostosowujesz,czytaj lamiesz je...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zigi']Okonskiej tu racji odmowic nie sposob:cool3:ona tak z autopsji:cool3:Iwono, nigdy nie ufaj policyjnym filozofom;):lol::lol:[/quote]

Filozof to z niego jest jak ............... (oszczedze )
dyplomata tyz , daty smierci swoich psow nie tak szybko wstawia na swojej stronie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Laluna mi nie zabraklo wiedzy ,zabraklo wyobrazni.Moje ograniczniki nie moga wychwycic tego spedu owiec ulicami Wrocka.Oczywiscie psy luzem.Innej opcji przy zaganianiu nawet nie bralem pod uwage..[/quote]

Skoro twierdziłeś ze zrozumiałes Okonska co chciała powiedzieć, to znaczy ze poziom wiedzy był taki sam. Jak widzisz ja nie zrozumiałam i miałam rację, bo kto nadązy nad taką "płodną wyobrażnią" i słowotwórczością.

A Twoja wyobrażnia znowu podaza w złym kierunku.
Nie pisałam o spedzie, nie pisałam o zaganianiu ulicami.
Pisałam jedynie o przeprowadzeniu przez ulicę stada.
To zasadnicza różnica.
Wrocław jest bardzo pieknym, zielonym miastem.
A coby pomóc Twojej wyobraźni to kliknij ten link wstaw sobie Wrocław i zobacz ile mozliwosci daje to miasto, nawet dosć blisko centrum
[URL]http://mapa.szukacz.pl/mapnik.html?r=0.7495866442457111[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']paniusiu czepilem sie ,bo jestes ostatnia osoba ktora powinna w tej kwestii radzic i oskarzac.Jestes taka sama sadystka jak ja!!Kobito jaka jest roznica zanosic szczeniaki do weta na kopiowanie a sprowadzac sobie kopiowanego psa?[/quote]

No tak nikt nie ma prawa glosu o kopiowaniu kto ma psa kopiowanego nawet nie z wlasnej winy - to nastepny argument maxxelka .
Maxxelku sadyzmem jest przygladac sie maltretowanym zwierzetom i to na wlasne zadanie :crazyeye:
Zaloz nastepny temat , kto nie powiniez zabierac glosu i Ciebie krytykowac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Skoro twierdziłeś ze zrozumiałes Okonska co chciała powiedzieć, to znaczy ze poziom wiedzy był taki sam. Jak widzisz ja nie zrozumiałam i miałam rację, bo kto nadązy nad taką "płodną wyobrażnią" i słowotwórczością.

A Twoja wyobrażnia znowu podaza w złym kierunku.
Nie pisałam o spedzie, nie pisałam o zaganianiu ulicami.
Pisałam jedynie o przeprowadzeniu przez ulicę stada.
To zasadnicza różnica.
Wrocław jest bardzo pieknym, zielonym miastem.
A coby pomóc Twojej wyobraźni to kliknij ten link wstaw sobie Wrocław i zobacz ile mozliwosci daje to miasto, nawet dosć blisko centrum
[URL]http://mapa.szukacz.pl/mapnik.html?r=0.7495866442457111[/URL][/quote]

Laluna ja nie twierdze,ze Wroclaw jest brzydki ,to miasto moich zakowskich lat!!Nigdy jednak nie widzialem tam przeganianych owiec..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']No tak nikt nie ma prawa glosu o kopiowaniu kto ma psa kopiowanego nawet nie z wlasnej winy - to nastepny argument maxxelka .
Maxxelku sadyzmem jest przygladac sie maltretowanym zwierzetom i to na wlasne zadanie :crazyeye:
Zaloz nastepny temat , kto nie powiniez zabierac glosu i Ciebie krytykowac :evil_lol:[/quote]

..kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Niech ono jednak bedzie z pozycji dyskusji ,nie oskarzania o barbarzynstwo,sadyzm.Mysle,ze poza cietymi ogonami jest dziesiatki pilniejszych sprwa w kierunku psa..
Nie chrzan juz paniusiu o braku wlasnej winy.Gdyby nie tacy jak ty czy ja problem kopiowania zniknal by juz bezpowrotnie.Poki sa psy kopiowane na ulicach ,bedzie tez ich chec posiadania..Z najprostrzej przyczyny ,sa ladniejsze..
Co z tymi przepisami w Sydney?Czy ty rozumiesz angielski?

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze raz i powolutku.
[quote name='LALUNA']
Znajomy - rodzaj męski
Znajoma - rodzaj żeński
Zasadnicza różnica.[/quote]
[quote name='LALUNA']Pani się zagadał[/quote]
:turn-l:


[quote name='LALUNA']Pies prowadzi stado.
Znajomy nie prowadzi stada.[/quote]
[quote name='LALUNA']pies złapał za rękę tej pani. I jeszcze ją ochrzanił, ze czemu biega po wystawie.[/quote]
:turn-l:


No to teraz jeszcze raz przeanalizuj wypowiedź, zastanów się parę godzin, a potem jak jeszcze czegoś nie zrozumiesz, to zapytaj.
Kto pyta nie bładzi, a przy okazji nie ośmiesza się.
:bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']

Okonska.
Znajomy a nie znajoma.
Znajomy - rodzaj męski
Znajoma - rodzaj żeński
Zasadnicza różnica.

Pies prowadzi stado.
Znajomy nie prowadzi stada.
Znajomy wydaje polecenia psu, pies je wykonuje. Stado prowadzi pies.

[/quote]

DLa mnie akurat to nie ma znaczenia znajoma czy znajomy.W kazdym razie chciala bym zobaczyć na wlasne oczy to paradujace stado w miejscie:lol:Laluna fajnie sie czyta twoje posty szczegolnie jak brakuje Ci argumentow aby bronic głupot które wypisujesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Filozof to z niego jest jak ............... (oszczedze )
dyplomata tyz , daty smierci swoich psow nie tak szybko wstawia na swojej stronie :angryy:[/quote]
Nie krepuj się .wal prosto z mostu:lol:.
Iwono & Car mozesz mnie uswiadomic co mi ubyło z mojej stajni i z jakiego powodu ?? Acha i jeszcze jedno ,nigdy na swojej stronie nie zamieszczałam informacji o zgonie moich psow.Pomyliły Ci sie hodowle Pani Colombo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Laluna ja nie twierdze,ze Wroclaw jest brzydki ,to miasto moich zakowskich lat!!Nigdy jednak nie widzialem tam przeganianych owiec..[/quote]

Widocznie w tym czasie miałeś inne zajęcia. A to że Ty nie widziałeś to jest jakis dowód? Pozatym czy ja napisałam ze przez Wrocław ktoś przeganiał owce, albo o jakimś spędzie? :crazyeye: Napisałam ze były przeprowadzane przez ulicę. Baa nawet w tym roku odbyły sie zawody farmerskie, niedaleko ulicy Traugutta, w tamtym roku też. Imprezy ZKwP wpisane w kalendarz ZK
Pewnie za Twoich czasów nie widziałes patroli Strazy Miejskiej na koniach. Co nie zmienia faktu że są. Pewnie tez nie widziałes w rynku duzej ilosci koni, co nie znaczy ze nie było. Owszem była raz impreza w której brało udział ponad 100 jeźdźców na koniach i to w samym centrum rynku.

No i teraz powiedz, czy to że nigdy nie widziałes tych imprez to znaczy ze się one nie odbyły? Wykazujesz tu taką filozofie Alfa." Coś co sie nie da naprawic znaczy ze nie jest zepsute." :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']DLa mnie akurat to nie ma znaczenia znajoma czy znajomy.W kazdym razie chciala bym zobaczyć na wlasne oczy to paradujace stado w miejscie[/quote]

Okonska chcesz powiedzieć że dla Ciebie bez różnicy kobieta czy mężczyzna :crazyeye::lol:

A gdzie bys chciała zobaczyc?
[SIZE=3][B]"miejscie" ?? A gdzie to miejscie jest? [/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ThuathaDea czy już nakręciłeś drugą cześć filmiku o tym jak pies łamie sobie ogon o tunel agility?
Cały czas czekamy.

Wiec nie marnuj czasu bo w tej chwili go marnujesz. A przy okazji jak już kogoś cytujesz to postaraj sie całym zdaniem.

[QUOTE][B]Pan [/B]z owczarkiem podhalańskim na smyczy, też na wystawie, Pani biegła za kimś bo ta osoba coś zapomniała, pies złapał za rękę tej pani. I jeszcze ją [B]ochrzanił,[/B] ze czemu biega po wystawie. [/QUOTE]

TAk to jest jak ktoś, próbuje cwaniakować. Zajmij sie lepiej kręceniem filmików o łamaniu ogona w agility. Moze złotą kaczkę dostaniesz od Okonskiej. Albo "złotą trzcionke" lub "trzicnkę" lub "czcionkę" co wolisz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...