Jump to content
Dogomania

Krótka historia o tym jak sie Labrador obrazic potrafi...


Graf

Recommended Posts

No wiec jest godzina 8:00 spie sobie i nic niczego zlego nie zapowiada, wtem krzyk MACIEK NIE MA PSA WSTAWAJ!! no to sie zbudzilem na rowne nogi po drodze zaliczajac kilka mat na schodach i ide szukac psiaka obchodze ulice podworko las druga ulice,wracam po godzinie pies sobie lezy a obok moja matka stoi...Graf lezał sobie caly czas na swoim miejscu pod schodami tylko ze sie polyzl tak ze nie bylo go widac, nie zareagował na wszystkie wolania i krzyki ciagle sobie lezal a jak juz go moja mama znalazla to sie nawet nie ruszyl tylko trza go bylo wyciagac, jesli myslicie ze on spal to sie mylicie lezal z podniesionym pyskiem i patrzyl sie w podworko...ach te Labki:) :evil: 8)

Link to comment
Share on other sites

noa le nie wiadomo dlaczego sie labek obraził? :wink:

musiał byc powód,że poczuł sie urazony :lol:

moja grzywaczka obraza sie okrutnie i na śmierc prawie, kiedy ja wykapie najpierw jest głupawka a potem tak sie obrazi,ze sie zwinie w kłebek i ruszyc jej sie nie da :wink: a juz po wyczesaniu i wysuszeniu to wogóle przez godzine psa nie ma :-?

golden znowu jak sie obrazi to juz na amen idzie do siebie i psa nie ma mówisz do niego a on nic nawet głowy nie podniesie 8) bo cos mu nie przypasiło

tak sie czasami własnie zastanawiam jak to jest z tymi psami czy rzeczywiscie jest u nich taki odruch jak obraza majestatu? czy po prostu jakis dół emocjonalny :wink: spowodowany zachowaniem naszym czyli ich włascicieli?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...