Jump to content
Dogomania

Karma ANF


Rinuś

Recommended Posts

tak,mój psiak ją jadł, bardzo dobra amerykańska karma, podobno najlepsze są amerykańskie, a potem długo, długo nic...nie wiem czy to prawda, ale ja byłam bardzo z niej zadowolona, ostatnio kupiłam Eagle pack i też świetnie, nawet nasz niejadek chętniej ją je niż ANF, składniki, ilość tłuszczu itd. podobnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taishi']tak,mój psiak ją jadł, bardzo dobra amerykańska karma, podobno najlepsze są amerykańskie, a potem długo, długo nic...nie wiem czy to prawda, ale ja byłam bardzo z niej zadowolona, ostatnio kupiłam Eagle pack i też świetnie, nawet nasz niejadek chętniej ją je niż ANF, składniki, ilość tłuszczu itd. podobnie.[/quote]
[B][I]ale ja w jej składzie nie widzę glukozaminy i chondroityny...[/I][/B]
[quote name='marmara_19']zadna karma zawierajaca zboza nie ejst "super" aczkowliek mozna w tych akrmach wybrac te lepsze i gorsze...

Rinus sprobujcie orijena! moje burki jedza i jest super:Da jak Brutus bedzie biegal i mniej jadl to powinien fajnej sylwetki nabrac:)[/quote]
[B][I]karma nie jest dla mojego psiaka...znajoma się o nią pytała :p[/I][/B]
[B][I]mój dostaje Acanę i jestem z niej bardzo zadowolonam a Brutus ma ładną sykwetkę :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...