Jump to content
Dogomania

Briard


Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm chciałam jechac w tym roku na klubówke ale nie wiem czy dam rade... :-? Być moze spotkamy sie w Poznaniu :)

Tak ma dwa dobermany, czarne podpalane z kopiowanymi uszkami. Psa i suke Ars & LeeLoo... Obydwa z polskiej hodowli :angel:

Briardzika chciałabym z hodowli czeskiej Nadina -Sis...

Rozmawiałam jakis czas temu z hodowczynią wieć jest ok :) A moim marzeniem jest czarna briardka...

Link to comment
Share on other sites

Ja terz zakochana jestem w czanych briardach . a na koniec roku zamierzam pokryć moją suczkę czarnym psem.Na oku mam Unika Variete lub słowackiego Abado Arte Cassari.Boję się tylko że będę miała problem ze sprzedarzą szczeniątek bo rasa ta jest mało popularna w naszym kraju.Ludzie zaś boją się długiej sierści i linienia :icon_roc: A przecierz te psy nie gubią włosa jak rasy gładkie i o średnie. :D :D :D 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Do Caterina1:

No coz.... dostep do inetrnetu mam tylko w pracy.

Czuje sie tez troche nieswojo jak ludzie mowia o osiagnieciach swoich psow, tytulach, wystawach. Ja jestem w tym temacie "zielony" lecz rowniez mysle o pokazaniu mojaj najmilszej briardki na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Własnie briardy to mało popularna rasa w Polsce... :o

A co do gubienia sierści to moje dwa ktotkowłose dobermany tak starsznie gubią sierść że hmm aż trudno to sobie wyobrazić :-?

Unika nie widziałam :oops: ale ze zdjec widziałam Abado - bardzo mi sie podoba tez pies :)

A moze zastanowie sie nad kupnem szczeniaka od Ciebie ??? Cio Ty na to?

Z jakim przydomkiem beda Twoje maluchy?

Link to comment
Share on other sites

Lada dzień przyjdzie mi przydomek bo nie jest tak łatwo trafić na nieistniejący. Ja mam takie szczęście że wszystkie jakie napisałam już miały właścicieli więc musiałam zrobić to ponownie.Mam nadzieję , że moje szczeniaki będą takie ładne jak mama i tata.Powinny być oczywiście też zdrowe. :smilecol: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

UNIK jest czarny , jego ojcem jest nieżyjący Kier Z GNIAZDA SOWY.

Najpiękniejszy krajowy interchampion, :terazpol: zmarły przedwcześnie rok temu na skręt żołądka.Chciałabym by w miocie mojej Vici był taki wybitny pies.Niewiem czy go widziałaś ale robił wrażenie :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Tak widziałam Kiera na żywo i na zdjeciach - przecudny briard tylko szkoda że nie czarny ale mimo wszystko naprawde robił wrażenie, kiedy go pierwszy raz zobaczyłam to zrobiłam :o bo naprawde był cudny starsznie szkoda takiego psa :cry:

Podobne wrażenie robi na mnie CZARLI z Wuzlandii - :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Tak byłam na stronie, widziałam i sie zakochałam :iloveyou:

Szczeniaki są cudne ale Bead-Lilac to równie piekna suka :angel:

Ja niesiety teraz nie moge miec briarda musze jeszcze poczekac albo do jesieni albo na przyszły rok :(

Bo aktualnie mam małego dobcia, a na jesien przeprowadzam się do domu z ogrodem :angel:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich miłosników Briardów. Ja mam 7 miesiecznego briarda płowego - cudownego. Wabi się Iwan i jest z hodowli " z Krainy Mgieł" z Kobylnicy koło Słupska. 06 lipca bedzie nasza pierwsza wystawa w Warszawie. Trzymajcie kciuki!!! Niech odezwa się miłosnicy Briardów. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć!!!

Super że zdecydowałaś się wystawić swojego briardzika.Uwierz wysawy to fajna zabawa i miejsce gdze można poznać wspaniałych ludzi.

Ja zaczełam jeżdzić z moją Vicą gdy miała 5 miesięcy,była to klubówka w Konstantynowie Łódzkim.Spędziłyśmy tam dwa wspaniałe dni , no cóż nie powiodło nam się Vicia była 2w klasie baby.Ale to był nasz debiut a przegrałyśmy z wieloletnią hodowczynią i sędzią 1 grupy.Więc nie było tak żle.Wróciłyśmy do domu zadowolone ,z kupą nowych znajomych z którymi znamy się do dzisiaj.

Życzymy wam udanej zabawy. :kciuki:

P.S:nie przejmójcie się oceną i tak wasz briardzik jest najpiękniejszy i kochany! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć!!!!! Dzięki za rady jestem dosyć młodym hodowcą i brak mi doświadczenia. Jeśli chodzi o Carlosa Arte Cassari to przyznam ci się nie znam tego psa. Jak możesz to napisz mi coś więcej na jego temat. :dog: Pozdrowienia odemnie i Vici. :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

FAJNĄ MASZ STRONĘ AGATO A TWÓJ ORTON JEST NAPRAWDĘ

ŁADNYM PSEM.MOJA VICIA TEZ NIEDŁUGO BĘDZIE MIAŁA SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ.MAM DO CIEBIE PYTANIE:

CZY BĘDZIESZ NA TEGOROCZNEJ WYSTAWIE KLUBOWEJ W ŁODZI? :Dog_run:

POZDROWIENIA Z LUBLINA DLA WSZYSTKICH BRIARDZIRZY!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

MY JEDZIEMY NA KLUBOWĄ I DO POZNANIA ,RACZEJ NIE JEŻDZIMY NA KRAJÓWKI BO NIC JUŻ NAM NIE DAJĄ.ZALICZMY TYLKO RODZIMY LUBLIN.A W TYM ROKU MAŁO JEZDIMY NA WYSTAWY BO ,MOJA VICIA UTYŁA SOBIE I TERAZ INTENSYWNIE SIĘ ODCHUDZA-A KOCHA JEDZENIE-. :eating: W TAMTYM ROKU BYLIŚMY NA WĘGRZECH I W RUMUNI.CHCEMY SPRUBOWAĆ WYJEŻDZIĆ INTERCHAMPIONAT,A BRAKUJE NAM 2 CACIBÓW Z POLSKI I DOKOŃCZENIA KURSU PO. :beerchug: :hand: POZDROWIONKA OD VICI DLA ORTONKA :buzi:

Link to comment
Share on other sites

:P Cześć Marcinie cieszę się że kupiłeś sunię u mojej koleżanki w Zawierciu pewnie będziesz z niej bardzo zadowolony .Ja mam 8 piesków i 19 lipca idą do swoich nowych domków(w całą Polskę).Pozdrawiam iżyczę ci wiele radości z małego jeszcze kudłacza.Bożena Kudłate Serce

Czesc. Od pewnego czasu nie mialem dostepu do internetu ale teraz jest juz lepiej!!! Jestem zadowoly jak najbardziej. Z kazdym dniem jest coraz milej i weselej. Powiem szczerze, ze o Twojej hodowli rowniez myslelismy z zona (nawet dzwonilismy) ale jak zobaczylismy nasza suczke w Zawierciu to zakochalismy sie od razu!!!

Link to comment
Share on other sites

Marcin, Rhoda jest młodszą siostrzyczką mojego Ortona i cieszę się że masz briarda "Z Pierwszej Ligi". Co do wystaw, to myślę, że Asia wszystko ci przekaże w odpowiednim czasie, a ja też bardzo chętnie zawsze pomogę, pracuję w Katowicach - na Jagiellońskiej - w razie czego możemy się kiedyś umówić. Bardzo jestem ciekawa, jak mała wygląda.

Widziałam całą 11-tkę, jak byłyśmy z Asią w Związku tatuować szczeniaczki - i wszystkie były bardzo kochaane !!! Ratinę widziałam w Krakowie i zapowiada się bardzo dobrze.

Czesc. Lepiej pozno niz wcale. Przez pewien czas nie mialem dostepu do sieci stad wiec zwloka w odpowiedzi. Tak Rhoda to mlodsza siostra Ortona. Widzielismy Was wiele razy na wystawach - rowniez w Krakowie, stalismy z zona obok podziwiajac jak Twoj piesek ladnie daje sie czesac (zazdroszcze).

Jezeli chcesz zobaczyc Rhode to bedzie nam bardzo milo. Ulica Jagiellonska to 3 minuty drogi z mojego domu, pracujemy z zona w domu a wiec czasu nam nie brakuje.

Pozdrawiam goraco,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słuchajta ludziska czy zgłosiliście już psiątka na klubuwkę. A bliuletyn klubowy dopiero nam niedawno przyszedł. To muszę przyznać jak zwykle jestem mile zaskoczona. Lektura tak wciągająca i tak ciekawa, i naszych briardków tyle. A wiecie do Lublina przybył mały briadzik. Będzie nas więcej. Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

CZEŚĆ AGATKO !!!!!!!DOSZEDŁ DO MNIE JUŻ BIULETYN ,BRIARDZIKI SĄ SUPER, I BARDZO ŁADNE SĄ ZDJECIA ORTONKA. BARDZO WZRUSZYŁA MNIE HISTORIA BRIARDA PORZUCONEGO NA WARSZAWSKIM PALUCHU,OGÓLNIE LISTY BYŁY DOSYĆ SMUTNE. ZDJĘCIA TO TOTALNY ODLOT !!!!!!! JUZ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ KLUBÓWKI!!!!!!!! POZDROWIENIA OD VICI DLA WSZYSTKICH BRIARDKÓW :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...