Jump to content
Dogomania

Briard


Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wprawdzie nie mam briarda,ale Azja(na emblemacie) codziennie bawi sie z polroczna suczka tej wlasnie rasy.

Z jakiej hodowli masz pieska?

Kupilem ja z hodowli "z pierweszej ligii" od b.milej pani Asi. Czesto dzwoni z pytaniami jak sprawuje sie piesek (suczka!). Myslalem o kupnie z hodowli "kudlate serce" ale tam musialbym jeszcze poczekac do sierpnia.

Generalnie jest kochana! Nie ma to jak Briard (no i jeszcze PON i bobtail!)

Link to comment
Share on other sites

Witamy!!gratulacje za napisany pierwszy poscik :klacz: . Szkoda ze nie mieszkasz w Wawie bo z checia bym zobaczyla maluszka. Ja nie mam pieska tej rasy ale bardzo mi sie podobaja :thumbs: . Wasze zdrowko :beerchug:

Dzieki. Jak bedzie wieksza tyo moze bedziemy kiedys w Warszawie???

Link to comment
Share on other sites

Ahhh.. mój sąsiad ma briarda ;) nie skojarzylam ;)

bo chyba owczarek francuski długowłosy to to samo nie?

Tak to oto samo tyle ze :

1.) moze byc plowy lub czarny, plowe sa b.popularne co widac szczegolnie na wystawach bo na ulicy ciezko spotkac briarda

2.) moze miec uszy kopiowane lub nie - b.popularne i ladniejsze (to moje zdanie!!) jest tzw. czeskie ucho czyli kopiowane.

Moja suczka jest plowa (no tak naprawde to jeszcze jest szaro ruda) i ma uszka kopiowane.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cześć !!! Ja od czterech lat mam swojego wymarzonego briardzika .Jest to suczka z rodowodem , pokazująca się na wystawach. Super jest mieć briarda i codziennie patrzeć na jego owłosiony pyszczek. :D

Ja jeszcze nie moge patrzec na owlosiony pyszczek :wink: ale juz niedlugo...... Ja rowniez uwazam, ze briardy sa kochane i wspaniale!

Link to comment
Share on other sites

Witam briardziarzy!

Briardy to moja druga miłość po dobermanch. Szykuje się z zamiarem kupna szczeniaka ale to dopiero najszybciej na jesień :(

Mam pytanie:

- po jakich rodzicach są wasze briardy?

- ach i caterina1 skąd tzn z jakiej hodowli jest Twoja dziewczynka?

Ucałujcie je koniecznie ode mnie w te kudłate kochane pyszczki :angel:

Link to comment
Share on other sites

Cześć!!! Fajnie że tak jak ja kochasz briardy!!! :thumbs: Moja suczka Vicia jest z hodowli BATINA z Wodzisławia śl.Jej rodzice są z czeskim pochodzeniem.Ojcem jest ch.Pl,Cz,Sl Agassi Nadina ,a matką Eimy Chlupate Srdce. :D :D :) Pozdrowienia z Lublina dla wszystkich miłośników briardów!!!!!!! :D :angel:

Link to comment
Share on other sites

Super!!!

Agassi jest sliczny , miałam juz okazje widziec go pare razy na żywo :angel: Cudny czarny pies...

Eimy nie widziałam, ale hodowle BATINA znam i p.Glormesa równiez, a Wodzisław jest 16 km od Rybnika gdzie mieszkam :)

Twoja dziewczynka jest czarna? Ma kopiowane uszka? Ach i jesli moge spytac jakie ma imie w rodowodzie?

Jesli mozesz i chcesz wyslij mi jej zdjecia to adres : [email protected]

Byłam bym bardzo wdzieczna :angel:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę się pochwalić to jest Mł.Ch.Pl,Ch.Pl i ma 2 CACIBy zagraniczne(Debreczyn i Ryga).Hodowca nasz jest super spotykamy się co roku na wystawie klubowej,zawsze nam pomaga i interesuje się rozwojem naszej suczki. Mama Vici umarła 3 lata temu i może dlatego jej nie znzsz. POZDROWIONKA!!!!!! :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

No to moje serdeczne gratulacje za takie osiagniecia :angel:

Vici urodziła sie 22.03.99 r prawda? A Ty nazywasz sie Katarzyna Snarska?

Znalazłam Was i Wasze zdjecia w Biuletynie Klubu z 2000 roku :wink:

Vici jest śliczna :)

Bedziesz moze w tym roku na wystawie w Rybniku???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...