Jump to content
Dogomania

A jak nauczyc psa chodzenia na tylnich lapach??


madalenka

Recommended Posts

[quote name='madalenka']A jak nauczyc psa chodzenia na tylnich lapach?? Bo moja traci rownowage no i nie da rady. :cool3:[/quote]

No a ile ta Twoja psina ma latek, miesięcy?

Przecież od kilku miesięcznego psa nie można wymagać chodzenia na dwóch łapkach, zwłaszcza u takich ras jak golden:roll: - coś o nichy wiem bo mam mojego "nieregulaminowego we wszystkie strony goldena" - naczy chodzi o jego zachowanie:razz: Tak mi się zdaje, że gdzieś indziej pisałaś, że to młode psisko i jeśli się z tym nie myle (mógł być to ktoś inny^^") - to mam dla Ciebie taka rade - odpuść sobie to jeszcze, aż psisko będzie miało ponad rok i spokojnie będzie mogło stać na tylnich łapach stabilnie. Teraz lepiej miej na uwadze jego zdrowie - stawy, przecież dysplazja u tej rasy jest nierzadka niestety, a takie sztuczki psu w tej chorobie bynajmniej nie pomogą:shake: No, a żeby stwierdzić czy pies może mieć jakieś skłonności do tej choroby musi być już starszy.

Jak napiszesz mi wiek psiska to moge dać Ci spokojnie wskazuwki/przepisy co z nim możesz robić w takim wieku - ja z moim pracuje od małego cały czas to moge podzielić się zdobytym doświadczeniem:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Dejzi też stoi na tylnikch łapkach, ale nie tylko bo jeszcze chodzi i robi kołka wokół własnej osi. Zaczełam z nią ćwiczyć w te sposób ze trzymałam ją za pzednie łapki a i robiłam kilka kroków* dzieki temu Dejzi bez problemu sie utrzymuje i nie ma z tą sztuczką żadnych problemów ;) No i nie wymagaj tego u szczeniaka. Dejzi zaczeła cwiczyć jak miała roczek i toche.
* rób tyle kroków ile widać ze może pies, nic na siłe. Stoponiowo zwiekszaj tą liczne, w zalezności jak idze psu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...