Jump to content
Dogomania

14.05.2006 MINI ZAWODY TAŃCA Z PSEM


Klaudia:-)

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']Artiscic to zawody tylko dla początkujacych :lol: , więc Ciebie nie dotyczą, w końcu początkujacy nie jesteś[/quote]Laluna tak naprawdę tylko Ty i Danusia w tym sporcie jesteście doświadczone , ja sie muszę jeszcze duuuużo nauczyć , a każda tego rodzaju impreza to dobra zabawa .Mam zamiar zgłosić dwa psy labradora(PSP)dla zabawy i Artisia.Może sie okazać że nasze wyszkolenie to nic rewelacyjnego.;) ;) ;) Zgłos sie bedzie faajnie wkońcu to pierwsza tego typu impreza w naszym kraju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTISTIC']Zgłos sie bedzie faajnie wkońcu to pierwsza tego typu impreza w naszym kraju.[/quote]
No niestety ale ten regulamin zupełnie mi nie pasuje. Czesi na początku mieli w swoim regulaminie slalom miedzy nogami jako chody obowiazkowe, zajeło im to dwa lata aby dojśc do wniosku że jest to przeciw choreografii z wielkimi psami. Nie chcę wałkować znowu tego samego. Jezeli juz wystartuje to w zawodach według regulaminu który jest przyjęty przez ZKwP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'] Jezeli juz wystartuje to w zawodach według regulaminu który jest przyjęty przez ZKwP[/quote]Laluna ale Ty masz bordery które swietnie robią slalom , a my ;) szybciej się zestarzejemy niż doczekamy zawodów związkowych, niech Twój występ będzie ukłonem w kierunku popularyzacji tego sportu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTISTIC']Laluna ale Ty masz bordery które swietnie robią slalom , a my ;) szybciej się zestarzejemy niż doczekamy zawodów związkowych, niech Twój występ będzie ukłonem w kierunku popularyzacji tego sportu:diabloti:[/quote]

Robią slalom i takze to co mi nie odpowiada w tym regulaminie czyli skoki. I nie chodzi o to Co moje robią bez problemu ale skoro chcemy popuparyzowac ten sport to należy pomyśleć i o tych których psy nie są predysponowane do takiej pracy. Trzeba dac wszystkim równe szanse a nie tylko tym co maja skoczne rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No niestety ale ten regulamin zupełnie mi nie pasuje. Czesi na początku mieli w swoim regulaminie slalom miedzy nogami jako chody obowiazkowe, [/quote]Laluna z tego co wyczytałam slalom nie jest obowiązkowy, Klaudia jakbyś chciała wziąć udział w tych zawodach lub ktoś z Twoich znajomych to w miarę możliwości mogę pomóc w przygotowaniu choreografii i treningach

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...