Jump to content
Dogomania

Włocławek 2008


galadria

Recommended Posts

PSY

kl. szczeniąt
Snowmist's ONTARIO TREASURE

kl.otwarta.
DA VINCI Eskimo River

SUKI

kl. szczeniąt
Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA

kl.młodzieży
CHONTAL Eskimo River
MILLY

kl.championów
JAGIENKA z Coyoacan

Wiem też, ze Piotr Jan ma być, ale nie wiem, które psiule zgłosił, więc nie wprowadzam w błąd ;)

Link to comment
Share on other sites

[U]PSY
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's ONTARIO TREASURE

kl.otwarta.
DA VINCI Eskimo River

kl.championów
FIRST EXPRESS Dwie Korony

[U]SUKI
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA

kl.młodzieży
CHONTAL Eskimo River
MILLY
Winterfrost's EXCLUSIVE

kl.championów
JAGIENKA z Coyoacan

Link to comment
Share on other sites

[U]PSY
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's ONTARIO TREASURE

kl.otwarta.
DA VINCI Eskimo River

kl.championów
FIRST EXPRESS Dwie Korony

[U]SUKI
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA

kl.młodzieży
CHONTAL Eskimo River
MILLY
Winterfrost's EXCLUSIVE
Arktogea EMMANUELLE

kl. otwarta
Arktogea QUEEN OF DREAMS

kl.championów
JAGIENKA z Coyoacan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia']Zorka, klas nie pomyliłaś? :mad:

[SIZE=1](Milly = One in a Million Dwie Korony)[/SIZE][/quote]

Widzisz Edytko tak to jest ze niektorzy maja pretensje do innych ze blokuja klasy, a sami u siebie winy nie widza:roll::cool1: ojj nie ładnie.

Link to comment
Share on other sites

Asia, Edyta chyba trohe przesadzacie, po pierwsze Zorka zaledwie skonczyla 15 miesiecym, po drugie jeszcze rozumiem na miedzynarodowkach ale krajowek w Polsce jest wydaje mi sie wystarczajaco duzo by kazdy zdobyl co chcial ( o tym sama Asia pisalas jak dobrze pamietam)
i jeszcze jedno nie dawno w innym topiku chwalilas psy ktore blokowaly inne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Asia, Edyta chyba trohe przesadzacie, po pierwsze Zorka zaledwie skonczyla 15 miesiecym, po drugie jeszcze rozumiem na miedzynarodowkach ale krajowek w Polsce jest wydaje mi sie wystarczajaco duzo by kazdy zdobyl co chcial ( o tym sama Asia pisalas jak dobrze pamietam)
i jeszcze jedno nie dawno w innym topiku chwalilas psy ktore blokowaly inne....[/quote]


no i?:) nie szukaj dziury w calym:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']no i :) no i wlasnie to do jednych mozesz miec
pretensje a do innych nie;)
takie to troche nie fair czy mi sie tylko wydaje ;)[/quote]

Chyba nie rozumiesz o co chodzi? Nie musze miec do innych bo inni nie wypisuja na forach swoich pretensji ze ktos blokuje jakies psy, a potem sami robia to samo. Dokladnie pamietam jak Piotr pisal swoje wywody na ten temat chyba po jakiejs wystawie na "wschodzie" dlatego bede sie czepiać bo tak mi sie podoba i uważam to za sluszne. Moze tego nie pamietasz dlatego wlasnie Ci sie wydaje to nie fair.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Widzisz Edytko tak to jest ze niektorzy maja pretensje do innych ze blokuja klasy, a sami u siebie winy nie widza:roll::cool1: ojj nie ładnie.[/quote]
Rozumiem ,że klasę blokować może pies wyjątkowy , za co dzięki w imieniu Zorki . ;)
... a o blokowanie klas do nikogo nigdy pretensji nie miałem !
A tak apropo inne kraje wymysliły juz dawno na to sposób w postaci rec CACa . Ciekawe czy taka nowinka u nas by się przyjeła . Wówczas pretensje o blokowanie pewno by znikły , chyba ze ktoś kłótnie ma we krwi ! Ale na to rady już nie ma !

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Asia tylko mi sie wydaje ze mylimy pojecia blokowania a poprostu wystawiania, moze wogole wszyscy Ci ktorzy maja juz cos pokonczone powinni przestac wystawiac, a wtedy reszta bez problemu sobie pokonczy co ma, i wtedy wszyscy znowu beda mogli sie spotkac na wystawie, nie uwazasz tego za nonsens!!!
To zupelnie co innego zglaszc np Int. Ch do klasy otwartej i zupelnie co innego zglaszac suczke do klasy w ktorej w zasadzie nadal powinna byc - nie uwazasz ze to nie to samo.

Link to comment
Share on other sites

tak tak Zorka wyjatkowa:) jak kazdy pies dla swojego wlasciela- to sie liczy!
Tak Ewa to nie to samo, no tak o zglaszaniu Intera do otwartej tez moglam tu napisac...ale staram sie przyjmowac do siebie jak ktos mi zwraca uwage i wiecej tego nie robić jezeli to prawda..
Jakie kłotnie? Ja tylko zauważam sprawe jak kiedys po Wilnie podajże byla dyskusja na ten temat.
Dla mnie zaden ból ze Zorka jest w mlodziezy, juz w Krakowie bylo widac jaka konkurencja dla innych, ale rozumiem dluga podroz zrobila swoje i Zoreczka nie chciala sie pokazac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']tak tak Zorka wyjatkowa:) jak kazdy pies dla swojego wlasciela- to sie liczy!
[/quote]
Tak , Zorka czyli Winterfrost's EXCLUSIVE jest dla mnie czymś wyjątkowym . To moja gwiazdeczka . Pies moich marzeń i snów . Pies z hodowli Danieli i Antonia z którego pochodzi trzech zwycięzców świata ( dwóch dorosłych i jeden młodzieżowy ) . Pies w którego rodowodzie jest aż czterech zwyciezców swiata . Pies którego wujkiem jest słynny już nie tylko w Polsce ale w całej Europie Pegaso czyli Mumin . Pies który trafił do raczkującego handlera cudownym zrządzeniem losu . Tutaj słowa podziękowania dla pewnej pięknej i sympatycznej młodej dziewczyny za wstawiennictwo !
Czy w zwiazku z tak chwalebnym pochodzeniem Zorka ma monopol na wygrywanie ? Nie , nie ma . Nie ma go zresztą żaden pies na świecie . Zorka ma swoje wady jak każdy pies . Przecież wciąż dązymy do ideału .
Ponieważ ten ideał w oczach każdego sędziego może wyglądać inaczej , więc i wyniki mogą być różne . Raz się wygrywa a raz nie . To sędzia ocenia , które zalety psa preferuje bardziej a które mniej . To sędzia ocenia niedoskonałości psa . To sędzia daje ostateczny werdykt .
... a werdykt ten dla Zorki u wszystkich sędziów brzmiał "doskonała" .
A że dla jednych sędziów podobała się bardziej a dla innych mniej , no cóż tak bywa .

Link to comment
Share on other sites

[U]PSY
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's ONTARIO TREASURE

kl.młodzieży
BACO Galladria Novitaris:loveu:

kl.otwarta.
DA VINCI Eskimo River

kl.championów
FIRST EXPRESS Dwie Korony

[U]SUKI
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA

kl.młodzieży
CHONTAL Eskimo River
MILLY
Winterfrost's EXCLUSIVE
Arktogea EMMANUELLE

kl. otwarta
Arktogea QUEEN OF DREAMS

kl.championów
JAGIENKA z Coyoacan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='galadria'][U]PSY[/U]

kl. szczeniąt
Snowmist's ONTARIO TREASURE

kl.młodzieży
BACO Galladria Novitaris:loveu: ....hm to chyba Boco nie zgłoszony bo cos nie mogę go znależc w spisie

kl.otwarta.
DA VINCI Eskimo River

kl.championów
FIRST EXPRESS Dwie Korony

[U]SUKI[/U]

kl. szczeniąt
Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA

kl.młodzieży
CHONTAL Eskimo River
MILLY
Winterfrost's EXCLUSIVE
Arktogea EMMANUELLE

kl. otwarta
Arktogea QUEEN OF DREAMS

kl.championów
JAGIENKA z Coyoacan[/quote]
................................................................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...............pierwsze wyniki:

NDPwR DA VINCI Eskimo River
NDSwR ZORKA

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red] BOB ZORKA[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=#ff0000] BRAWA dla ZWYCIĘZCÓW![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[U]PSY
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's ONTARIO TREASURE wo. I Best Puppy

kl.otwarta.
DA VINCI Eskimo River I CWC NDPwR

kl.championów
FIRST EXPRESS Dwie Koronyn I CWC

[U]SUKI
[/U]
kl. szczeniąt
Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA I w.o Best Puppy

kl.młodzieży
CHONTAL Eskimo River
MILLY II
Winterfrost's EXCLUSIVE[B] I Zw. Ml. NJwR BOB :loveu:[/B]
Arktogea EMMANUELLE - III

kl. otwarta
Arktogea QUEEN OF DREAMS I CWC NDSwR

kl.championów
JAGIENKA z Coyoacan I CWC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...