Jump to content
Dogomania

Oddam ja!!Do wietnamskiej knajpy!!NA ZUPE!!!!!


MayaFoxa

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem,czy w przypadku twojego zaciętego psiska to pomoże,ale moja ośmiotygodniowa pinczerka,która jest u mnie od trzech dni,kiedy dopada do kapcia dostaje na kark(na kark,nie na głowę!)pół szklaneczki zimnej wody i jak narazie pomaga.To znaczy nie do końca-nie gryzie tych konkretnych kapci,przy których dostała chlust,ale u mnie w domu mieszka tylko troje ludzi,dwie pary kapci już przerobiła,jak przerobi trzecie-będzie spokój.Mam taka nadzieję :roll: :wink: .Inne buty trzeba chować 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

no tak..a ju to sobie slodko z wami klikam a Aika dopuscila sie nastepnego przestepstwa!!Zamordowala mojego papcia-prosto z CHIN!!No kurna chata!Zupa!!!!!jak nic teraz!!!!

Ooooo! Zemsta, zemsta, zemsta na wroga!!!

Wiesz co? Zainwestuj w KONGa.

http://www.kong.com.pl/

Nawtykaj, Aice, z przeproszeniem, w tego KONGa jakis smacznych rupieci (moze nawet poswiec jedne stringi :lol: ), bedziesz miala psa z glowy na dluuuugi czas. I roslinki zdaza odrosnac... Pod warunkiem, ze masz sad bambusowy w ogrodku :lol:

Ale z KONGiem sprobuj. Podobno rewelacyjnie dziala.

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka..musze kamfore sobie sprawic....ale kurna chata toc wszystkich klamotow nie moge kamforowac!!!!!!!!!!!!!!!

Maya... jeżeli będą się krzywili na tę kamforę, rób dobra minę i udawaj, że to najnowsze perfumy... prosto z Paryża... koszmaaaarnie drogie... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka wybierając się na ślub naszej wspólnej przyjaciółki, ubierała się w dużym pośpiechu. Dopiero na ślubie okazało się, że ubrała dwie pończochy w innych kolorach... różnica była subtelna, ale widoczna... przez całą imprezę nosiła się godnie, jak gdyby nigdy nic, i tylko od niechcenia napomknęła, że pończochy dostała od kogoś prosto z Londynu i że to hit sezonu na zachodzie... wszyscy się nabrali :D

Link to comment
Share on other sites

Maya, ja zrobiłam chyba lepszy numer... po maturze przez jakiś czas dorabiałam sobie w pewnej stajni. Któregoś pięknego dnia, było troszkę zamieszania - dwie wycieczki szkolne, dostawa słomy, awaria wody a na dodatek jeden koń dostał mięśniochwatu. Trzeba go było podnosić, nacierać, zmienić wyściółkę, spacerować itp...

Wieczorem wyglądałam uroczo - rozczochrana, ze słomą we włosach i tu i ówdzie wczepioną w ubranie, jednym butem maźniętym końskim...ekhem...nawozem :wink: , woniejąca na odległość i na dodatek z twarzą w urocze zmazy (skutek awarii wody...). Dopiero wysiadając z autobusu przypomniałam sobie, że jestem umówiona na randkę i to z tym facetem, który właśnie idzie w moim kierunku z chabaziem w dłoni...

Musiałabyś widzieć wtedy jego minę :D

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem wyglądałam uroczo - rozczochrana, ze słomą we włosach i tu i ówdzie wczepioną w ubranie, jednym butem maźniętym końskim...ekhem...nawozem :wink: , woniejąca na odległość i na dodatek z twarzą w urocze zmazy (skutek awarii wody...). Dopiero wysiadając z autobusu przypomniałam sobie, że jestem umówiona na randkę i to z tym facetem, który właśnie idzie w moim kierunku z chabaziem w dłoni...

Musiałabyś widzieć wtedy jego minę :D

Chabaz chyba listki pogubil z wrazenia...

ps. Co to jest chabaz?

Link to comment
Share on other sites

:D

wg. Słownika Języka Polskiego, "chabaź m I, D. ~azia; lm M. ~azie, D. ~azi

reg. «chwast, zielsko»"

a w moim poście - żartobliwie kwiaty :wink:

Zatkało faceta kompletnie, randkę przełozyliśmy, ale mimo, że wówczas byłam już pachnąca i schludna, jakoś cały czas podejrzliwie mi się przyglądał i nic z tego nie wyszło. Niewyrozumiały jakiś :D ?

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ! Ludzie ! Oprócz tych barchanów idź do sklepu ogrodniczego ( dobrego ) i kup preparat do odstraszania psów i kotów .Cuchnie okropnie ale jest baaardzo skuteczny .Tylko przez jakiś czas trzymaj się zdala od rabatek .Nawet Twój nos tego nie wytrzyma !Zaręczam !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...