Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

[quote name='Roksana']śmiesznie, bo schodzę już po porównaniach z ringu, i właścicielka - Ania - pyta się mnie "I co, doskonała?" :evil_lol: Musiałam jej tłumaczyć, że tak i co jeszcze do tego zdobyła :lol:[/QUOTE]
Kurcze, to ona nie wiedziała co za złoto jej chodzi po domu:lol:

Stoko w lutym w Gdańsku będzie wystawa. od przyszłego roku ma mieć już rangę międzynarodówki. W Gdańsku Figiel debiutował:lol:

Dzięki Pszym;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm.. Wsadziłam naszą stronkę na serwer ( tzn. mój brat wrzucił) i dostalam wiadomość od znajomej, że na komputerze klasy PC nie ma na niej polskich liter. Nie wiem od czego to zależy? Muszę jeszcze poprawić linki bo pod jednym otwiera się coś innego. Na razie niech tak zostanie. W wolnym czasie zmienię niektóre linki na banerki.Trochę wolno chodzi ale to wina rozbudowanej grafiki i łącza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Hmm.. Wsadziłam naszą stronkę na serwer ( tzn. mój brat wrzucił) i dostalam wiadomość od znajomej, że na komputerze klasy PC nie ma na niej polskich liter. Nie wiem od czego to zależy? Muszę jeszcze poprawić linki bo pod jednym otwiera się coś innego. Na razie niech tak zostanie. W wolnym czasie zmienię niektóre linki na banerki.Trochę wolno chodzi ale to wina rozbudowanej grafiki i łącza[/quote]


To jest ta stronka co masz w syngaturze ? jesli tak to naprawde ladna strona :> widac duzo pracy w nia wlozylas hehe ;] mi sie bardzo podoba ;> we flashu zrobiona ?

PS: kurde zapomiałem napisac ze Sułunia ;D 7 skonczyla 4 Miesiączki:multi::multi::multi::multi: i jest juz taki duzy ;D:new-bday::beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Stoko ja nie wiem w czym ona jest zrobiona i wcale dużo pracy w nią nie włożyłam, bo korzystałam z gotowego szablonu. Wrzuciłam tam zdięcia, usunełam niek?óre rzeczy. W stare napisy włożyłam nowe itd itp.:eviltong:
Program nazywa się IWeb i jest to program na maca. Bardzo fajny. Do prostych stronek bez wielkich tam wymagań jest super

Link to comment
Share on other sites

PS: kurde zapomiałem napisac ze Sułunia ;D 7 skonczyla 4 Miesiączki:multi::multi::multi::multi: i jest juz taki duzy ;D:new-bday::beerchug:[/QUOTE]
Wszystkiego najlepszego z okazji czteromiesięcznych urodzin:tort: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Stoko ja nie wiem w czym ona jest zrobiona i wcale dużo pracy w nią nie włożyłam, bo korzystałam z gotowego szablonu. Wrzuciłam tam zdięcia, usunełam niek?óre rzeczy. W stare napisy włożyłam nowe itd itp.:eviltong:
Program nazywa się IWeb i jest to program na maca. Bardzo fajny. Do prostych stronek bez wielkich tam wymagań jest super[/quote]

Skąd masz ten program??? Jak działa na PC?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nie chcę robić reklamy maca:lol: Chciałam tylko ułatwić życie:evil_lol: .
Bo miałam wcześniej PC i zjadłam sporo nerwów.A poza tym Mac jest wolny od wirusów. Nie potrzeba żadnych programów antywirusowych. Na początku tylko trzeba się przestawić - ale od tego są samouczki.

Link to comment
Share on other sites

Pszym gdybyś był w Sopocie to byś mógł wpaść do mnie i na spokojnie pooglądać te kompy. Zobaczyć różnicę. W każdym razie zawsze zapraszam. Ja do PC nie mam nerwów. Choć muszę się przyznać, że na Maca też klnelam bo nie wiedziałam jak się przestawić bo oszołom ze mnie i tyle. Rzeczy które robi się śmiesznie prosto robiłam naokoło bo tak się nauczyłam na pc:evil_lol: A teraz luz. Wszystkie programy możesz mieć. A jeśli któregoś nie chcesz przeciągasz go myszką do kosza i już nie masz, a nie kombinujesz jak się pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...