Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

A dziękujemy, dobrze :p .
Tylko jeden agentos musi być dokarmiany, bo go pozostałe 5 byczków roluje i odpycha od cyców :roll: To EL BOMBON. No więc z Bombonkiem mamy spotkanka przy cycku i mu pomagam, a czasem też butlą. On jest jednym z małych bliźniaków, ale jego siostra (Havanka) już cwaniara nadrobiła i radzi sobie dobrze. No! W końcu kobieta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Roksana']A dziękujemy, dobrze :p .
Tylko jeden agentos musi być dokarmiany, bo go pozostałe 5 byczków roluje i odpycha od cyców :roll: To EL BOMBON. No więc z Bombonkiem mamy spotkanka przy cycku i mu pomagam, a czasem też butlą. On jest jednym z małych bliźniaków, ale jego siostra (Havanka) już cwaniara nadrobiła i radzi sobie dobrze. No! W końcu kobieta :evil_lol:[/quote]

Roxano,,a czy wsrod Tych ma:razz: luchow jest jakas dziewczyna tricolor???

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']chodzi o tricolor: biała w czarne łaty z rudymi policzkami i/lub brewkami,

czy o tricolor: biała w ciemnobrązowe łaty z mocnoczarną maską?[/quote]

... biala w ciemnobrazowe laty z mocnoczarnym ryjem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Roksana[/B], gratuluje maluchów! Niech się zdrowo i szczęśliwiie chowają
:beerchug::knajpa::beerchug:

z wieści Włocławkowych - jest zgłoszonych 17 foxów krótkich - 4 suki w klasie młodziezy, 2 championki, 2 psy w klasie młodzieży - więcej niestety nie wiem. Pani w oddziale była bardzo zgorszona tym, że pytam o taka ilość ras:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][B]Roksana[/B], gratuluje maluchów! Niech się zdrowo i szczęśliwiie chowają
:beerchug::knajpa::beerchug:[/quote]

wielkie dzięki
możemy opić jak chcecie na wystawie :lol:
przywiozę szampana :razz:

[quote name='Fuka']z wieści Włocławkowych - jest zgłoszonych 17 foxów krótkich - 4 suki w klasie młodziezy, 2 championki, 2 psy w klasie młodzieży - więcej niestety nie wiem. Pani w oddziale była bardzo zgorszona tym, że pytam o taka ilość ras:p[/quote]

Czyli teraz możemy sami stworzyć na podstawie tego co wiemy, kto będzie :p

[B][I]Psy młodzież[/I][/B]
[I]IMPETUS Czeczuga[/I]
[I]ŁATEK z Fox-Klanu [/I]

[B][I]Psy otwarta [/I][/B]
[I]HAPPY TIME Kawalkada - podobno[/I]

[B][I]Psy championów[/I][/B]
[I]Woflheart HIROYA - podobno[/I]

[B][I]Suki młodzież[/I][/B]
[I]IMPRESSION Czeczuga[/I]
[I]ŁEZKA z Fox-Klanu[/I]
[I]......[/I]
[I]......[/I]

[B][I]Suki championów[/I][/B]
[I]BIEDRONKA z Azaliowego Zakątka[/I]
[I]HAPPY DOLL Kawalkada[/I]

i oprócz podanych i wykropkowanych brakuje nam 7 zwierząt

podawajcie co wiecie, będę edytować

Link to comment
Share on other sites

[B]Opić - bardzo chętnie! [/B][SIZE=1]Jeżeli moge coś sugerować - to półwytrawnego[/SIZE]:evil_lol:
W młodziezy - Łatek i Łezia z Fox-Klanu... Biedronka - jest zgłoszona, ale czy dojedzie - nie wiadomo, bo cieczkę skończyła kilka dni temu, ale musi jej jeszcze zejść kalafior i nie wiem czy zdazy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']Wielkie dzięki jeszcze raz :lol:

Jakieś dwa tyg temu miałam telefon z firmy internetowej zarządzającej domenami. Pani powiedziała, że ktoś chce kupić adres [URL="http://www.foxyroxy.pl"]www.foxyroxy.pl[/URL], a że jest on bardo podobny do mojego adresu [URL="http://www.foxyroxy.republika.pl"]www.foxyroxy.republika.pl[/URL] i do tego tamta osoba zajmuje się podobną działalnością, to przysługuje mi prawo pierwokupu. Myślę, że fajnie, że firma się takimi rzeczami przejmuje i informuje mnie. Powiedziałam Pani, że nie dziękuję (chcieli 500zł za 2 lata), ponieważ i tak nie jest to moja nazwa hodowli i zamierzam się przenieść w niedługim czasie na inny serwer. Ale co mnie zastanawia, to kto, o podobnej działalności do mojej wybrał sobie i kupuje nazwę foxyroxy, która to od paru już ładnych lat kojarzy się ze mną i moją hodowlą? Zobaczymy...[/quote]

Roksana, to klasyczne naciąganie.
Faktycznie nie ma nikogo kto by chciał mieć tę domenę oprócz ewentualnie Ciebie, ale fakt że KTOŚ taki jest - miał Cię zachęcić do szybkiego wykupienia tej domeny za cenę baaaardzo wygórowaną.

W Onet.pl, gdzie masz stronę, posiadanie i obsługa domenty kosztuje za rok 80 PLN i masz jeszcze dwie subdomeny (czyli np. roksana.czeczuga.pl itp.) oraz alias pocztowy
(czyli np. wysłanie maila np. na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] przekieruje tego maila na Twój rzeczywisty adres).

Jeśli np. wykupisz adres [URL="http://www.czeczuga.pl"]www.czeczuga.pl[/URL] - bedzie on mógł wskazywać stronę [URL="http://www.foxyroxy.republika.pl"]www.foxyroxy.republika.pl[/URL] - bez żadnych przenosin i innych uciążliwości.

Ewentualnie służę radą.

P.S. Chciałbym dodać, że przydomek hodowlany Foxy Doxy posiadam od roku 1996
8-)

Link to comment
Share on other sites

a ŁĄtek nie miał cieczki, a ma kalafiorka:) Ale to chyba bardzo dobrze. Widzę że konkurencja duża. No zobaczymy ale kurcze 17 foksów?? Może jak w szorstkich będzie mniej to ŁAtka potapiruję i nikt się nie skapnie:)

Cholender tylko, że on już taki przygotowany i gładziutki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy']Roksana, to klasyczne naciąganie.
Faktycznie nie ma nikogo kto by chciał mieć tę domenę oprócz ewentualnie Ciebie, ale fakt że KTOŚ taki jest - miał Cię zachęcić do szybkiego wykupienia tej domeny za cenę baaaardzo wygórowaną.
[/quote]

o masz, na to nie wpadłam :oops:
masz rację.

[quote name='foxydoxy']
W Onet.pl, gdzie masz stronę, posiadanie i obsługa domenty kosztuje za rok 80 PLN i masz jeszcze dwie subdomeny (czyli np. roksana.czeczuga.pl itp.) oraz alias pocztowy
(czyli np. wysłanie maila np. na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] przekieruje tego maila na Twój rzeczywisty adres).

Jeśli np. wykupisz adres [URL="http://www.czeczuga.pl"]www.czeczuga.pl[/URL] - bedzie on mógł wskazywać stronę [URL="http://www.foxyroxy.republika.pl"]www.foxyroxy.republika.pl[/URL] - bez żadnych przenosin i innych uciążliwości.[/quote]

tak, tak wiem. ale już mam dosyc republiki, przerzucam wszystko na jeden serwer, żeby mieć i azjaty i foksy w jednym miejscu, bo ten wieloletni bałagan i posiadanie 9 kont bezpłatnych na republice i odnawianie ich co 6 mies. mnie wykańcza :roll:
myślałam, że będzie na webpark.pl wszystko, ale znalazłam dogodniejszą ofertę i niedługo urouchomię adres [URL="http://www.czeczuga.com"]www.czeczuga.com[/URL] na którym będzie już wszystko i poukładane :cool3:

[quote name='foxydoxy']
Ewentualnie służę radą.[/quote]

bardzo dziękuję :lol:

[quote name='foxydoxy']
P.S. Chciałbym dodać, że przydomek hodowlany Foxy Doxy posiadam od roku 1996
8-)[/quote]

wiem, dlatego nie dostałam pare lat temu Foxy Roxy ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj dawno mnie tu nie było. A tu takie cudeńka małe. Roksana gratulacje!!!!!!
Niech małe chowają się zdrowo.:loveu:
A ja przez Figla 2 dni temu najadłam się stachu. Mój brat nie domknął furtki i Figiel zwiał prosto pod koła samochodu. Odbił się, pisnął , aż go podrzuciło. Na szczęście nic mu się nie stało. Ale dzisiaj na spacerze jak zobaczył samochód zaczął uciekać na oślep. Na szczęście trafił do domu.Schował się na tyłach i nie chciał przyjść. Zostało mi wyprowadzanie psa na smyczy nie ma teraz mowy o wybieganiu:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hanik, foksy wlasnie to maja do siebie, ze gonia wszystko, samochody rowniez :angryy: Moja suka tez mi kiedys uciekla i poleciala za autem, efekt byl podobny, chwalic Boga nic jej sie nie stalo, ale to byl chyba cud...Trzeba miec oczy naokolo glowy, niestety :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak mówisz Małgosia trzeba mieć oczy na około głowy.:eek:
Tylko nie wiem teraz co robić. Foks to pies, który musi sie wybiegać. A u mnie same ulice dookoła. Jest niedaleko las to bym mogła czasami z nim tam podjechać lub podejść jak będzie więcej czasu, choć też nie wiem jak zareaguje jak zobaczy np.zająca. Zazdroszczę ludziom którzy mają więcej psów, wtedy psy zajmują się sobą i problem z głowy.Na razie niestety pozostało mi chodzić na bliskie spacerki ze smyczą:painting:
A może jest jakiś sposób by pies przestał się tak bardzo bać. Na razie każdy przejeżdżający samochód to ogon w dół i szaleństwo w oczach. A jak Małgosia było potem z Twoją sunią po takim spotkaniu z samochodem???

Link to comment
Share on other sites

[B]Zadziorny[/B] :eviltong:

[B]Hanik[/B] - Roksana madrze mowi :lol: Przejdzie mu z czasem i miejmy nadzieje, ze juz sie nie bedzie rzucal na samochody. Taki wypadek to dosc traumatyczne przezycie dla psa... Moja suka bala sie wyjsc z domu przez tydzien 'po', ale pozniej jakos sie przemogla, ja jej do niczego nie zmuszalam, czasu potrzebowala :cool3: . I juz nigdy za autem nie poleciala. Dobrze bedzie, zobaczysz ;). Figiel pewnie musial sie przekonac na wlasnej skorze, ze kiepski mial pomysl :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie...Ja mam podobny problem z moim Rolkiem...Tak samo gania samochody i pomimo pewnej pracy nad wychowaniem ma mnie serdecznie w ... Właśnie jestem na etapie załamania, ale się nie poddaje...
Wczoraj na spacerze omal go psy nie zjadły, bo nie chciał nawet spojrzeć na mnie jak go wołałem...

Link to comment
Share on other sites

do wszystkich :razz:
jak nie od dzisiaj wiadomo, na Ebayu jest mnóstwo fantastycznych rzeczy o psiej tematyce :p . Tylko niektórym się wydaje, że to rzeczy dla nas nieosiągalne, drogie itp.. a to błąd :cool3:
wystarczy zarejestrować się w Ebay i w PayPalu i łatwo można płacić za kupowane rzeczy. co więcej, większość sprzedawców, przy większych zakupach obniża koszty przesyłek. tak więc APEL jak ktoś coś chce kupować, to niech się zgłasza, znajdziemy więcej chętnych, będzie nizszy shipping cost.
ja mam konto na Ebayu i PayPaylu, wiec jak ktos by cos chcial kupic foksiego, to służę pomocą. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Super Roksana
Ja na pewno będę chętna jak będzie coś fajowego. Mam hopla na punkcie foksich rzeczy. Niestety z braku fajnych foksich gadżetów sama ulepiłam tyciego Figla i stoi przylepiony w moim samochodzie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...