Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tutaj Milo był jeszcze mały i miał problem z oczami jak widać na zdjęciu poniżej miał czerwone obwódki w okół oczu ale teraz to pikny kawaler. Może nawet do wzięcia??

[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116261.jpg[/img]

Ładne kwiatki co? I to jeszcze u teściówki na piętrze......


[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116262.jpg[/img]

[size=6][/size]A widział ktoś kangura w Łatki?[b] hehehe[/b]

Link to comment
Share on other sites

[b] A jasne, że to robota Milo. To co widać na zdjęciu to chusteczka higieniczna. Milo uwielbia wszystkie śmietniki obskakiwać w poszukiwaniu czy aby coś ciekawego się w nich nie znajduje. Za buty zabrał się tylko raz, a właściwie za jednego (mojego - jak zwykle) lekko go ponadgryzał i zostawił. Wtedy miał jeszcze malusie igiełki więc w jednym z butów mam wywietrzniki - taka nowa wersja reeboków: :evilbat: [/b][color=blue][/color]

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że w tym topiku taki ruch się zrobił! :D I dobrze wiem, że to głównie zasługa Fuki, która najpierw, z uporem maniaka (którym zresztą jest :wink: ) ciągnęła topik samodzielnie, a potem jeszcze pomogła dodać sobie współautorów. :D Macie śliczne pieski! Tylko pogratulować. :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Ago [/b]Znam te spojrzenia i postawy pełne smutku przybierane przez Łatkę,to chyba 3/4 psiej populacji ma talent aktorski do udawania w kuchni póz pt: "moi państwo mnie nie karmią,nie jadłem od miesiąca,proszę o choć mały kawałek kurczaka" :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Orajuśku, jaką on ma zabójczą mineczkę :)

[b]Petra, [/b]kochana. Ja mam ręce do krwi codziennie podrapane, nic już im nie zaszkodzi :lol: a na to konto chyba zwiększę dawkę ćwiczeń...w razie co możecie obstawić tajdzi kontra Łatka i Gringo :evilbat: :lol: :lol: :lol: Podołam każdemu wyzwaniu :lol: tylko poproszę potem o regenerującego pączka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ej Tajdzi aparat z możliwością robienia zdjęc sportowych i tak nie zda egzaminu. Milowi jak chcemy zrobić zdjęcie cyfrówką w opcji zdjęcia w ruchu i tak kończy się to fjaskiem bo jak Milo stoi sekundę w jednym miejscu to właśnie w momencie strzału aparatu już psa nie ma w polu obiektywa. Tym sposobem mamy dużo zdjęć z widokami :)))))


Ps jak się zamieszcza zdjęcie przy nicu?? Szukam tej opcji i nic. A zaznaczę że okular już mam. Na nic się zdają. :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO']Ps jak się zamieszcza zdjęcie przy nicu?? Szukam tej opcji i nic. A zaznaczę że okular już mam. Na nic się zdają. :cry:[/quote]AGO, na samej górze każdej stronki jest przycisk "Profil". Jak go przyciszniesz, pojawi Ci się możliwość redagowania profilu, w której na samym dole będzie "Panel kontrolny emblematów", czy cos takiego. Tam właśnie masz możliwość wstawienia zdjęcia do emblematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO']jak Milo stoi sekundę w jednym miejscu to właśnie w momencie strzału aparatu już psa nie ma w polu obiektywa. Tym sposobem mamy dużo zdjęć z widokami :P [/quote]

Kochana,
Ja wiem jak jest :) Dlatego specjalnie kupiłam z migawką :) jakieś 10 zdjeć na sekundę. NIE da sie NIE trafić ;)

A sama mam kilka zdjęć, robionych starym aparatem, gdzie widać wszystko, tylko psa brak :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łakoma tajdzi'].w razie co możecie obstawić tajdzi kontra Łatka i Gringo :evilbat: :lol: :lol: :lol: Podołam każdemu wyzwaniu :lol: tylko poproszę potem o regenerującego pączka :wink:[/quote]

[b]tajdzi[/b] zapraszamy zatem na wspólny spacer a jak nam ładnie wymęczysz psy [size=1]albo one Ciebie[/size] to i pączek też się znajdzie :cunao: :roflt: :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']gdzie i kiedy i czy mogę wziąść wsparcie :wink: 8) :lol:[/quote]

Jak tylko śniegi stopnieją umawiamy się na duży terierowy spacer, będzie sporo łobuziaków do okiełznania :wink: :evilbat:
Spacer ma być w Aninie, ale nam z Petrą bardziej pasują zachodnie części naszego miasta [size=1]np. Bemowo:D [/size]
A Twoje wsparcie to ja wygląda? :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

no...khem kota nie wezmę,
ale jestem ciotką pewnej Azulcowej bestii [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16368]o tu jest trochę o tej bestii[/url]
Tylko, że ona chyba tylko na pola Mokotowskie łazi :cry: Ale na Bemowo mam blisko, najwyżej zabieremy się wozem, co? ;)
No i mam niewyżytego męża :roll: nie odpuści żadnemu czterołapowi :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']My tu gadu gadu, a zdjęcia stygną :evilbat:
Wstawiajcie, wstawiajcie :lol:[/quote]

[b]tajdzi[/b] jak ładnie poprosisz Petrę to wstawi tutaj takie z gatunku tych po 23 :D
A co do spaceru to niech no tylko będzie ciut cieplej to się zagramy 8)
A Ty swojego własnego piecha nie masz?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Miałam, ale od niedawna go nie ma :cry: :-?
A na razie jesteśmy po pachy zapracowani i nie miałby kto z bidulkiem siedzieć w domku :cry:
Dlatego wykorzystuję właścicieli innych psów :lol:

Petra, poprosimyyyyyyyyy o zdjęcia :puppydog: :modla: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

A to na co zamienił MILO swoje przytulne legowisko. Ani mu w głowie jego własne wyro. Bo nasze jest lepsze bo nie dość, ze większe i z ciepłą kołdrą to jeszcze wieczorem można w nim znaleźć ze cztery nogi, na których warto się położyć.!!! No tak na klatkę piersiową jest już za duży.
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116268.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...