Jump to content
Dogomania

Brno 2xCACIB 7-8.02.2009


dorotal

Recommended Posts

[quote name='aleb']Jak coś to w niedzielę mogę pomóc.[/quote]

Kazda pomoc bedzie mile widziana :loveu: i bede ogromnie wdzieczna
Moj piesek wybredny jest co do handlerow :roll: nie moze to byc meszczyzna :evil_lol: no i wazy tak 80 kg wiec trzeba umiec obchodzic sie z takim pieseczkiem :evil_lol:

( nie mamy duzych ambicji ;), bo Intera juz mamy, chcemy sie tylko ladnie zaprezentowac :cool3: i "rozpoznac teren" bo w tym roku Europejska Klubowa Wystawa Dogow jest w Czechacch wlasnie )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aleb']
[B]PANGEA[/B] mimo, że jestem szczupła, to daję rady z molosami :evil_lol:[/quote]
Wierze, wierze. Jogurtowa mnie zna ( przynajmniej z widzenia ) wiec wie, ze Tupczynski wazy prawie 2 razy tyle co ja :evil_lol:
On jest tylko wrazliwy :roll: znaczy nic nie mozna z nim na sile:cool3: tylko sposobem :cool3: jak to z Dogiem

Jogurtowa
Nie, nic strasznego nie robi, tylko jak Ci nie zaufa, to pofruniesz jak ogon od komety :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Wierze, wierze. Jogurtowa mnie zna ( przynajmniej z widzenia ) wiec wie, ze Tupczynski wazy prawie 2 razy tyle co ja :evil_lol:
On jest tylko wrazliwy :roll: znaczy nic nie mozna z nim na sile:cool3: tylko sposobem :cool3: jak to z Dogiem

Jogurtowa
Nie, nic strasznego nie robi, tylko jak Ci nie zaufa, to pofruniesz jak ogon od komety :evil_lol: :diabloti:[/quote]


Znamy sie :hmmmm: calkiem mozliwe, ja mam taka pamiec do ludzi a tymbardziej do ludzikich twarzy ze moge stac obok sasiadki/kumpeli/kogos znajomego i za Chiny ludowe nie wiedziec kim jest :diabloti:

Badzmy dobrej mysli...umowmy sie ze Tuptus mnie nie zje i wzystko bedzie gut :evil_lol: moj co prawda wazy jakos mniej niz jego polowa ale sobie poradze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']No ze kudlate basseciki masz to wiem :evil_lol: i z przyjemnoscia je wymiziam :loveu: tak samo jak i dozie:loveu: (moja druga ulubiona rasa;) zaraz po bassetach :eviltong:) kudlatki ten sam sedzia sedziuje?? :cool3:[/quote]
tak
kudlate sa na tym samym ringu co houndy, tylko pozniej. Hala F
A dogi w hali A1 :placz: wiec kawal drogi od siebie. Bedziemy sie dwoic :shake:

Link to comment
Share on other sites

Maja problemy z potwierdzeniami na niedziele :roll:
Ja zglaszalam 2 psy, a potwierdzenie dostalam tylko na jednego... Po zneutralizowaniu dawki adrenaliny (bo oczywiscie potwierdzenie na tego psa, na którym mi mniej zalezy, zeby byl obecny :evil_lol:) telefonicznie dowiedzialam sie, ze jest taki "problemik" u nich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Maja problemy z potwierdzeniami na niedziele :roll:
Ja zglaszalam 2 psy, a potwierdzenie dostalam tylko na jednego... Po zneutralizowaniu dawki adrenaliny (bo oczywiscie potwierdzenie na tego psa, na którym mi mniej zalezy, zeby byl obecny :evil_lol:) telefonicznie dowiedzialam sie, ze jest taki "problemik" u nich...[/quote]

Widze że maja niezly burdelik:)
Ja tez dostałam potwierdzenie na niedziele tylko dla jednego potwora ale na wykazie wystawcow mam dwa nr wiec ograniczylam sie do napisania maila i szczerze mowiac nei licze ne ich odpowiedz:)
A tak wogole to mi psa przechrzcili mam nie Lucka tylko Luisa :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...