Jump to content
Dogomania

Nestor Notabilis - NOWOŚCI


NESTOR.NOTABILIS

Recommended Posts

[quote name='AgaDiva']Witam witam
oczywiście że będę zaglądać, szczególnie, że znalazłam już 3 powody dla których muszę sprowadzić do domu nowego członka rodziny...[/QUOTE]

Pozostaje nam mieć nadzieję, że tym nowym członkiem rodziny bynajmniej nie będzie "nowa druga połowa", która nie chce się zgodzić na pieska ;) :eviltong: lecz nowy piesek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

czesc
te 3 powody to urodziny moich dzieci i moje, wszystko w kwietniu hahaha
poza tym mam fioła na punkcie psów
kiedyś zbierałam bezdomne z ulicy, leczyłam, szczepiłam i znajdowałam im domy ale odkąd się rozmnożyłam zaniechałam procederu ze względu na bezpieczeństwo dzieci
mamy w domu staruszkę rotkę ale dzieci moje pragną zabaw z psem czego ten pies im nie daje, bo średnio lubi moje dzieci... woli obce ;)
tak więc kolejny powód do posiadania sierściucha
tych powodów to miliony są...
ja bym chętnie jakiegoś adoptowała ale niemąż boi się, że taki pies może nie polubić dzieci... tak więc ma być szczeniaczek, z rodowodem (wg niemęża to gwarancja zdrowej psychiki)...
mam kilka typów: bullmastiff, dogo canario, cane corso, tosa... ogólnie coś dużego, bo takie wielkie bydlaki kocham straznie
i właśnie szukam domu dla dziewięciotygodniowej amstafki

Link to comment
Share on other sites

A ja strasznie jestem ciekawa co wyrośnie z maleńkiej Pumciowej Księżniczki. Na razie jej głowa coraz bardziej "powala mnie na kolana".
Jej pręgowanie także robi się coraz ciekawsze - obecnie tło jest tak jasne jak kolor Pumki + czarne pręgi. Ciekawe, ciekawe... czy z czasem zciemnieje i będzie mahoniowe czy raczej pozostanie taki kontrast?
Malusia dziewczynka zmienia się z dnia na dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaDiva']czesc
te 3 powody to urodziny moich dzieci i moje, wszystko w kwietniu hahaha
poza tym mam fioła na punkcie psów
kiedyś zbierałam bezdomne z ulicy, leczyłam, szczepiłam i znajdowałam im domy ale odkąd się rozmnożyłam zaniechałam procederu ze względu na bezpieczeństwo dzieci
mamy w domu staruszkę rotkę ale dzieci moje pragną zabaw z psem czego ten pies im nie daje, bo średnio lubi moje dzieci... woli obce ;)
tak więc kolejny powód do posiadania sierściucha
tych powodów to miliony są...
ja bym chętnie jakiegoś adoptowała ale niemąż boi się, że taki pies może nie polubić dzieci... tak więc ma być szczeniaczek, z rodowodem (wg niemęża to gwarancja zdrowej psychiki)...
mam kilka typów: bullmastiff, dogo canario, cane corso, tosa... ogólnie coś dużego, bo takie wielkie bydlaki kocham straznie
i właśnie szukam domu dla dziewięciotygodniowej amstafki[/QUOTE]
Ja tez mam urodziny w kwietniu - t może byc następny, czwarty powód do nabycia drugiego psiaka;)

[quote name='NESTOR.NOTABILIS']A ja strasznie jestem ciekawa co wyrośnie z maleńkiej Pumciowej Księżniczki. Na razie jej głowa coraz bardziej "powala mnie na kolana".
Jej pręgowanie także robi się coraz ciekawsze - obecnie tło jest tak jasne jak kolor Pumki + czarne pręgi. Ciekawe, ciekawe... czy z czasem zciemnieje i będzie mahoniowe czy raczej pozostanie taki kontrast?
Malusia dziewczynka zmienia się z dnia na dzień.[/QUOTE]
Obserwuj, a nawet się nie oglądniesz a już Mała będzie miała 2 miesiące. Ten czas na odchowanie tak szybko mija...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaDiva']czesc
te 3 powody to urodziny moich dzieci i moje, wszystko w kwietniu hahaha
poza tym mam fioła na punkcie psów
kiedyś zbierałam bezdomne z ulicy, leczyłam, szczepiłam i znajdowałam im domy ale odkąd się rozmnożyłam zaniechałam procederu ze względu na bezpieczeństwo dzieci
mamy w domu staruszkę rotkę ale dzieci moje pragną zabaw z psem czego ten pies im nie daje, bo średnio lubi moje dzieci... woli obce ;)
tak więc kolejny powód do posiadania sierściucha
tych powodów to miliony są...
ja bym chętnie jakiegoś adoptowała ale niemąż boi się, że taki pies może nie polubić dzieci... tak więc ma być szczeniaczek, z rodowodem (wg niemęża to gwarancja zdrowej psychiki)...
mam kilka typów: bullmastiff, dogo canario, cane corso, tosa... ogólnie coś dużego, bo takie wielkie bydlaki kocham straznie
i właśnie szukam domu dla dziewięciotygodniowej amstafki[/QUOTE]

[B]AgaDiva[/B] jeśli Twój ostateczny wybór padnie na rasę bullmastiff i w dodatku myślisz ewentualnie o Nestorowym szczeniaczku i to na kwiecień tego roku to zwyczajnie zapomnij :shake:. Ja już nawet nie przyjmuję zamówień od ponad roku, gdyż nie jestem w stanie sprostać ilości chętnych i z konieczności proszę ludzi jedynie o śledzenie Nestorowych kryć i porodów a mimo to kolejka i tak wciąż rośnie . Przykro mi strasznie.
Ale wiem, że obecnie w Polsce we wszystkich hodowlach łącznie jest do wydania ponad 50 szczeniąt w różnym wieku, którym do tej pory nie udało się znaleźć jakichkolwiek domów. Może tam się skieruj ;)...
Ja choćbym miała obecnie "tę pięćdziesiątkę" to i tak raczej byś się nie załapała tym razem.
W Nestorze od zawsze są kolejki a i szczeniąt nie zawsze rodzi się tyle ile bym chciała aby się rodziło. O, np teraz już po raz drugi urodziło się tylko jedno szczeniątko. Gdybym mogła to przewidzieć to pokryłabym wszystkie suki a tak - pech i totalna dooopa wyszła.
Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że miło mi Cię tutaj gościć.

Link to comment
Share on other sites

Tak [B]Asiaczku[/B], Księżniczka w piątek kończy już 1 tydzień. Oj, leci ten czas, leci.... Czasem, gdy się tak zadumam to aż żal mnie ogarnia ilu rzeczy w życiu już nie zdążę...

Ooo, mam! Proponuję oficjalnie przyjąć za domowe imię dla księżniczki PROSIACZEK - już dawno nie miałam tak bekającego, siorbiącego i mlaskającego pierdusia jak ona :cool3:

Link to comment
Share on other sites

AgaDiva, popieram Cię i twoją decyzje.Jestem w podobnym położeniu, mam w miarę nieduże dzieci i staruszkę wilczurkę, którą adoptowałam ze schroniska ponad 10 lat temu. 5 lat temu moja córeczka uprosiła , żebym pozwoliła jej wziąść pół jamniko- pół ratlera a z tym małym czortem wycieczka do lasu czy w pole to masakra. Instynkt myśliwski ma tak silny, że szok.Mieszkam na wsi a ponieważ nasza staruszka, ma chorą trzustkę ( od urodzenia), też do końca nie wiem ile pożyje i jak długo będzie na tyle sprawna aby ,, siać postrach " wśród okolicznych złodziejaszków. Na spacery też już czasem nie ma ochoty, choć jak na swój stan zdrowia ruchliwa jest. Tak więc myślimy od ponad roku o powiększeniu stadka o kogoś dużego o ,, groźnym wyglądzie " ale w miarę gołębim sercu. Z raczej krótką sierścią, żeby nie mieć okłaczonego zbytnio domu bo pies nie będzie mieszkał w budzie. No i bez myśliwskich zapędów...Wybór z pośród 3 ras : mastiffa ang, bullmastiffa i boerboela padł właśnie na bullmastiffa i tak zostanie.
Mam jeszcze dwa koty , z których starsza była wyniańczona przez nas i wychowana na butelce.
Też ja mąż i dzieciaki mamy skłonność do adoptowania wszystkiego co się da ale nie chcę skończyć jak Villas, też ze wzgl. na nasze dzieci. I tak mnie niektórzy uważają za wariatkę.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno , Aga jeśli Ci się śpieszy to jest trochę wolnych szczeniaczków z innych hodowli. Ja jednak postanowiłam czekać do skutku na maleństwo od NN .I pomyliłam już lata bo uwzięłam się na Nestorkę, prawie 2 lata temu. Jak trzeba to będę czekać drugie tyle...

Link to comment
Share on other sites

Magda no wiesz Prosiaczek ? Co to za imię dla przyszłej championki...
A propos mojej starszej suczy , dostosowałam się do twoich rad i kaszak się nie powiększa !!! Na spacer kupiłam jej szelki także nic ją nie ociera na szyi i póki co sunia ma się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda megi']Magda no wiesz Prosiaczek ? Co to za imię dla przyszłej championki...
[/QUOTE]
Ooooo... przepraszam.... Multichampionki i Interchampionki - to tak :lol:
Jak Prosiaczek nie podbije tych 6-7 Państw to położę się na wycieraczce jej opiekuna i będę protestować głodówką :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda megi']Jeszcze jedno , Aga jeśli Ci się śpieszy to jest trochę wolnych szczeniaczków z innych hodowli. Ja jednak postanowiłam czekać do skutku na maleństwo od NN .I pomyliłam już lata bo uwzięłam się na Nestorkę, prawie 2 lata temu. Jak trzeba to będę czekać drugie tyle...[/QUOTE]

O matko i córko, kobieto Kochana jak ja Ci/Wam to wynagrodzę :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Hihi.... Ja tam nie "kaman" o co chodzi - nic nie słyszałam, nic nie widziałam ;).

Dzisiejsze foteczki malusiątka :

[URL=http://img220.imageshack.us/i/yeti5dni2.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7001/yeti5dni2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img522.imageshack.us/i/yeti5dni.jpg/"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8161/yeti5dni.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...