Jump to content
Dogomania

Nestor Notabilis - NOWOŚCI


NESTOR.NOTABILIS

Recommended Posts

[quote name='Full House']chyba wszedłem, a nie "weszłem"

tak masz racje byc moze je zjada, cos w tym napewno jest ale nie o niej pisalam.[/QUOTE]

mogla to zrobic, zwlaszcza ze ostatnio chwalila sie ze nawiazala wspolprace z Chinczykami:) To podejzana sprawa....,
poza tym nie czepiaj mi sie do ortografii bo kazden wie ze jestem totalnym analfabetą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota marzycka']Nie tragizujcie , nie będzie aż ta żle , przynajmniej poziom wystawiania podobny :diabloti: .
Wszystkim wystawiającym życzę sukcesów i miłej sportowej atmosfery szkoda , że mnie tam nie będzie .[/QUOTE]


o tak ze mna na czele w roli handlera buahaha
i jak tu nie tragizowac :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Full House']tak dobry pomysl, tu mamy bardzo rowne szanse i duze pole do popisu:razz: no i kazdy moze liczyc na nagrode :multi:
no nic grunt to sie dobrze bawic, powodzenia ;)[/QUOTE]

nie macie szans. lepiej Agata przypomnij sobie jak wystawialem Gonza w katowicach, w szerokiej obrozy, gruba smycz, psa ponoc prowadzilem po zlej stronie (bo jestem praworeczny), poza ytm bylem nawalony i nie wiedzialem co robic. Na koniec sedzina sie wsciekla i mie sklela ze jestem gluopszy od swojego psa czy cos takiego, a Gonzo i tak sam sie wybronil choc idiota prowadzal go po ringu. Jak twierdzisz ze ktos moze byc gorszym ignorantem ode mnie to znaczy ze jestes bezczelna i spotkamy se w sądzie.Gonzo dostal ocene doskonala i 3 miejsce a ja okazalem sie zwyklym menelem, smieciem nie godnym nawet jamnika.

Link to comment
Share on other sites

[B]Full Haus[/B]- wielkie dzięki w imieniu Iwana.

Dziewczyny- z tym konkursem na najgorszego "wystawiacza" to super pomysł!!
Nareszcie coś wygram!!

Co proponujecie w nagrodę?

Iwan odmawia ostatnio wszelkiej wspołpracy.
Nawet parówki do niego nie przemawiają..
Mam bunt na całej linii- nie stoi, lezie w drugą stronę, o zębach zapomnijcie..
Ech, okres dojrzewania chyba nadchodzi..
Szkoda,że na psa nie pomaga szlaban na telewizor, czy wyjście do kumpla..

[B]kalfas[/B]- a Ty zapakujesz szanowną w autko i przyjedziesz poznać piękne panie od jeszcze piękniejszych cielaków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']Blue - się nie przejmuj, zrobimy zdjęcia!
Odbijemy sobie innym razem! Poison chętnie pozna swoją siostrzyczkę, zobaczymy czy na żywo są też tacy podobni jak na zdjęciach ;)[/QUOTE]


to ja poproszę dużo zdjęć (jak trzeba to podam meila na którego ze zniecierpliwieniem będę czekać na stos zdjęć!!)

Kiruni się nawet nie muszę pytać czy chciałaby poznać rodzeństwo - tylko nie wiem czy Poisonkowi spodoba się upierdliwa siostrzyczka :evil_lol:

aaa... w końcu wiem jak się wgrywa filmiki na you tube wiec jutro wam podeślę coś z Kirunią w roli głównej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Och, jak miło i słodko :cool3:. Zawsze powinno tak być :razz: :multi:

To skoro jest tak fajnie i zrobiła się tak wspaniała, rodzinna atmosfera to aż się pochwalę i podzielę się z Wami radosną nowiną :loveu:

[CENTER][U][COLOR=#0000ff][URL=http://img22.imageshack.us/i/papiki.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3475/papiki.jpg[/IMG][/URL]
[/COLOR][/U][URL="http://img197.imageshack.us/i/papiki.jpg/"][/URL][/CENTER]


Do Nestorowego domku przyjeżdża nowy bullmastiffowy członek rodziny.
Tak, tak Kochani - po ponad 2 latach wreszcie się doczekałam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NESTOR.NOTABILIS']Och, jak miło i słodko :cool3:. Zawsze powinno tak być :razz: :multi:

To skoro jest tak fajnie i zrobiła się tak wspaniała, rodzinna atmosfera to aż się pochwalę i podzielę się z Wami radosną nowiną :loveu:

[CENTER][U][COLOR=#0000ff][URL="http://img22.imageshack.us/i/papiki.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3475/papiki.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][/CENTER]



Do Nestorowego domku przyjeżdża nowy bullmastiffowy członek rodziny.
Tak, tak Kochani - po ponad 2 latach wreszcie się doczekałam :multi:[/QUOTE]

z ta miloscia :loveu: to bez przesady, niech pozostanie wirtualna :evil_lol: tak bedzie bezpieczniej ;)

No gratuluje nowy import w polsce, nareszcie po latach i Nestor sie zaczal starac o dobro rasy :multi: po takim maluszku to malo widac, czekam az podrosnie ;) Jeszcze raz Gratulacje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Full House']

No gratuluje nowy import w polsce, nareszcie po latach i Nestor sie zaczal starac o dobro rasy :multi: po takim maluszku to malo widac, czekam az podrosnie ;) Jeszcze raz Gratulacje:loveu:[/QUOTE]

Stara się, stara, a jakże :evil_lol:. Czekać 2 lata na nową i nie "skażoną" innymi linię genetyczną z "pierwszej ręki" to nie grzech :mdrmed:.

Link to comment
Share on other sites

czy te ostatnie posty pomiedzy NN a FH to jakis rozejm,zawieszenie broni czy moze cos wiecej?
No nie,chyba sie porzygam.Nie mozecie mi tego zrobic.Wasze wojny wojenki i wzajemne wasnie to 4 czesc Samych Swoich,jestescie jak Kargul i Pawlak, a ja mam z tego ubaw.
Tak wiec,jesli zamierzacie zakopac topor wojenny to powiem tak:
Magda w zaufaniu powiedziala mi ze Bullaj ma krzywe lapy,wade zgryzu,wady genetyczne,dysplazje,atopie,jest gejem,Żydem, jest agresywny. Malo tego, powiedziala tez ze Full House jest w "układzie",i ze to rozmnazalnia a nie hodowla, poza tym psy sa zaniedbane walesaja sie po smietnikach. Dasza podobno jest psim frankensteinem poskladanym z czesci innych, zadreczonych wczesniej bullmastiffow.
Agata natomias powiedziala mi w zaufaniu ze: NN zjada swoje psy, i aby podpisac kontrakt z Chiczykami zaserwowala danie ze szczeniat ostatniego miotu (tak tak, byl taki ponoc o ktorym nikt nie wie), ze psy sa trzymane w lochu w piwnicy,bite i glodzone, a to co sie z tego urodzi to patologia i zakała rasy.
Jest tego wszytskiego wiecej, znacznie wiecej, ale post byl by za dlogi i nikt by go nie chcial przeczytac.
CHyba nie zostawicie tego ot tak,po prostu, jak by nic sie nie stalo i nikt nikomu nie naublizał i nie obrabial tylka za plecami? Mozna na Was liczyc ,prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77'][B]Full Haus[/B]- wielkie dzięki w imieniu Iwana.



[B]kalfas[/B]- a Ty zapakujesz szanowną w autko i przyjedziesz poznać piękne panie od jeszcze piękniejszych cielaków?[/QUOTE]

no nie wiem. chetnie bym poogladal czworonogio i z Wami pogadal.
Poznan to daleko, ponad 300 km ode mnie w jedna strone.
Wy kobiety macie latwiel. Wlazicie na miotłe i lecicie za free,wiec co to dla was.

Link to comment
Share on other sites

skonczylo by sie tak ze poszczol bym was waszymi wlasnymi rodzonymi buldokami.
Na ten psi "szoł" sie nie wyrobie, poza tym jestem sceptykiem jesli chodzi o wystawy. Czesem na jakiejs sie pojawie odwiedzic starych znajomych poogladac pieski, ale do fascynacji to mi daleko.
Szczegolnie irytuje mie "ambicjonelne" podejscie wlascicieli do ocen swoich psow, ja mialem podejscie typowo "rozrywkowe",-i tak juz pozostanie.
Tak wiec nie rzycze Wam sukcesow na wystawach:P
Natomiast rzycze psom bezstersowego przejscia przez ten cyrk, a co bardziej przyzwyczajonym i silnym psychicznie czworonogom aby dobrze sie bawily i nawiazaly ciekawe psie znajomosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...