Jump to content
Dogomania

Karpacz


sabina

Recommended Posts

a co myślicie o pójściu w góry z yorczkiem?? Większość z Was ma duże psy, a one się chyba mniej męczą (?) od takich małych. Chciałabym zabierać Masterka na wycieczki, ale nie wiem czy to dobry pomysł właśnie ze względu na ewent. przemęczenie psiaka. Jeśli ktoś był z yorkiem na wędrówkach górskich to proszę o małe "sprawozdanie" ;) dot. zachowania/samopoczucia pieska na takich wycieczkach. Pozdrawiam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

My się wybieramy właśnie w weekend majowy albo do Szklarskiej albo do Świeradowa- nie leżą w obrębie Parku Nar, a górki też są, lasek jest, żyć nie umierać. Muszę jeszcze tylko wybrać konkretną kwaterę i ją zaklepać, i jedziemy!!!!!!!!!!!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam ! jestem nowa na forum i ciesze se ze trafilam na ten post... bylam na szkoleniu w osrodku fundacji procjon (na szkolnej u pana Krystiana) osrodek super.. co do czystosci to bardzo czysto ..psym maja jak w raju.podejscie pana krystiana rewelacyjne. szkolenia krotkie (15 minutowe) kilka razy ziennie... bylam tam pod koniec sierpnia 2004 roku ... serdecznie polecam. niestety osrodek z punktu widzenia szkolenia ma slaba reklame a szkoda. nie trzeba jechac na oboz czy zjazd szkoleniowy mozna pojechac do pana krystiana .. zajecia byly i w grupach i iindywidualnie. (ja uczestniczylam indywidualnie bo moja gwiazda w dniu przyjazdu dostala cieczke ... zgroza... 3 tyg wczesniej niz miala ... ale pan krystian mimo to pozwolil nam zostac) okolica urocza , zdala od zgielku ulicy (w lecie ludzi bylo masa) psy czuly sie swobodnie mogly pobiegac po przyegajacym lesie... a mimo to do centrum blisko. lazienki nie ma w pokojach (chyba tylko w jednym jest) ale sa czyste a ze pokoi nie jest duzo nie ma problemow z korzystaniem. polecam goraco ! zarowno na wypoczynek , weekend jak i na szkolenie ! osrodek powinien dostac miano przyjaznego psom ! zdjecia wkleje jak zeskanuje ... najwczesniej za tydzien jezeli ktos chce oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witajcie! My w poniedziałek wybieramy sie do Przesieki- nie daleko karpacza. Dodaliscie mi otuchy pisząc, że wejdziemy na teren KPN z psem, bo nie wyobraża sobie, zeby Pascal siedział całe dnie sam w obcej kwaterze. Mam nadzieje, ze od Waszych postów z 2004 r, przepisy się nie zmienieły....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z Karpacza... Wakacje, choć krótkie, zdecydowanie udane. W ośrodku fantastyczna atmosfera, przemili ludzie i fachowa pomoc przy "układaniu" psa... Zwierzaki mają fantastyczne warunki, nikt nie miał nic przeciwko psu ani naszemu małemu śmierdzielkowi - fretce ;). Zdecydowanie polecamy... Dziękujemy forumowiczom za "namiary" na ośrodek a właścicielowi i obsłudze za przemiłe wakacje:multi: .

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Właśnie wróciliśmy z wakacji. No, gdzie????? Oczywiście w Karpaczu.
MIeszkalismy w willi "U Justyny" - warunki średnie, ale tam tylko spaliśmy.
Baster (owczarek podhalański) chodził z nami po całym Karkonoskim Parku Narodowym........był nawet na Śnieżce :multi: .
Podobało mi się też, że w knajpkach (na powietrzu) nie było problemu z wejściem z psem i zawsze przynosili wodę dla Bastera :eviltong: .

Danka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sabina Ty dzwoniąc informujesz, że przyjedziesz z dużym psem i ludzie się krzywią, to wyobraź sobie jaka jest reakcja, jak ja pytam, czy możemy przyjechać z rottweilerem ( zawsze pytam przed przyjazdem ).
Mamy kilka "swoich miejsc", gdzie jesteśmy zawsze mile widziani ( np. w jednym z hoteli w Solinie ), natomiast w innych słyszymy tłumaczenia: własne psy, dzieci, a nawet niedawno zakończony remont. Najciekawsza była odpowiedź recepcjonistki ze Słowacji- "my mamy wykładziny".

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ktos z Was ma moze jakies konkretne namiary na pensjonaty, hoteliki, w kazdym badz razie miejsca gdzie mozna wybrac sie z psiakiem, dokladnie wyzelka :lol:
Interesuje mnie cala Polska. Jesli ktos z Was zna takie miejsca to bede wdzieczna za informacje.
Dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NinaR']Mam pytanie, czy ktos z Was ma moze jakies konkretne namiary na pensjonaty, hoteliki, w kazdym badz razie miejsca gdzie mozna wybrac sie z psiakiem, dokladnie wyzelka :lol:
Interesuje mnie cala Polska. Jesli ktos z Was zna takie miejsca to bede wdzieczna za informacje.
Dzieki[/quote]
Hotel "Solina" w Solinie ( Bieszczady ), "Willa Stok" w Wiśle, "Hotel Stok"
póki co tyle, jak mi się coś przypomni to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

beagle to niemalze niewyczerpane poklady energii... moja Pasja w wieku 5 miesiecy robila dziennie 10km za rowerem... niestety nie bylam wtedy poinformowana ze to w tak mlodym wieku moze jej powaznie zaszkodzic... ale na szczescie nic jej nie jest ;] a po rowerze byla najszczesliwszym psem na swiecie ;] takze wydaje mnie sie ze gorska wyprawa nie powinna sprawic zadneo problemu.. nie zapomnij o wodzie jakims smakołyku i postojach... tak to powinno byc ok :) powodzenia ;] i zdajcie relacje z wakacji

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 1 year later...

Witajcie troszkę odświeżę ten watek :) Mam pytanko co do tego Ośrodka w Karpaczu na Szkolnej, orientujecie sie może jak cenowo wychodzą szkolenia? :) Zastanawiam się żeby jechać tam z moją suczką yorka żeby troszkę się czegoś nauczyła oraz żeby przyzwyczaiła się do gór. Ciekawe czy da radę chodzić po górach ?:oops: Na chwile obecną mała terrorystka ma 11 tyg planowałam jechać w kwietniu/maju :) Jak tez wygląda z knajpkami restauracjami gdzie można wejść z psiakiem?? To będą pierwsze nasze wspólne wakacje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]CHAMPIONOŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003300][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]zapraszawłaścicieli psów do wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku z psemorganizowanym u stóp Śnieżki w Karkonoszach.[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]

[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]11.07.– 19.07. 2014 r. - KARPACZ - 9 dni[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Więcejinformacji oraz przyjmowanie zgłoszeń:[/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]CHAMPIONOŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
tel: 76 862 04 84, 694 381614
e-mail; [email][email protected][/email]
www:szkoleniepsowlegnica.pl[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]https://www.facebook.com/events/774008205960926/[/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]SERDECZNIEZAPRASZAMY !!![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...