Jump to content
Dogomania

LUCKY Border Collie ^^


Dynamique

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ło matko. Stał sie cud i wreście udało mi się zalogować na dogo.
No to tak w skrócie. Choruje od tygodnia i jest trochę lepiej, ale chyba moja kariera zakończy sie antybiotykami :angryy: Mam cały czas temperature... nic nie ustępuje :angryy::angryy::angryy: Mój pies jestskazany na nudne spacerki z resztą rodzinki :eviltong:
Z filmiku mam jakieś pierwsze 50 sekund i reszte trzeba tam przy okajzi nakręcić.
U Nas pogoda trochę się poprawia. Nie licząc tego, że pare dni temu mieliśmy śnieg z 'małym' wietrzykiem :evil_lol: Dzisiaj znowu stopnie na minusie, ale wczoraj na dworzu prawie 10 stopni w dzień :-o Ja tam i tak i tak... odliczam dni do wakacji i lata ! :loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']To do tych filmików co wrzucasz i na zawody ktoś Ci pożycza innego psa? :cool3: :eviltong:[/QUOTE]

Może i pies fajny... ale ja do doopy :eviltong:

[quote name='CaneSs']Siemacie, co tam u was? :eviltong:[/QUOTE]
A oke. Od nowa coś mnie bierze, ale jutro idę na trening z Lucławem agility (o ile nie będzie padać) no i mam w planach zakup korków, albo coś, bo mam dosyć gleb na trawie :eviltong:

[quote name='Paula&Goofi'][B]Co tu taka cisza ? [/B]:roll:[/QUOTE]

No, bo nie ma o czym gadać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A na fotki trzeba [poczekać... Beata robiła na treningu, ale zanim ona wstawi to... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

POZDRAWIAM Dominiko, pozdro196493278 ! xd. I pamietaj:" byłabys najpiękniejszą we wsi... gdyby nie świnia sołtysa ":eviltong::evil_lol::lol: hrum hrum.
ty to dobrze masz. na rano na trening i potem luuuz. a ja o tej co Ty idziesz spac przed treningiem na rano, to koncze dopiero, bikos ju noł. JESTESMY HARDKORAMI ( szwabami) :evil_lol:

PS. lubie placki :p :lol:
dobra bo znow sie poplaczemy od naszej kochanej swinki Pepy. POWER RANGERS! :lol::lol::lol:
wszystko na tej dgm podpisalabym wiesz czym.." wyluzujcie,i tak*************************************" Love krove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...