Jump to content
Dogomania

LUCKY Border Collie ^^


Dynamique

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BobowitaMW']Taa... spojrzenie mówiące" nie wierze! znalazłaś dla mnie czas? Suuper!!" :evil_lol: :cool3: :eviltong:[/quote]

:mad: Dzięki za wycenienie mnie :diabloti::mad:

[quote name='metaxa']u nich to normalne:shake:[/quote]

ja się nie ma aparatu to tak jest... Mam tylko aprat w telefonie :roll::evil_lol:

[quote name='WeronikaM']lucek cudny :loveu:

[B]PS: Który program do obróbki filmików jest prosty, fajny i dobry ???[/B][/quote]

Ja używam tego co jest na windowsie XP - Windows Move Markt... nie znam innych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']:mad: Dzięki za wycenienie mnie :diabloti::mad:
[/quote]
ależ drobiazg :cool3: :evil_lol: Polecam sie na przyszłość :diabloti:

EDIT

Jeżeli jutro będzie padać tyle co dzisiaj, czyli bez przerwy, to ja się nie piszę na agilitowanie :( Dla Kiki bieganie w deszczu jest nieprzyjemne, Fido dopiero "raczkuje", wiec wolałabym zacząć w mniej ekstremalnych warunkach. Przepraszam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']ależ drobiazg :cool3: :evil_lol: Polecam sie na przyszłość :diabloti:

EDIT

Jeżeli jutro będzie padać tyle co dzisiaj, czyli bez przerwy, to ja się nie piszę na agilitowanie :( Dla Kiki bieganie w deszczu jest nieprzyjemne, Fido dopiero "raczkuje", wiec wolałabym zacząć w mniej ekstremalnych warunkach. Przepraszam :([/quote]

Nic nie szkodzi. Ja tam nie mogę się doczekać wreście noemrlnaego treningu (...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']nie lubie pluszowych misi tak jak ten pies był


w końcu film;)
podoba mi sie jak pracuje zadkiem[/quote]

ja też nie. Oczywiście każdy lubi to co lubi... żeby zaraz tutaj się temat nie zrobił, które lepsze czy coś :roll:

U nas cały czas pada deszcz... na prawobrzeżu szczecina są podtopienia :roll: Całe szczęście my mieszkamy na lewobrzeżu :evil_lol:

Jedyne co mnei wkurza to fakt, że kapie mi na łeb, bo dach przecieka... no, ale żyje się raz :roll::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wogóle to próbuje robic z Luckiem stanie na przednich łapach bez rzadnych pomocy... i udaje mu się czasami... raz na milion chwile, prosto postać... czy ktoś zna może jakieś ćwiczenia hmm,,, jakby to powiedzieć. Na to, żeby dał rade się utrzymać na tych łapach bez problemu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Dokładnie-" (...) ":p Przybadz do mnie. bedziesz mogla sie wyzyc na 4 torach plus na piatym w hali jakby w nozki zimno było.[/quote]

Ja tam z chęcią. Jak mnie Thomas zechce na jeden trening to jasne :diabloti:
Tylko, żeby się nie wykończył nerwowo. Lepiej niech nie patrzy :diabloti:

[QUOTE]
Jeśli to kwestia fizycznej niemożności to potrzeba wzmocnienią mięśni grzbietu.
A jeśli kwestia zrozumienia wymagań to moze refleksu w klikaniu? ;-)

Mi do teraz się nie udało tego osiągnąć, mimo stupięćdziesięciu-innych-sztuczek, które zrobiłam po drodze :eviltong:
[/QUOTE]

Wydaje mi się, że on ma jeszcze 'za słabe' łapy. No, bo on w sumie wie o co chodzi... wybija się i wogóle, ale 'za mało' ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...