Jump to content
Dogomania

LUCKY Border Collie ^^


Dynamique

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Bardzo fajny filmik!!!
Świetny slalom![/quote]

Dzięki :razz:

[quote name='metaxa']Super filmik! A tunel niebieski to jest tunel IKEiowy? Bo chcialam taki kupic tylko nie wiem czy to ma sens, czy nie rozpadnie sie po dwoch dniach, ale widze ze sokor taki pedzacy Lucek go nie rozwalil.. :razz::razz:[/quote]

Zapytaj Gosi. To jej tunel. Ale jest według mnie dosyć mocny... mój zwykły z allegro dla dzieci już ma dziury, a ten wydaje się wytrzymać trochę dłużej :diabloti:

[quote name='WeronikaM']super filmik[/quote]

Dzięki.

[quote name='ewka i haker']fajny film
oby slalom zwykły robił tak dobrze jak ten:)
tylko dziwi mnie czemu ZU zu skacze raz tak wysoko a raz tak nisko...[/quote]

Bo Sonya chciała zobaczyć czy poprawnie wymierza sobie skok ;) Jes takie ćiwczenie, ze hopki ustawia się w różnej odległości na różnych wysokościach ;););)

[quote name='BobowitaMW']Dominika brawo! Filmik jest przedni! :loveu:[/quote]

Dzięki :oops: Super było u ciebie poćwiczyć ! :multi:

[quote name='Jess']Bo chyba hopki były na różnych wysokościach ... czy mi się wydaje?[/quote]

Dobrze ci się wydaje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']
Dzięki :oops: Super było u ciebie poćwiczyć ! :multi:[/quote]
Cieszę się, że jesteś zadowolona :) Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby agilitowanko powtórzyć :razz:

Co do tunelu jest w zasadzie kupiony na allegro, ale to ten Ikeiowski ;) (na Allegro można dopaść nawet o połowę taniej niż w Ikei ;) ) Jest fajnie zrobiony, tylko raczej ma małą średnicę i dla większych psów może być mniej wygodne. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Cieszę się, że jesteś zadowolona :) Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby agilitowanko powtórzyć :razz:

Co do tunelu jest w zasadzie kupiony na allegro, ale to ten Ikeiowski ;) (na Allegro można dopaść nawet o połowę taniej niż w Ikei ;) ) Jest fajnie zrobiony, tylko raczej ma małą średnicę i dla większych psów może być mniej wygodne. ;)[/quote]

Lucek się mieścił bez problemu :evil_lol: Chyba :evil_lol: No bo raczej syzbko wbiegał i wybiegał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Asti']Super film, życzę powodzenia we Wrocławiu :)

Zuzu fajnie się prezentuje, tylko pańcia powinna trochę więcej biegać:razz:[/quote]

[nie] dziękujemy ;) Może się wreście poznamy ;):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Zuzu fajnie się prezentuje, tylko pańcia powinna trochę więcej biegać:razz:[/quote]

No też tak myślę, Sonya czasem olewa jak jej się nie chce. :eviltong: A zu szybciej biegnie jak Sonya biegnie a nie idzie. :) Ale jak byla ostatnio u nas na treningu to się starała ... :)

Dominika jeszcze raz powodzenia. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']No ale Lucek to Lucek. :evil_lol: Myślę, że dog neimiecki mógłby się zaklinować... :cool3: :evil_lol:[/quote]

Ja tam doga niemieckiego nie posiadam, a Viva jest spooro mniejsza od Lucka ;) wiec nawet łba chyba nie będzie musiała schylać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jess']No też tak myślę, Sonya czasem olewa jak jej się nie chce. :eviltong: A zu szybciej biegnie jak Sonya biegnie a nie idzie. :) Ale jak byla ostatnio u nas na treningu to się starała ... :)

[B]Dominika jeszcze raz powodzenia.[/B] :D[/quote]

[Nie] dziękuje :D Mogę ci napisać sms, po pierwszym biegu :evil_lol: Po następnych zobacze :evil_lol: A tak serio to napisze ci całą relacje jak chcesz :evil_lol:


[quote name='metaxa']Właśnie o której mniej więcej bedziecie zaczynac, jak rozpoczecie jest o 9.00 a najpierw mniejsze psy? Może zdąze jak bede tak po 10 właśnie ?[/quote]

Najpierw są 4 small, 1 medium i przed nami 7 largów. Więc wątpie żebyś zdąrzyła na pierwszy bieg :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique'][Nie] dziękuje :D Mogę ci napisać sms, po pierwszym biegu :evil_lol: Po następnych zobacze :evil_lol: A tak serio to napisze ci całą relacje jak chcesz :evil_lol:[/quote]
To chyba pytanie retoryczne. :diabloti: Jasssne. :D Chcę wiedzieć jak najszybciej. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jess']To chyba pytanie retoryczne. :diabloti: Jasssne. :D Chcę wiedzieć jak najszybciej. :D[/quote]

No to ok. :cool3:
Zapytaj karoliny czy bierze tą grzałke i wogóle czy jej użyczy... bo nie wiem co mam brać do żarcia :evil_lol: Ja syzbko umieram z głodu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']
Zapytaj karoliny czy bierze tą grzałke i wogóle czy jej użyczy... bo nie wiem co mam brać do żarcia :evil_lol: Ja syzbko umieram z głodu :evil_lol:[/quote]
Generalnie mogę wziąć taki mini czajnik elektryczny. :) Wchodzi tam (chyba) 0,5l wody, nie więcej ;) Jest świetny - mały i szybko zagrzewa. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...