Jump to content
Dogomania

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?


Nat

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?  

462 members have voted

  1. 1. O której godzinie rano wstaje Twoj pies?



Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emilka,

moja Fifi dokładnie tak samo :lol: Wstaję, wychodzę do przepdokoju, a ta się budzi i przychodzi się przywitać, jak śpimy w weekend dłużej to ona też. Nie jest taka debeściara jak moja druga połowa, która umie spać w sobotę do 12.00, ale do 10.00 pośpi razem z nami :D

Link to comment
Share on other sites

Moja niunia świątek, piątek czy niedziela 6. Jest zawsze 5 min przed budzikiem! Jak rozdzwoni się budzik ja już jestem na nogach :roll: Nie ma zmiłuj się! Jak w sobotę nic nie dzwoni trąca go nosem! Jak dalej nie dzwoni - trąca mnie nosem... Mała ma zdrowy sen - jak chce spać to zasypia - ostatnio w wannie podczas kąpieli - na stojąco. Ja prałam, mąż trzymał głowę.... :P

Link to comment
Share on other sites

moje psiaki zazwyczaj budzą się ok 7 idą pierwsze siusiu do ogródka co trwa nie dłużej niż 10 min,później śniadanko, znów ogród (tym razem może pół godzinki) i gdy wychodzę z domu one do niego wracaja i idą spać dopóki nie wróci nikt z domowników. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje są strasznymi śpiochami. (...) Jamnika wyciągałam rano z legowiska na piszczące zabawki. Wybiegał tylko, żeby się ze mną przywitać i jak nie zdążyłam go złapać wiał ile sił w łapkach na dalsze spanko.

Zazdroszcze! Ja niestety nie moge powiedziec o ktorej wstaje moja Figa, bo za kazdym razem ona robi to... ZA WCZESNIE! :)

Link to comment
Share on other sites

Moj Borys wstaje wtedy, kiedy pierwszy domownik sie obudzi. Musze przyznac, ze mam bardzo cierpliwego psa, bo jestesmy strasznymi spiochami! Nigdy nam sie nie zdarzylo, zeby pies nas pierwszy obudzil, a spimy w weekendy nawet do (tylko nie krzyczcie na mnie!) 13:00. Mam wrazenie, ze gdybym nie wstala do 20:00 on tez by sie nie ruszyl :) W kazdym razie najczesciej to ja pierwsza sie podnosze z lozka (spimy w trojke). A pies zwleka sie zaraz za mna. Na sniadanie na pewno sie nie spieszy, bo on pierwszy posilek lubi miec w porze obiadowej. I w ogole jest niejadkiem, jak nakladam mu cos do miski, to wychodzi z kuchni!

Link to comment
Share on other sites

Masz niesamowicie UPRZEJMEGO pieska :D

Mój trąca mnie nosem,buczy jak trzmiel i sprawa jest załatwiona :)

Ale a propos - pomyśl o układzie trawiennym i wydalniczym suni.Czy wskazane jest aby miała w sobie TAK długo efekty trawienia? :o

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

MOja Sara to wstaje o 9.00 - 9.30. To ja ją musze wyciągać na dwór. Czasami gdy wychodzę z nią wcześniej ona jest nieprzytomna. Wychodzi na dwór i śpi na stojąco. To wygląda śmiesznie :D

Sara jest najszczęśliwasza jak wychodzi później, gdy się wyśpi :sleep2:

Jest strasznym śpiochem, mogła by spać wiecznie.

No takiego już mam psiaka :Dog_run:

Pozdrawiam wszystkich :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

moja sunia to śpioch jakich mało. czasem to ja ją musze budzić, żeby łaskawie zechciała wyjść na spacerek. no i wychodzi, robi co trzeba i zaraz wraca do spania. rozkręca się dopiero wieczorem. w sumie to fajnie, ze nie muszę się zrywac bardzo wcześnie rano. sunia nie wstaje przed 9.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...