Jump to content
Dogomania

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?


Nat

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?  

462 members have voted

  1. 1. O której godzinie rano wstaje Twoj pies?



Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wstaje razem z pierwszym wstającym domownikiem, i nie ma zlituj się. Zaraz przyłazi do mnie i drze japę :)) no i lecimy na podwóreczko. A potem przychodzi i jeszcze z pół godzinki muszę się z nim pobawić i go poczochrać, bo inaczej i tak nie da mi spać.

Link to comment
Share on other sites

Moje są strasznymi śpiochami. Rozkręcają się podobnie jak ja wieczorem. Jamnika wyciągałam rano z legowiska na piszczące zabawki. Wybiegał tylko, żeby się ze mną przywitać i jak nie zdążyłam go złapać wiał ile sił w łapkach na dalsze spanko. :sleeping: Teraz już łaskawie wychodzą na spacer, ale robią co muszą i w nogi.. :wink: do spania.

Link to comment
Share on other sites

Moja "zmora" wstaje przeważnie ok. 3,30 ale nie daję się zwariować. Wyprowadzam siuśmajtka i wracam pod kołdrę. Właściwa pobudka jest koło 5,00 ..... a budzimy się nawzajem na przemian. Czasem ja zrywam się pierwsza czasem on, choć gdy nadejdzie jesień to pewnie psisko będzie pierwsze na posterunku.

Link to comment
Share on other sites

Mój wstaje jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie, bo potrafi piszczeć pod drzwiami już koło piątej. Być może wcześniej też piszczy, ale wcześniej mój sen jest bardziej kamienny. Mam nadzieję, że psu to minie gdy dorośnie. Jego poprzedniczki potrafiły spać do dwunastej. Musiałam je budzić na spacer :D .

Link to comment
Share on other sites

oj cyba nie jedyne, bernardyny tez nie naleza do zbyt zywiolowych. Mimo tego moj Benio wstaje tak okolo wpol do osmej, daje mu jesc i jeszcze sie na chwile klade a on przychodzi do mnie,czasem spi sobie razem ze mna (tzn na ziemi obok lozka) a czasem namawia do wstania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

niestey dosc wczesnie bo miedzy piata a szosta czesto budze sie troche pozniej i zastaje Blacka na srodku pokoju a obok "niespodzianke" sadze ze to sie ustatkuje na 7 kiedy maly zacznie wychodzic czyli jeszcze 2 tygodnie Blaczek ma wprawdzie wszystkie szczepienia oprocz wscieklizny ale lekarz zarzadzil 2 tygodniowa kwarantanne a i tak beda to krotkie spacerki poki( za miesiac) nie zostanie zaszczepiony przeciw wsciekliznie) i niestety minal juz miesiac jak siedziw domu a marza mi sie spacerki(populodniowe oczywiscie)

Link to comment
Share on other sites

No moja wiedźma też dała mi popalić :) Miałem układ z moja gorszą połową, że ja wszystkie spacery, a ona sprzątanie po psiaku jak nie wyrobimy na zakrętach. No i przez pierwsze dwa miesiące pierwszy spacerek piąta rano i to wcale nie było śmieszne. Miyka po miesiącu załatwiała się już tylko na dworze, ale na spacery dalej śmigałem tylko ja :). Na szczęście mniej więcej w momencie kiedy skończyła pół roku, zegar zaczął jej się przestawiać. I tak prze 6, 7, i 8 dcoszliśmy do 9. Czasami jest tak, że jak ja idę do roboty, a gorsza połowa na uczelnie to psa trzeba zabrać wcześniej na sikanko to stawiam duże piwo temu kto da radę dobudzić naszą bestię. A tak off topic to chyba nie ma słodszego widoku niż świerzo obudzony dog :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mój pies śpi dotąd co i ja, ale jeśli nie daj Boże wstanę koło 7 - to pół godziny będę błagać benię żeby jednak zachciała się ze mna przejść... bo ona wcale a wcale nie ma na to ochoty, najbardziej odpowiada jej przedział czasowy między 9 a 10 (ale później też moze być), w żadnym wypadku natomiast przed 8...

Link to comment
Share on other sites

Mój Niuniu wstaje o 5.45 z Panem na spacerek, a potem dalej idzie spac i wstaje wtedy kiedy ja czasem o 7, czasem o 10 w zależnosci o której ja wstaje choć czasem jak za długo śpię to Ars budzi mnie piskiem ze jest głodniutki no i trzeba wstac :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...