Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Was Kochani:loveu:
W szkole zajefajnie... już mam prawie cały komplet ocen.:loveu:
Wczoraj byłam na koncercie Kultu. Skończyło się na mocno spuchniętym łokciu, nie mogę nawet się lekko oprzeć. To był upadek z wysokości :eviltong:
A potem czułam się jak bezdomna:oops:
Fotki...hmm jak zrobie jakieś sensowne to wstawię:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

8 razy na kocie i raz na psie:evil_lol: Jeszcze nie mam żadnej nieobecności, ani spóźnienia...ale wątpię. Po pierwsze nie umiem trzymać języka za zębami,a po drugie nie chce mi się nawet starać:eviltong:
Za to na polskim mogę się wyspać:cool1: I to tak ostatnio przysnełam, że mi sie film urwał i nie wiedziałam gdzie jestem:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']

Za to na polskim mogę się wyspać:cool1: I to tak ostatnio przysnełam, że mi sie film urwał i nie wiedziałam gdzie jestem:razz:[/quote]

No ładnie!!!!:mad: A ja polonistka jestem :eviltong: Ale coś mi się wydaje, że słusznie zrobiłam uciekając od uczenia w szkole gdzie pieprz rośnie! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam na spacerku z Tiną w uprzęży (Tina- sledy, ja psa) i muszę powiedzieć, że jestem z niej dumna, bo już ładnie biega!:multi:
Oczywiście ja albo sis musimy ja motywować i zawsze któraś z nas biegnie z przodu, ale i tak jestem bardzo zadowolona:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Dziś byłam na spacerku z Tiną w uprzęży (Tina- sledy, ja psa) i muszę powiedzieć, że jestem z niej dumna, bo już ładnie biega!:multi:
Oczywiście ja albo sis musimy ja motywować i zawsze któraś z nas biegnie z przodu, ale i tak jestem bardzo zadowolona:loveu:[/quote]
moje gratulacje. świetnie. ^^ :razz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Przyszliśmy na fotki :diabloti::razz:[/QUOTE]

[quote name='Cambel&Megi']uprzejmie (póki co:evil_lol:) prosimy o jakieś zdjęcia Tinki...:loveu:[/QUOTE]

Ups ups ups...Ja nawet nie mam kiedy zrobić fotek, bo jak wracam ze szkoły to jest juz ciemno i i tak by nie wyszły:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...