Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

A my się witamy pierwszy raz ;)
Ja wolę góry niż morze, ale strasznie mi się marzy jechać nad morze z psami.. szczególnie z dużym bo moja mała pyza to się wody boi jak ognia...ale hasiora plaża i woda trzyma jak magnez.. może hasać pływać oh ah i eh :D

Sunie masz śliczną, taki poczciwy przyjazny ma pyszczek.. :)

Link to comment
Share on other sites

Oprócz tego, że ?Tina jest fotogeniczna jest jeszcze arcygłupkiem.
Poszła w jakieś krzaki i przyszła cała w rzepach na brzuchu i łapach. Pamiętacie tą głupią hienę z Króla Lwa? Właśnie tak wyglądała :lol: Naliczyłam jakieś 30szt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Oprócz tego, że ?Tina jest fotogeniczna jest jeszcze arcygłupkiem.
Poszła w jakieś krzaki i przyszła cała w rzepach na brzuchu i łapach. Pamiętacie tą głupią hienę z Króla Lwa? Właśnie tak wyglądała :lol: Naliczyłam jakieś 30szt.[/QUOTE]

Taaak bo psy generalnie nie sa za mądre, w końcu w takiej małej czaszce to zmieści się tylko malutki móżdżek :megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Teraz to pocisnęłaś mojej suce... dobrze, że dopiero ze spaceru wróciła i jest zbyt zmęczona żeby siedzieć ze mną przy komputerze :D Ona ma strasznie mały łepek... a co za tym idzie mały mózg... Żeby jej nie było głupio powiem, że ma wielkie serducho :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...