Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Stara flexi mam z serii kawowej w kolorze camel. Tylko ta biała-ecru taśma już nie daje się doprać. 
Co raz częściej myślę nad różową  :siara: Ale najpierw pójdę do stacjonarnego i zobaczę jak kolorki się prezentują. 

Zdjęcia wstawię jak dostane od znajomej z wtorkowego spaceru w Koszalinie :) Meridy zdjęć powinno kilka być. Tinka spacer spędziła w kagańcu bo była niegrzeczna i chciała bronić swojego szczeniaczka przed "złymi" koleżankami.  :look3: 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To, że jest biała to jeszcze nic. Cuchnie jakby ktoś na nią pawia puścił! Już ogłosiłam w domu, że każdy wyskakuje z kasy na smyczkę dla Tinki pod choinkę. Oczywiście jest bunt, bo mama jej nie używa - ma głupi zwyczaj łapania za taśmę i bardzo się krzywdzi podczas użytkowania. Tata za to jest wierny jednej, skórzanej, przepinanej smyczy z dingo. 

Zaległe zdjęcia ze spaceru w Koszalinie (Zdjęcia autorstwa Ani z hod.Alstem)
DSC_0005.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0012.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0023.jpg

Link to comment
Share on other sites

A co Tina tak od dupy strony się pokazuje?  :evil_lol:

 

Ło, napisałam i pokazała się i od przodu  :megagrin:

Tina była bardzo złym pieskiem na spacerze. Uznała, że wszyscy biją jej maluszka (a przecież tylko ona może) i krzyczała jak któreś się za szybko ruszało. 

Link to comment
Share on other sites

Ona nigdy nie pojęła tego, że psom może sprawiać przyjemność kontakt cielesny z innym psem, dotykanie się w zabawie, uderzanie łapkami. Dla niej jak zabawa to tylko pościg i to taki zakończony złapaniem króliczka za zadek. Wszelkie inne kontakty fizyczne nie przystoją takim poważnym psom jak ona.  

Link to comment
Share on other sites

Wielkością już prawie dorównuje dorosłym gordonom. Mózgiem jeszcze nie  :megagrin: 
Ostatnio przyniosła TŻ kaktusika do łóżka. Na szczęście mało kującego, ale wyświniła pół domu i jeszcze zdziwiona, że pan nie był zadowolony z aportu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...